نشست غیرعلنی سومین اجلاس همکاری‌های ترکیه-آفریقا در استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشست غیرعلنی سران کشورهای حاضر در سومین اجلاس همکاری‌های ترکیه-آفریقا به ریاست اردوغان برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

18.12.2021نشست غیرعلنی سومین اجلاس همکاری‌های ترکیه-آفریقا با حضور رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و رهبران کشورهای آفریقایی برگزار شد. این نشست پس از افتتاحیه رسمی اجلاس سران که در مرکز کنگره استانبول و با موضوع"مشارکت تقویت شده برای توسعه و رفاه مشترک" برگزار شد، صورت گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست اختتامیه کمیسیون مشترک برجام پایان یافتنشست اختتامیه کمیسیون مشترک برجام پایان یافت نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران امور خارجه ایران و ۱+۴ پایان یافت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست شورای اتحادیه اروپا چیست و سازوکار آن چگونه است؟شورای اتحادیه اروپا با شورای اروپا متفاوت است. شورای اتحادیه اروپا هر سه ماه یک بار، رهبران بیست و هفت کشور را گرد هم می‌آورد تا اولویت‌های اتحادیه اروپا را مشخص کنند. شورای اروپا اما نهادی از اتحادیه اروپا نیست بلکه یک سازمان بین‌المللی متشکل از ۴۷ کشور است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز نشست کمیسیون مشترک برجام / هیات ایران امشب به کشور بازمی‌گرددنشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران امور خارجه ایران و ۱+۴ عصر روز جمعه درحالی آغاز شد که دو طرف به پیشرفت‌هایی در رابطه با رفع اختلافات در متن مذاکرات دست یافتند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده روسیه تاریخ احتمالی نشست بعدی مذاکرات برجام را اعلام کرد | DW | 18.12.2021ایران پس از پایان دور هفتم مذاکرات هسته‌ای در وین تاریخ دقیق بازگشت به نشست برجام را اعلام نکرده است. نماینده روسیه اما گفته است که مذاکرات یا در ۲۷ دسامبر در سطح کارشناسی و یا سوم ژانویه از سرگرفته خواهد شد. در هر صورت مردم ایران بازنده خواهد بود هنوز نمیدانند تاریخ یعنی روز معیّن و ساعت معیّن!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیدار اولیانوف و نماینده آمریکا در حاشیه مذاکرات وین/نشست جمع‌بندی 1+4 بدون ایران- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimدیدار اولیانوف و نماینده آمریکا در حاشیه مذاکرات وین نشست جمع‌بندی ۱+۴ بدون ایران نماینده روسیه در مذاکرات وین: پس از این تبادل نظر غیررسمی نشست رسمی کمیسیون مشترک برگزار خواهد شد JCPOA
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پایان نشست کمیسیون مشترک برجام/ توافق مذاکره‌کنندگان برای ادامه مذاکرات در آینده نزدیک- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimتوافق مذاکره‌کنندگان برای ادامه مذاکرات در آینده «مورا» هماهنگ‌کننده کمیسیون مشترک برجام: ۸۰ درصد متن پیش‌نویس توافق احتمالی برای احیای برجام مورد توافق مذاکره‌کنندگان قرار گرفته است مذاکرات صرفاً با هدف بازگشت به برجام انجام می‌شود JCPOA مذاکره ذلته باید برجام رو اتیش بزنن
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »