نشست مجازی اردوغان با مرکل و چارلز میشل

01/07/1399 04:05:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با چارلز میشل، رئیس شورای اروپا و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان ویدئو کنفرانس ترتیب داد.

در نشست مجازی اردوغان با چارلز میشل و آنگلا مرکل آخرین تحولات مدیترانه شرقی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و آمادگی ترکیه و یونان برای آغاز مذاکرات فعالیت‌های اکتشافی مطرح شد.

اردوغان در این نشست مجازی بر لزوم کاهش تنش با اقدامات متقابل برای فعالیت هرچه زودتر کانال‌های گفتمان برای حفظ آن تاکید کرد. او بر اهمیت اقدامات یونان در خصوص اجرای توافق صورت گرفته و احیای کانال‌های گفتمان تاکید کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نشست مجازی اردوغان با مرکل و چارلز میشل

نشست مجازی گروه «اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران» با عنوان «حقيقت از سوى مردم ايران»♦️ نشست مجازی گروه «اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران» با عنوان «حقيقت از سوى مردم ايران» ▪️ شمارى از فعالان مدنى و حقوق بشر امريكايى ايرانى تبار در اعتراض به حضور جواد ظريف در شورای روابط خارجی آمریکا، يك نشست مجازى برگزار كردند. درزندان نیست. برعلیه ظریف بوده. فیلمش رادیدید. واقعیت است برعلیه ظریف حرف زده. اگر برعلیه ظریف حرف زده. درود به این زن درود بر وجدان بیدار خانم سپهری که از گفتن واقعیات عبایی نداره🙏👏👏

دور پنجم نشست فنی هیئت‌های نظامی ترکیه-یونان آغاز شد

دور بعدی نشست فنی میان هیئت‌های ترکیه-یونان هفته آینده برگزار می‌شود

نشست مجازی اردوغان با مرکل و چارلز میشل

مردم ما دیر یا زود قلدرها را به زانو در خواهند آورد/ روحانی هیچ‌گاه به اعلام خبر خوش در روزهای شنبه و یکشنبه اشاره‌ نکرد/ افزایش صادرات از طریق بازارچه‌های مرزی در سال ۹۹سخنگوی دولت نشست خبری این هفته خود را در سیستان بلوچستان برگزار کرد و با مقایسه دولت صدام و ترامپ به تشریح شباهت‌های آنها در صدمه به ایران پرداخت. نشاشیدی شب درازه