نسرین ستوده به اعتصاب غذای خود پایان داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺نسرین_ستوده به اعتصاب غذای خود پایان داد ⚡️نسرین ستوده، وکیل حقوق_بشر ایرانی و مدافع حقوق زنان که در زندان_اوین محبوس است، پس از گذشت بیش از شش هفته به اعتصاب غذای خود پایان داد.

نسرین ستوده، وکیل حقوق بشر ایرانی و مدافع حقوق زنان که در زندان اوین محبوس است، پس از گذشت بیش از شش هفته به اعتصاب غذای خود پایان داد.

رضا خندان همسر خانم ستوده شنبه ۵ مهر در توئیتی نوشت همسرش روز جمعه اعتصاب غذای خود را شکست، اما او به دلیل «نبود تلفن» امروز خبر را دریافت کرده است. به گزارش صدای آمریکا، این مدافع حقوق بشر و وکیل زندانی پس از آن که طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته کلیه مکاتبات او با مسئولان زندان، سازمان زندان‌ها، و همچنین مسئولان قوه قضائیه در رابطه با حق و حقوق زندانیان، شرایط زیست زندانیان داخل زندان، ملاقات‌های حضوری، مرخصی زندانیان، و صدور احکام زندان طولانی‌‌مدت برای زندانیان سیاسی، بی‌جواب مانده بود، از روز سه شنبه ۲۱ مرداد در زندان اعتصاب غذا کرده است. این اولین بار نیست که خانم ستوده اعتصاب غذا می‌کند.

برای آگاهی از وضعیت این وکیل حقوق بشر زندانی، واکنش آمریکا و اعتراضات بین‌المللی به این لینک مراجعه کنید:رضا خندان،‌ همسر نسرین ستوده، و محمد مقیمی، وکیل این فعال حقوق بشر زندانی در گفتگو با صدای آمریکا بابت انتقال خانم ستوده از بیمارستان به زندان ابراز نگرانی کرده و تاکید کردند که جان او در خطر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همزمان با روزه بزرگ یام کیپور،با عجله افطار کردند...؟ اگرچه خانم نسرین ستوده قهرمان ملی ما هستند اما به هیچ‌وجه نبایستی اعتصاب غذا می کردند...هیچ کشوری و دولتی را نمی توان با این قبیل کارها(در حقیقت شانتاژ) تحت تاثیر و تسلیم واداشت... این را خانم فرهیخته ای مانند نسرین می دانند!!

گاییدین ما رو با این نسرین ستوده میخواد بخوره میخواد نخوره به ما چه بابا اه چه سودی برا ما داره حالا نخورد چی گیر ما اومد که حالا بخواد بخوره ول کنید بابا این همه خبر دیگه گیر دادین به این بابا

شروع اعتصاب غذاش بخاطر كمرنگ كردن قتل نويد بود و پايانش وقتى ج ا دلخوش به مذاكره شده.

حال چی بهش دادن بخوره . خب که چی خورد که خورد

زودتر باید اعدام کنند.

نسرین ستوده خمینی دیگر است

این دید هیچکی محلش نمیکنه دیت از آجیل خوری برداشت

شما برو تو خیابون داد بزن: 'مرگ بر دیکتاتور' طرفدارای خامنه ای دستگیرت میکنن، هرچی هم بگی با ترامپ بودم، قبول نمیکنن. قشنگ میدونن کی دیکتاتوره.....

کاش میشد از نزدیک ببینمت وهزاران بار بگم تو فوق العاده ای زن فوق العاده

اگر نمی شکست شهید میشد

ایکاش نمی شکست، چرا شکست؟ ترسید بمیره؟

کاش پایان نمیداد تا آزادی حاصل بشه نلسون ماندلا با اون ایوهتش همچین کاری نمیتونست انجام بده!!!

صدور انقلاب از پاریس ممنوع

او یک شارلاتان است!

