نشست دستمزد کارگران به دوشنبه موکول شد

14/12/1400 10:35:00 ب.ظ

نشست دستمزد کارگران به دوشنبه موکول شد نشست دستمزد شورای عالی کار بدون رد و بدل شدن عدد و رقم مزد پایان یافت و جلسه بعدی دستمزد برای نزدیک شدن دیدگاههای گروه کارگری و کارفرمایی به روز دوشنبه ۱۶ اسفند موکول شد

نشست دستمزد شورای عالی کار بدون رد و بدل شدن عدد و رقم مزد پایان یافت و جلسه بعدی دستمزد برای نزدیک شدن دیدگاههای گروه کارگری و کارفرمایی به روز دوشنبه ۱۶ اسفند موکول شد. در این نشست نمایندگان گروه کارفرمایی تعطیلی جلسه به منظور مشورت با سایر تشکلات کارفرمایی را درخواست کردند که با مقاومت گروه کارگری روبرو شد.

به زعم آنها، گروه کارفرمایی از هفته گذشته تاکنون برای بررسی بیشتر و طرح پیشنهاد در خصوص دستمزد ۱۴۰۱ با دیگر تشکل‌های کارفرمایی فرصت داشته است.

علی حسین رعیتی فرد، معاون وزیر کار نیز با تایید موضع گروه کارگری اعلام کرد که زمان برای بررسی وجود داشته و در خصوص سایر سطوح مزدی و مزایای جانبی مزد هم باید بحث شود و محاسبات آن صورت گیرد لذا با توجه به اعلام رسمی در رسانه ها، جلسه تعیین دستمزد باید در ۲۱ اسفند پایان یابد.

هادی ابوی، نماینده کارگران در شورای عالی کار در گفت وگو با ایسنا به بیان جزییات بیشتری از جلسه پرداخت و گفت: پیشنهاد نمایندگان گروه کارفرمایی این بود که نشست شورای عالی کار به روز سه‌شنبه موکول شود که مورد مخالفت گروه کارگری واقع شد و علیرغم اصرار آنها، در نهایت جلسه بعد به روز دوشنبه این هفته موکول شد. headtopics.com

حاکمیت تفکر دوران برده داری ناگزیر جامعه را به سمت بردگی و برده داری خواهد برد .

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

دستمزد باید سفره کارگران را پررنگ کندیک فعال کارگری گفت: کارگران با سیلی صورت خود را سرخ نگه می‌دارند. آقایان باید بپذیرند که در بسیاری از موارد، شرمندگی جای نان را در سفره‌های کارگران گرفته است.

دستمزد باید سفره کارگران را پررنگ کندیک فعال کارگری گفت: کارگران با سیلی صورت خود را سرخ نگه می‌دارند. آقایان باید بپذیرند که در بسیاری از موارد، شرمندگی جای نان را در سفره‌های کارگران گرفته است.

رئیس جمهور: گردشگری و کشاورزی دو ظرفیت بزرگ استان گلستان استرئیس جمهور در بدو ورود به استان گلستان با اشاره به دغدغه مردم این استان در حوزه اشتغال، گفت: این اسنان قطب گردشگری و کشاورزی کشور خواهد شد.

انفجار مسجد شیعیان در پاکستان منجر به کشته و زخمی شدن ۲۵۰ نفر شدانفجار بمب انتحاری در مسجد شیعه شهر پیشاور پاکستان در روز جمعه، ۱۳ اسفندماه منجر به کشته شدن ۵۶ نفر و زخمی شدن ۱۹۴ نفر دیگر شد. وضعیت یک سوم از زخمی‌ها «بسیار وخیم» گزارش شده... وای چه جنایتی انجام دادن به درک مبارک است! این عمل نشون میده دو گروه مسلمان باستناد یک کتاب این جنایات را مرتکب میشوند! نتیجه: مشکل از عدم پرورش مغز مسلمانان است!!

هیراد پیربداقی، فعال کارگری، به حدود ۵ سال زندان محکوم شددادگاه انقلاب تهران هیراد پیربداقی، فعال کارگری، را به ۴ سال و ۸ ماه حبس تعزیری، دو سال محرومیت از عضویت گروه‌های سیاسی و اجتماعی و دو سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم کرده... به🥚م

عفو بین‌الملل بار دیگر خواهان آزادی فوری عباس واحدیان، زندانی سیاسی، شدعفو بین‌الملل روز شنبه، ۱۴ اسفند با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط عباس واحدیان، زندانی سیاسی شد.