نشست صمیمانه استاندار آذربایجان شرقی با منتخبان مردم در مجلس دوازدهم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار آذربایجان شرقی میزبان منتخبان دور اول انتخابات مجلس دوازدهم، راه یافتگان به دور دوم و جمعی از نمایندگان دوره قبل بود تا درباره مشکلات، مزیت‌های نسبی و ضرورت‌های توسعه این خطه تاثیرگذار هم‌فکری و هم‌اندیشی کنند.

مالک رحمتی در آغاز این نشست با منتخبان مردم در مجلس دوازدهم با بیان اینکه خوشبختانه رقابت واقعی در همه حوزه‌های انتخابیه بین اغلب جریان‌های سیاسی وجود داشت، اظهار کرد: به لطف خدا امنیت خوبی هم در برگزاری انتخابات حاکم بود، به گونه‌ای که افزون بر ۲۰ هزار نفر مسئولیت امنیت انتخابات را بر عهده داشتند.

وی تاکید کرد: از مردم عزیز نیز قدردانیم که با حضور پرشورشان در پای صندوق‌های رای، مشارکت بالایی را رقم زدند. وی مطرح کرد: همچنین بیش از ۲۰ هزار نفر زیر ۲۰ سال در استان در انتخابات اسفند ماه رای دادند که نشانه پویایی سیاسی قشر نوجوان استان است. وی اضافه کرد: پیشرفت شهرستان‌های استان به طور قطع بر رشد تبریز تاثیر دارد، زیرا هم به رشد ثروت و هم کاهش مهاجرت منجر می‌شود.

وی ادامه داد: مردم احساس می‌کنند دین‌شان را به نظام و انقلاب ادا کرده‌اند اما در حوزه کشاورزی به عنوان مزیت نسبی شهرستان آن چنان که باید برخوردار نشده‌اند. وی مسئله آب شرب، تکمیل بزرگراه مرند- جلفا و آزادراه تبریز- بازرگان را از جمله اولویت‌های حوزه انتخابیه خود ذکر کرد. نماینده مردم کلیبر، هوراند و خداآفرین در پایان خواستار تکرار جلسات هم‌اندیشی نمایندگان مردم استان با مدیریت ارشد شد و گفت: باید مانند اعضای یک خانواده همه باهم در کنار هم باشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توسعه نیروگاه حرارتی تبریز باید تسریع شوداستاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نیروگاه حرارتی تبریز در شأن مردم این کلانشهر و استان نیست، تاکید کرد: تسریع در اجرای طرح توسعه نیروگاه باید دغدغه همه مدیران باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تقدیر از تامین‌کنندگان امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن/همه باید در انتخابات شرکت کننددر سالروز قیام تاریخی مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶، صبح امروز -یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - جمعی از مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری چهارمین نشست هم‌اندیشی بین واحدهای جهاددانشگاهی شمالغرب کشور در تبریزچهارمین نشست هم‌اندیشی شبکه سازی فعالیت‌ها و همکاری‌های بین واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان‌ غربی، اردبیل و زنجان در تبریز برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اظهارات شتاب‌زده برخی منتخبان موجب تذکر رهبری شداین کارشناس مسائل سیاسی گفت: اکنون که مجلس دوازدهم دارای افراد تازه‌کار و یا باتجربه است، می‌تواند با تصمیم عقلایی و خرد جمعی به مطالبات اصلی مردم در حوزه‌های مختلف پاسخ دهد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات قالیباف برای تصاحب کرسی ریاست مجلسبه گزارش شبکه شرق، یکی از منتخبان مجلس دوازدهم خبر داد که ملاقات‌های قالیباف با برخی از منتخبان مجلس دوازدهم آغاز شده است. «محمدباقر قالیباف» رئیس دوره یازدهم مجلس، کار سختی برای تکیه زدن بر صندلی ریاست در مجلس آینده دارد و شاید او برای ریاست مجلس دوازدهم باید راه علی لاریجانی در مجلس دهم را طی کند.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

لزوم استفاده بیشتر از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در بخش‌های مختلف استان مرکزیمنتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس دوازدهم گفت: باید بیش از پیش از ظرفیت جهاد دانشگاهی در بخشهای مختلف استان استفاده شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »