روسیه, آنکارا, روسیه, هیئت نظامی

روسیه, آنکارا

نشست هیات نظامی ترکیه و روسیه فردا در آنکارا برگزار می‌شود

نشست هیات نظامی #ترکیه و #روسیه فردا در #آنکارا برگزار می‌شود

09/03/2020 11:18:00 ق.ظ

نشست هیات نظامی ترکیه و روسیه فردا در آنکارا برگزار می‌شود

وزارت دفاع ملی ترکیه از برگزاری نشست هیات نظامی کشور با روسیه در 10 مارس در آنکارا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

09.03.2020آنکارا/ خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع ملی ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد: نشست هیات نظامی روسیه و ترکیه فردا 10 مارس در آنکارا برگزار خواهد شد.براساس این بیانیه، این نشست در چارچوب توافق حاصله در 5 مارس ماه جاری میان مقامات دو کشور برگزار خواهد شد.

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

در پی شیوع کرونا در ایتالیا؛ حدود ۱۶میلیون نفر در این کشور قرنطینه شدنددر پی شیوع ویروس کرونا در ایتالیا، نخست وزیر این کشور از قرنطینه گسترده در منطقه لامباردی و ۱۴ استان دیگر خبر داد. به گزارش آسوشیتدپرس، جوزپه کنته، نخست وزیر ایتالیا بامداد یکشنبه ۱۸ اسفند، اعلام کر چقدراین ایتالیایی ها از دنیای مدرن عقب هستند؟قرنطینه کردن یه جایی مربوط به جنگ جهانیه نه دنیای مدرن امروزی،آخه مگه میشه درقرن بیست و یکم 14 استان و 16 میلیون نفررو قرنطینه کرد؟ یه کم از کشورجهان اولی ما و مسئولان مدیرومدبرایران یاد بگیرید .بیسوادهای احمق drjahanpur coronavirus چرا دولت ایران دستور قرنتینه نمی‌ده پس این سپاه بی پدر ‌مادر داعشی کجاست فقط چرا قرنتینه نمیکنه.

تظاهرات در آلمان در حمایت از پناهجویان سرگردان در مرز یونان | DW | 08.03.2020هزاران نفر در شهرهای برلین و هامبورگ به خیابان آمدند و خواستار پذیرش پناهجویان سرگردان در مرز ترکیه و یونان شدند. ترکیه برای تحت فشار قرار دادن اروپا راه پناهجویان برای رفتن به سمت گذرگاه‌های مرزی را باز گذاشته است. The best people ستون پنجم ترکیه درالمان مواظب باشین

بیانیه ای‌اف‌سی پس از پایان نشست اضطراری در دوحه و دبیتهران- ایرنا- نمایندگان فدراسیون‌های عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) در منطقه غرب پیشنهادات خود را به منظور به پایان رساندن رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا مطرح کردند.

مرگ دست کم ۶ نفر در اتریش در اثر ریزش بهمندست کم شش نفر در اثر ریزش بهمن در کوه های اتریش جانشان را از دست داده اند. پنج نفر از کشته شدگان از شهروندان جمهوری چک بودند که یکشنبه در حال کوهپیمایی در منطقه کوهستانی داخشتاین بودند. در حادثه ای جداگانه، یک مامور پلیس در منطقه کارنتیا در جنوب غربی اتریش در اثر ریزش بهمن کشته شده است. آقای بی_بی_سی_جیره_خوره_انگلیس عقب هستیا! چون همین الان شهروندخبرنگار شبکه منوتو_جیره_خور_انگلیس گزارش داد که کار سپاه بوده! یک ایرانی کرونایی عطسه کرده بهمن ریخته عقم گرفت انقد مرگو میر پخش کردین. اه

فعالان زن در افغانستان: در مقابل تفکر طالبانی می‌ایستیمسخنان اخیر یکی از مقام های طالبان در مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی افغانستان نگرانی‌هایی را برای زنان به وجود آورده است. این مقام گروه طالبان در این مصاحبه گفت که تحصیل زنان و مردان در دانشگاه‌ها و ادارات قابل قبول نیست و باید جامعه را تقسیم بندی جنسیتی کرد.

مرگ ۷ اهوازی در پی مسمومیت با الکل در ۲۴ ساعت گذشتهمرگ ۷ اهوازی در پی مسمومیت با الکل دانشگاه علوم پزشکی اهواز: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶ مورد مسمومیت با الکل به مراکز درمانی اهواز مراجعه کرده‌اند که برخی از این بیماران شرایط جسمانی مطلوبی نداشته و هفت نفر از این بیماران جان خود را از دست دادند عوارض الکل صنعتیه الکل صنعتی یا متانول نه تنها ضدعفونی نمیکنه بلکه مسمومیت هم میاره داداش برو سراغ همون الکل سفید خوشگل خودمون یه الکل ساده نمیتونید برسونید دست ملت مجبورن برن صنعتی بردارن! مملکت داری عرضه میخواد که شما بیناموس ها ندارید! شما باید توی کارِ خانه عفاف و صیغه و دله دزدی باشید با دستهای خود مملکت رو بسپارید به مردم، اگه غیر از این شد وحکومت رو از دستتون در آوردیم خواهر تک به تکتون رو میگاییم اینا حقشونع بمیرن خاک بر سرایه بی جنبه :/