دیگه مردم گول شماها رو نمیخورن یکبار هندی زاده را از لپ لپ دراووردید اینبار کور خوندید ثانیه ثانیه خبر نسرین سلیته از هتل اوین میاد بیرون کجاست صدای جوون هایی که الان در سیاه چال های شکنجه گاه شنیده نمیشود مردم اگاه باشید

خخخ

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همسر نسرین ستوده از پایان اعتصاب غذای او به دلیل وخامت حالش خبر دادرضا خندان، همسر نسرین_ستوده، اعلام کرد این وکیل زندانی و رضوانه احمدخان‌بیگی به دلیل وخامت حالشان، روز گذشته به اعتصاب غذای خود پایان داده‌اند. 😂😂😂😂 😂😂😂😂۱۰ سال میشه تو اعتصاب غذاست وای خدا 😂😂😂👏👏👏
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

کارشناسان مستقل سازمان ملل: نسرین ستوده باید بی‌درنگ آزاد شودکارشناسان مستقل سازمان_ملل: نسرین_ستوده باید بی‌درنگ آزاد شود کارشناسان مستقل سازمان ملل متحد در مورد وضعیت نسرین ستوده، وکیل زندانی در زندان اوین هشدار داده و خواستار آزادی فوری او برای دستیابی به خدمات درمانی شدند. وقتی فقط این خانم رو به عنوان زندانی مطرح می کنید که باید بهش رسیدگی بشه،مخاطب می پرسه چرا از صدها هزار زندانی بیگناه در زندان های سیاه جمهوری اسلامی که شکنجه میشن یادی نمی کنید،جان و زندگی بقیه بی ارزشه؟؟؟؟؟ نوید افکاری قهرمان آزادیخواه ایران زمین شورش و درآوردین!زندانی عقیدتی سیاسی باید آزاد شه اما نسرین_شارلاتان که زندانی نیست!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پایان اعتصاب غذای نسرین ستوده و رضوانه احمد خان‌بیگیخواسته اش چی بود ؟ عهههه؟؟ پس تصمیم گرفتن به اعتصاب غذاشون پایان بدن؟ :)))
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس اطلاعی ندارم/ اختیارات سازمان حمایت محدود استرئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اختیارات این سازمان را محدود توصیف کرد و ضمن ارائه توضیحاتی درباره افزایش قیمت تخم مرغ و مواد پتروشیمی، از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط وزارت صمت اظهار بی‌اطلاعی کرد. این بی اطلاعی مسئولین از اتفاقات یومیه طبیعی است،مثلاًمیرحسین ازاعدامها خبرنداشت،حسن از گرانی ها وسیدعلی که کلاً هیچ اطلاعی ندارد در مورد وضعیت نمایندگان مجلس باید از رئیس سازمان محیط زیست سوال کنین اطلاع هم داشتی چیزی عوض نمیشد.کشور که نیست.جنگله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: کارزار فشار حداکثری از دسترسی رژیم ایران به ۷۰ میلیارد دلار جلوگیری کرده‌ استمایک پمپئو: کارزار فشار حداکثری از دسترسی رژیم_ایران به ۷۰ میلیارد دلار جلوگیری کرده‌ است او همچنین تاکید کرد: «ما سه سال و چند ماه گذشته را صرف تلاش برای قطع دسترسی رژیم [ایران] به پول، منابع ، ثروت، و ظرفیت ساخت سلاح هسته ای کرده‌ایم.» گشنگیش‌برای مردم‌بدبخته تورم بیچارگیش برای ماست😷😷😔😔😔😭 تمام قدرت دنیای استکبار با همکاری موریانه نفوذ مشغول حمله به دین و فرهنگ و اقتصاد کشورند. طبیعیه که خسارت داشته باشه ولی پیروزی های ناشی از استقامت مردم و شکست های جبهه کدخدا چشم اندازی برای سقوط زورگویان عالمه آفرین بر مردم ایران تف به قبر یکی از باباهای ترامپ و پمپگوه و... اگه فکر میکنید اینا مانع تروریسم حکومتی ج.ا یا مانع دستیابی به سلاح هسته ای میشه اشتباه می کنید. کره شمالی هم در اوج فقر و فلاکت سلاح هسته ای ساخت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »