نشریه هیل: بنا بر نظرسنجی گالوپ پرزیدنت ترامپ عنوان «تحسین‌شده‌ترین مرد» را به دست آورد

09/10/1399 11:16 ب.ظ

نشریه هیل: بنا بر نظرسنجی گالوپ پرزیدنت ترامپ عنوان «تحسین‌شده‌ترین مرد» را به دست آورد ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت، و دالای لاما، رهبر دینی بوداییان، نیز از دیگر اسامی مطرح بودند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بنا بر یک نظرسنجی سالانه پرزیدنت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، عنوان «تحسین‌شده‌ترین مرد در آمریکا» را از آن خود کرد. به نوشته نشریه هیل، باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، طی ۱۲ سال گذشته هر سال این عنوان را کسب کرده بود.

نتیجه نظرسنجی گالوپ روز سه شنبه ۹ دی منتشر شد. پرزیدنت ترامپ با اختلاف سه واحد درصد با رئیس جمهوری سابق آمریکا، این عنوان را کسب کرد. هجده درصد پاسخ دهندگان به این نظرسنجی، پرزیدنت ترامپ را تحسین‌شده‌ترین مرد نامیدند و ۱۵ درصد دیگر نیز باراک اوباما را شایسته این عنوان دانستند.

این در حالی است که شش درصد پاسخ دهندگان، جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، سه درصد آنتونی فاوچی، رئیس انیستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، و دو درصد نیز پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، را شایسته کسب این عنوان دانستند. headtopics.com

خدای توافق با کره ی شمالی اشتی عرب و اسراییل چرا جایزه ی حقوق بشر بهش ندادند

در چه زمینه ای تحسین شده؟ خدا وکیلی خودتون خندتون نمیگیره از این دری وریا؟

اینو خودمون میدونستیم،جایزه صلح نوبل هم با نامردی بهش ندادند

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

از اخر انسانیت البته bullshit میگم بد نشه براتون این خبر رو کار کردید؟

غنی: جامعه جهانی 40 سال است که مردم افغانستان را از صلح محروم کرده استمحمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری افغانستان شنبه 27 فوریه اعلام کرد، جامعه جهانی چهار دهه است که مردم این جامعه جهانی یا گروه امریکا اسرائیلی اروپایی؟؟؟؟ جهان و در راس ان انگلیس و امریکا ۴۲ سال هست که کشور ما رو تاراج کردن بوسیله اخوند. خون ملت رو توی شیشه کردند. ما ۲ هیچ جلوتریم. جامعه جهانی یا عنسلام محمد

واعظی:‌ از حرف‌هایم برداشت نادرست شده است/نگفتم دولت ارز را گران کرده استرئیس دفتر رییس جمهور گفت: در گفت‌وگوی صمیمانه‌ دیشب با فعالان بخش خصوصی استان اصفهان،‌ بخشی از عرایضم به دلیل برداشت یا انعکاس ناقص، متاسفانه دچار تحلیل نادرست در فضای رسانه‌ای شده است. حرف درست زدی چرا میزنی زیرس

حرف کارشناسی را نشنیدند و کار را سخت کردند/ مسوولیت تهیه واکسن خارجی با قرارگاه استوزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول ۱۴ ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم، در عین حال درباره موج چهارم بیماری در کشور گفت: در این مملکت اتفاقی افتاد که اگر دقت می‌شد و اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، ما در طوفانی به نام موج چهارم کرونای موتاسیون یافته نمی‌افتادیم. در این زمینه مکتوبات زیادی را دارم که جزو اسناد طبقه بندی شده است و بنا ندارم منتشر کنم. خیلی البته از در عقب نمیتونی برو کنار موندی پس صفر تا صد تو مسئولی !

امروز روز وحدت است، هر کس دولت را تضعیف کند در خدمت آمریکا استرئیس جمهور احیای دریاچه ارومیه را از اقدامات ارزنده دولت تدبیر و امید برشمرد و با اشاره به طرح انتقال آب از سد کانی‌سیب به دریاچه ارومیه با ظرفیت مهار و تنظیم ۷۱۳ میلیون و ظرفیت انتقال ۶۰۰ میلیون مترمکعب آب تاکید کرد: کشاورزی، سلامتی‌ و زندگی‌ حدود 15 میلیون نفر در غرب کشور مرهون دریاچه ارومیه به عنوان نگین سبز منطقه است. توجه کنید فرانسه المان ژاپن هنوز واکسن تولید نکردن مخبر کون گلابی از ستاد فرمان واکسن کرونا ساخت!!!! FinishTheRegime گفتی گفتم نفهمیدی باز گفتی مجبورم باز بگم کسی بجزخودت وعملکرددولتت عملا دولت رو تضعیف نمیکنه وعده های توخالی دروغها ادرسهای غلط بورس بدبخت کننده گرانی های افسارگسیخته مافیای دلالی حتی از داخل وزارت خانه باز بگم؟ یک موردش کافیه تا دولت ناکارامد و عزل بشه اما همشوداری وزبونتم درازه اونوقت دولتیکه مردم رو تضعیف کرده در خدمت کیه ؟

نشریه سپاه: ایران از معادله اقتصادی سوریه حذف شده استنشریه «اخبار تحلیل‌های سپاه» در شماره روز سه‌شنبه 26 اسفند 99، ابراز داشت که ایران نهمین شریک تجاری

پرزیدنت ترامپ در یکی از سخنرانی‌های پیش از انتخابات در ایالت جورجیا.

بنا بر یک نظرسنجی سالانه پرزیدنت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، عنوان «تحسین‌شده‌ترین مرد در آمریکا» را از آن خود کرد.

به نوشته نشریه هیل، باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، طی ۱۲ سال گذشته هر سال این عنوان را کسب کرده بود.

نتیجه نظرسنجی گالوپ روز سه شنبه ۹ دی منتشر شد. پرزیدنت ترامپ با اختلاف سه واحد درصد با رئیس جمهوری سابق آمریکا، این عنوان را کسب کرد.

هجده درصد پاسخ دهندگان به این نظرسنجی، پرزیدنت ترامپ را تحسین‌شده‌ترین مرد نامیدند و ۱۵ درصد دیگر نیز باراک اوباما را شایسته این عنوان دانستند.

این در حالی است که شش درصد پاسخ دهندگان، جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، سه درصد آنتونی فاوچی، رئیس انیستیتوی ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، و دو درصد نیز پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، را شایسته کسب این عنوان دانستند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت، و دالای لاما، رهبر دینی بوداییان، نیز از دیگر اسامی مطرح بودند.