نشست زمین در چهارراه دانش - مشهد

30/07/2020 09:46:00 ق.ظ

#نشست_زمین در چهارراه دانش - مشهد

نشست_زمین

نشست_زمین در چهارراه دانش - مشهد

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷نیما نجف‌زادهیک نشست زمین در چهارراه دانش و ابتدای خط بی.آر.تی رخ داده که متاسفانه در مسیر ایستگاه قطار شهری قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیاکرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیا در استرالیا، هنگ کنگ و اسرائیل که از شمار مبتلایان به شدت کاسته شده بود، ویروس بار دیگر شدت گرفته است.

ترکیه: در هر زمان و تحت هر شرایطی در کنار آذربایجان هستیممعاون رئیس جمهور ترکیه با تاکید بر ادامه همکاری با آذربایجان گفت که در هر زمانی و تحت هر شرایطی با تمام امکاناتمان در کنار باکو هستیم. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در آمریکا؛ 1873 جان باخته در یک روز

وقوع انفجار در تاسیسات انتقال گاز در تگزاس آمریکا- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمنابع خبری از وقوع انفجار در تاسیسات انتقال گاز یک شرکت آمریکایی در ایالت تگزاس خبر دادند.

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در برزیل 921 و در هند 768 قربانی گرفتکرونا طی شبانه‌روز گذشته در برزیل 921 و در هند 768 قربانی گرفت

حریرچی: وضعیت کرونا در اکثر استان‌های ایران به رنگ قرمز در آمده‌ و این یعنی فاجعه

11 / 1 ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷ نیما نجف‌زاده یک نشست زمین در چهارراه دانش و ابتدای خط بی.داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز ، کشورهای آمریکا، برزیل، هند و روسیه بیشترین شمار مبتلا در دنیا را دارند.معاون رئیس جمهور ترکیه با تاکید بر ادامه همکاری با آذربایجان گفت که در هر زمانی و تحت هر شرایطی با تمام امکاناتمان در کنار باکو هستیم.شمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 1873 نفر دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 152 هزار و 388 تن رسید.

آر.تی رخ داده که متاسفانه در مسیر ایستگاه قطار شهری قرار گرفته است. در ژاپن، شمار مبتلایان جدید به «کووید-۱۹» از آغاز ماه ژوئیه بیش از ۶۰درصد افزایش داشته است. به اشتراک بگذارید: .2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی فواد اوکتای٬ معاون رئیس جمهور ترکیه در رابطه با رزمایش نظامی مشترک ترکیه و آذربایجان گفت: در هر شرایطی به همکاری با آذربایجان ادامه خواهیم داد.