نساجی قهرمان جام حذفی فوتبال شد

07/02/1401 09:49 ب.ظ

نساجی با یک گل آلومینیوم را شکست داد و فاتح جام حذفی فوتبال ایران شد

به گزارش ایسنا، در دیدار نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های نساجی مازندران و آلومینیوم اراک از ساعت ۲۰:۴۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نساجی با برتری یک بر صفر، برنده این دیدار و فاتج جام حذفی شد.مهرداد عبدی در دقیقه ۵۸ تک گل نساجی را به ثمر رساند.

مهرداد عبدی در دقیقه ۵۸ تک گل نساجی را به ثمر رساند. نساجی در حالی قهرمان جام حذفی شد که ساکت الهامی به علت محرومیت در کنار زمین حضور نداشت. الهامی برای دومین بار در سه سال اخیر (تراکتور و نساجی) قهرمان جام حذفی شده است.در دقیقه پنج، محمود قائد رحمتی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و شوت زد که حقیقی بدون مشکل توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۲۱، شوت یک ضرب و در شرایط نه چندان مساعد محمدرضا آزادی به دیرک دروازه نساجی برخورد کرد و با بدشانسی وارد گل نشد. مجددا در دقیقه ۲۴ محمدرضا آزادی در موقعیت گل قرار گرفت که ضربه او از میان مدافعان نساجی به دیرک افقی دروازه خورد و باز هم وارد گل نشد تا بدشانسی‌های او و خوش شانسی نساجی تکمیل شود.

سومین تلاش آزادی برای گشودن دروازه نساجی از راه ضربه ایستگاهی بود که علیرضا حقیقی به سختی و با یک دست، دروازه تیمش را نجات داد.گل: مهرداد عبدی در دقیقه ۵۸ با ضربه سر دروازه حسن پورحمیدی را گشود و نساجی را پیش انداخت. headtopics.com

در دقیقه ۷۴، ضربه زمینی بایرامی را حقیقی با شیرجه‌ای تماشایی جمع کرد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نساجی، قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شدتیم فوتبال نساجی،با پیروزی مقابل آلومینیوم به عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران دست یافت.«ساکت الهامی» سرمربی نساجی پس از آن‌که یک بار قهرمانی جام حذفی با تراکتور،این بار این عنوان را با نساجی به دست آورد. نساجی جام_حذفی_ایران

نساجی، قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شدتیم فوتبال نساجی،با پیروزی مقابل آلومینیوم به عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران دست یافت.«ساکت الهامی» سرمربی نساجی پس از آن‌که یک بار قهرمانی جام حذفی با تراکتور،این بار این عنوان را با نساجی به دست آورد. نساجی جام_حذفی_ایران

صعود بدون شکست فولاد به یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاتیم فوتبال فولاد ایران با تساوی مقابل شباب الاهلی امارات، به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد

رئیس مجلس عراق وارد تهران شدرئیس مجلس عراق وارد تهران شد محمد الحلبوسی در جریان این سفر یک روزه با روسای جمهور و مجلس شورای اسلامی، وزیر امورخارجه و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

اتهام «افساد فی الارض» برای دو دانشجوی تعقیبی محرز نشد/ جزئیات احکام قطعی متهمان پرونده فساد در بانک سرمایه/ پرونده منجر به احضار و جلب در خصوص پتروشیمی میانکاله تشکیل نشده استسخنگوی قوه قضاییه: اتهام افساد فی الارض دو دانشجوی تعقیبی محرز نشد جزئیات احکام قطعی متهمان پرونده فساد در بانک سرمایه پرونده منجر به احضار و جلب در خصوص پتروشیمی میانکاله تشکیل نشده است جلوگیری از تعطیلی ۴۴۵ واحد تولیدی در سال ۱۴۰۰

گزینه‌های جانشینی شهره موسوی؛ مدیریت فوتبال زنان با سابقه تدریس علوم دینی«شهره موسوی»، نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال حالا در بازداشت است. او به‌رغم داشتن پرونده سنگین قضایی، همچنان در سمت خود باقی مانده. با این حال زمزمه‌هایی درباره برکناری او به گوش می‌رسد. درباره گزینه‌های احتمالی جانشینی او چه می‌دانیم؟ شهروندخبرنگار

به گزارش ایسنا، در دیدار نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های نساجی مازندران و آلومینیوم اراک از ساعت ۲۰:۴۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نساجی با برتری یک بر صفر، برنده این دیدار و فاتج جام حذفی شد.

مهرداد عبدی در دقیقه ۵۸ تک گل نساجی را به ثمر رساند.

نساجی در حالی قهرمان جام حذفی شد که ساکت الهامی به علت محرومیت در کنار زمین حضور نداشت. الهامی برای دومین بار در سه سال اخیر (تراکتور و نساجی) قهرمان جام حذفی شده است.در دقیقه پنج، محمود قائد رحمتی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و شوت زد که حقیقی بدون مشکل توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۲۱، شوت یک ضرب و در شرایط نه چندان مساعد محمدرضا آزادی به دیرک دروازه نساجی برخورد کرد و با بدشانسی وارد گل نشد.

مجددا در دقیقه ۲۴ محمدرضا آزادی در موقعیت گل قرار گرفت که ضربه او از میان مدافعان نساجی به دیرک افقی دروازه خورد و باز هم وارد گل نشد تا بدشانسی‌های او و خوش شانسی نساجی تکمیل شود.

سومین تلاش آزادی برای گشودن دروازه نساجی از راه ضربه ایستگاهی بود که علیرضا حقیقی به سختی و با یک دست، دروازه تیمش را نجات داد.گل: مهرداد عبدی در دقیقه ۵۸ با ضربه سر دروازه حسن پورحمیدی را گشود و نساجی را پیش انداخت.

در دقیقه ۷۴، ضربه زمینی بایرامی را حقیقی با شیرجه‌ای تماشایی جمع کرد. در دقیقه ۸۳، ضربه سر محمود قائد رحمتی با اختلاف اندک از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، حامد شیری، شاهین طاهرخانی، ایوب کلانتری، مهرداد عبدی، سعود شجاعی(محمد قربانی ۴۶)، حسن نجفی، مرتضی منصوری (کارت زرد) (امیر مهدی جان ملکی ۸۳)، رضا جعفری، عبدالکریم اسلامی (کارت زرد) (صابر حردانی ۴۶).

ترکیب آلومینیوم: حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، محمد علینژاد، علیرضا نقی زاده، پوریا آریاکیا، محمدرضا آزادی، میلاد فخرالدینی، اسماعیل شریفات(مهرداد بایرامی ۶۵)، محمود قائدرحمتی.