نسرین ستوده 'به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است' - BBC News فارسی

11/11/2020 12:52:00 ق.ظ

نسرین ستوده 'به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است'

نسرین ستوده 'به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است'

رضا خندان خبر داده است که همسرش نسرین ستوده چند روز بعد از آمدن به مرخصی از زندان به کووید-19 مبتلا شده است.

تجمع پارسال مقابل سفارت ایران در فرانسه در اعتراض به بازداشت نسرین ستودهرضا خندان خبر داده است که همسرش نسرین ستوده چند روز بعد از آمدن به مرخصی از زندان به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است.آقای خندان این خبر را در پست کوتاهی در فیسبوک اعلام کرد.او اضافه کرد که وقتی چهارشنبه هفته پیش همسرش در زندان قرچک ملاقات داشت، خانم ستوده گفت که ویروس کرونا در بند آنها شیوع پیدا کرده و بسیاری از زندانیان بیمار شده اند.

او نوشت: "دیروز برای مشکل قلبی نسرین به بیمارستان رفته بودیم. قبل از انجام تست قلب، پیشنهاد کردند هر دو تست کرونا بدهیم. امروز نتیجه تست نسرین مثبت اعلام شد. جواب تست من هنوز آماده نشده است."نسرین ستوده وکیل دادگستری و فعال حقوق بشر به اتهاماتی مانند تبانی علیه امنیت ملی، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی و اهانت به مقامات ارشد حکومت ایران به ۳۳ سال حبس و ۱۴۸ ضربه شلاق محکوم شده اما بر اساس قانون مجازات اسلامی ۱۲ سال از این حکم اجرا می‌شود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

🤥 کووید نسرین هم مثل اعتصاب غذاشه که همه چی میخورد اما غذای زندان نمیخورد عیبی نداره عوضش بایدن میاد نازش میکنه دستی به سرش میکشه فا میگیره امیدوارم که زوتر شفا پیدا کنه و از خدا میخوام هیچ کسی مریض و گرفتار نشه خیلی خبر مهمی بود این همه آدم کرونا می گیرند این چیه آخه؟؟