نشست مجازی کمیته نظامی سازمان ناتو برگزار شد

14/05/2020 06:40:00 ب.ظ

نشست #مجازی کمیته نظامی سازمان #ناتو برگزار شد

مجازی, ناتو

نشست مجازی کمیته نظامی سازمان ناتو برگزار شد

روسای ستاد مشترک نیروهای مسلح کشورهای عضو ناتو از طریق ویدئو کنفرانس تشکیل جلسه دادند. - خبرگزاری آ ناتو لی

14.05.2020بروکسل/خبرگزاری آناتولیفرماندهان ستاد مشترک ارتش 30 کشور عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) برای اولین بار از طریق ویدئو کنفرانس تشکیل جلسه دادند.در صد و هشتاد و سومین نشست که استوارت پیچ، رئیس کمیته نظامی ناتو، ریاست آن را بر عهده دارد، ژنرال یاشار گولر، فرمانده ستاد کل ارتش ترکیه نیز شرکت کرد.

استوارت پیچ در این نشست ضمن اشاره به بررسی موضوعاتی همچون ویروس کرونا٬ افغانستان و عراق در این نشست گفت: ناتو به ایفای نقش اصلی اش در دفاع و بازدارندگی بدون هیچگونه تغییر و تحولی ادامه می دهد.وی با تاکید بر اینکه باید موضع خود را در بعد دفاعی حفظ کنیم گفت: فعالیت های گمراه کننده و دروغ نیز در حال افزایش است. نباید فراموش کنیم که مخالفان ما می توانند از شیوع کووید-19 و وضعیت موجود به نفع خود بهره برداری کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

استولتنبرگ: ناتو آماده حمایت از دولت مشروع لیبی استاستولتنبرگ: ناتو آماده حمایت از دولت مشروع لیبی است

رئیس کمیته مسابقات: لیگ ادامه نیابد، قهرمان را مشخص می‌کنیمرئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید اگر لیگ ادامه نیابد، قهرمان مشخص خواهد شد چون باید نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و همینطور تیم‌های سقوط کننده معرفی شود زود تر جامو بدین ببینم پرسپولیس‌قهرمان ❤ لیگ باید ادامه پیدا کنه و قهرمان بعد از 30 بازی مشخص شه. البته هر تیمی که 2 تا جام بدون بازی بهش بدن و به قول هواداراش ال کلاسیکو رو بدون برگزاری بازی به نفعش بزنن , مشخصه که اشتهاش زیاد میشه و همین الان جام رو میخاد.

درخواست مجدد گوترش برای خلع سلاح حزب‌اللهدرخواست مجدد دبیرکل سازمان ملل برای خلع سلاح حزب‌الله دبیرکل سازمان ملل بار دیگر خواستار خلع سلاح حزب‌الله لبنان شد و مدعی شد این مسأله 'نگران‌کننده' است! باز گونی سیب زمینی اعلام وجود کرد ؟؟؟ رگهای تو سیب زمینی بیشتر از این دیوثه غلط کرده با هفت جدش مرتیکه یهودی کثیف ایول حسن نصرالله گوزپیچ میشه

سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌ها تضمین دادسرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ: برای برگزاری مسابقات تضمین‌هایی دادیم، تست‌های لازم را در فضای تمرین از بازیکنان می‌گیریم و جزییات را به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کنیم احتمالا تمرینات از اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد شروع می‌شود

لیگ برتر به طور قطع بدون تماشاگر برگزار خواهد شدتهران- ایرنا- سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال با بیان اینکه به طور قطع مسابقات لیگ برتر فوتبال بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، تاکید کرد که تمامی برنامه‌های سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات آماده است و ما منتظر ابلاغ تاریخ شروع مسابقات از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

آمریکا مدعی شد: ایران قطعنامه 2231 را نقض کرده استآمریکا مدعی شد: ایران قطعنامه ۲۲۳۱ را نقض کرده است در ادامه ادعاهای واهی مقامات آمریکایی علیه ایران، نمایندگی آمریکا در سازمان ملل مدعی شد که ایران قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت را نقض کرده است گو خوردن

روسای ستاد مشترک نیروهای مسلح کشورهای عضو ناتو از طریق ویدئو کنفرانس تشکیل جلسه دادند.14.به گزارش ایسنا، سهیل مهدی، درباره آخرین وضعیت شروع لیگ برتر اظهار کرد: پروتکل‌های بین‌المللی را بررسی کردیم و در این بین پروتکل‌های بهداشتی دانمارک و بوندسلیگا را دریافت کردیم و دقیقا مطالعه کردیم.به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه الحره، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل با قرائت گزارش یک ساله خود درباره لبنان در نشست پشت درهای بسته شورای امنیت از دولت و ارتش لبنان خواست تا حزب‌الله را خلع سلاح کنند.

14.05.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی دبیرکل ناتو: نمی‌توان خلیفه حفتر را با دولت وفاق ملی لیبی به رهبری فائز السراج که از سوی سازمان ملل به‌رسمیت شناخته شده است، مقایسه کرد.2020 بروکسل/خبرگزاری آناتولی فرماندهان ستاد مشترک ارتش 30 کشور عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) برای اولین بار از طریق ویدئو کنفرانس تشکیل جلسه دادند. امیدوارم دستور را بگیرم تا باشگاه‌ها وارد فاز تمرین بشوند. در صد و هشتاد و سومین نشست که استوارت پیچ، رئیس کمیته نظامی ناتو، ریاست آن را بر عهده دارد، ژنرال یاشار گولر، فرمانده ستاد کل ارتش ترکیه نیز شرکت کرد.. استوارت پیچ در این نشست ضمن اشاره به بررسی موضوعاتی همچون ویروس کرونا٬ افغانستان و عراق در این نشست گفت: ناتو به ایفای نقش اصلی اش در دفاع و بازدارندگی بدون هیچگونه تغییر و تحولی ادامه می دهد.  گوترش تأکید کرد: نقض‌های هوایی و زمینی خطر تشدید تنش را به همراه دارد و ثبات لبنان و اسرائیل را تهدید می‌کند، این امر اعتبار نهادهای امنیتی و دولتی لبنان را تضعیف می‌کند و باعث ایجاد نگرانی میان غیرنظامیان می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه باید موضع خود را در بعد دفاعی حفظ کنیم گفت: فعالیت های گمراه کننده و دروغ نیز در حال افزایش است. وی ادامه داد: اگر قرار به برگزاری مسابقات باشد باید تمهیداتی را اتخاذ کنیم. نباید فراموش کنیم که مخالفان ما می توانند از شیوع کووید-19 و وضعیت موجود به نفع خود بهره برداری کنند. استوارت افزود: کرونا سیستم جهانی را شوکه کرده و عواقب طولانی مدت برای کل جهان و همچنین ناتو خواهد داشت. اعضای ناتو در روند مبارزه با کرونا با یکدیگر همکاری بسیار نزدیک دارند. تصمیم گرفتیم کنفرانس خبری حضوری هم نداشته باشیم و کنفرانس ویدئویی برگزار شود. . انتهای پیام.