نسخه وزیر راه برای ارزان شدن مسکن؛ نخرید تا حباب بترکد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«نسخه وزیر راه برای ارزان شدن مسکن؛ نخرید تا حباب بترکد» وزیر راه و شهرسازی: معاملات مسکن رو به کاهش است و خریدار در این بخش وجود ندارد فروشنده در بازار مسکن زیاد شده و این مسئله باعث افت قیمت خواهد شد قیمت_مسکن

، محمد اسلامی با اشاره به برنامه وزارت راه و شهرسازی برای حمایت از مستاجران، اظهار کرد: در این راستا موسسات اجاره داری ایجاد می شود تا مالک و مستاجر راحت تر بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.

وی با اعلام این که ضوابط ایجاد این موسسات در حال تهیه است، یادآور شد:تسهیل شرایط خانه دار کردن خانه اولی ها، حقوق بگیران و کارمندان دولت فرآیند تصویب را می گذراند. وی درباره بازار مسکن نیز گفت: در شرایط حباب بزرگی که در مسکن ایجاد شده مردم اقدام به خرید خانه نکنند و اجازه دهند شرایط آرام شده و این حباب به اصطلاح بترکد.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: نکته مهم این است که چند معامله در بازار مسکن انجام شده است، معاملات کلا رو به کاهش بوده و همین کاهش و نبود خریدار در وضعیتی که فروشنده زیاد شده موجب افت قیمت ها خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شش راه ساده برای حفظ کودکان از گرمازدگیشش راه ساده برای حفظ کودکان از گرمازدگی کودکان خردسال به خصوص در خطر گرمازدگی بیشتری از بزرگسالان هستند و وقتی حرارت بدن آنها به دمای خیلی بالا برسد می تواند از نظر فیزیولوژی و رشدی نیز خطرناک باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توافق مصالحه‌جویانه با ایران، بهترین راه استنخست‌وزیر بریتانیا گفت که توافق مصالحه‌جویانه همچنان بهترین راه برای عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی وزرای امور خارجه ترکیه و دانمارکمولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه به‌صورت تلفنی با «جپ کوفود» همتای دانمارکی خود گفتگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ نامه‌ای به رهبر ایران نداد/پیام شفاهی نخست وزیر ژاپن نکته تازه‌ای نداشتظریف در گفت‌وگو با CNN: * ترامپ نامه‌ای به رهبر ایران نداد. نخست وزیر ژاپن پیامی شفاهی آورد که نکته تازه‌ای نداشت * اعمال محدودیت تردد برای کارکنان نمایندگی ایران غیر انسانی است * نگاه ایرانیان به توانمندی موشکی، حیثیتی و حیاتی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ترکیه: با بغداد و اربیل در تماس هستیموزیر_خارجه_ترکیه: با بغداد و اربیل در تماس هستیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر حج سعودی: حج برای اتحاد مسلمانان است و جایی برای مجادلات سیاسی و مذهبی نیستمحمد صالح بنتن، وزیر حج و عمره پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه 17 ژوئیه بر فراخوان پادشاهی عربی سعودی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »