نزدیکان ناوالنی: پزشکان روس مانع از انتقال منتقد پوتین به خارج می‌شوند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نزدیکان ناوالنی: پزشکان روس مانع از انتقال منتقد پوتین به خارج می‌شوند بیشتر بخوانید🔽

الکسی ناوالنی روز پنجشنبه به طور ناگهانی هوشیاری خود را از دست داد و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در شهر امسک بستری شد. نزدیکان این منتقد سرسخت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه بر این باور هستند که او به طور عمدی «مسموم» شده است.

کیرا نارمیش، سخنگوی الکسی ناوالنی که در بیمارستان امسک حضور دارد ضمن انتقاد از مخالفت پزشکان با انتقال او به خارج از روسیه اظهار داشت: «ممنوعیت انتقال الکسی تهدید مستقیم جان او است.» به گفته سخنگوی الکسی ناوالنی تصمیم نزدیکان وی برای انتقالش به خارج از روسیه برای تحقق این امر کفایت نمی کند و پزشکان روس مانع از انتقال او می شوند.نه تشخیصی داده شده و نه آزمایشی انجام شده است. جان الکسی در معرض خطر بزرگی است.لئونید وولکوف، یکی از همکاران نزدیک الکسی ناوالنی نیز اظهار داشت که عدم صدور اجازه انتقال وی به خارج از کشور تصمیمی «سیاسی» است.

حال الکسی ناوالنی پس از برخاستن هواپیمای حامل او از شهر تومسک به مقصد مسکو رو به وخامت گذاشت. خلبان هواپیما به همین دلیل تصمیم گرفت که در امسک فرود اضطراری انجام دهد.فرانسه و آلمان روز پنجشنبه ضمن ابراز نگرانی از وضعیت جسمی الکسی ناوالنی برای «کمک پزشکی» به او اعلام آمادگی کرده بودند. الکسی ناوالنی مهمترین منتقد ولادیمیر پوتین در داخل روسیه محسوب می شود. مطالب او درباره «فساد مالی» طبقه حاکم بر روسیه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

الکسی ناوالنی پیش از این در روسیه هدف حمله فیزیکی قرار گرفته بود و نزدیکان او نیز اغلب از سوی دستگاه قضایی تحت تعقیب قرار می گیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: اگر از برجام خارج می‌شدیم آمریکا بی‌هزینه به ما خیانت کرده بودوزارت خارجهٔ‌ آمریکا تصمیم اخیر شورای امنیت را «توجیه‌ ناپذیر» خوانده و تأکید کرده است که به‌رغم مخالفت شورا با تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران همچنان به تلاش برای تمدید آنها ادامه خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست زالی از کنکوریها برای خودداری از مسافرت پس از اتمام آزمونفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران، از داوطلبان کنکور خواست که پس از اتمام آزمون از مسافرت به جهت رفع خستگی، خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناوالنی، منتقد پوتین در بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد | DW | 20.08.2020آلکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین به دلیل وضعیت بحرانی شدید جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان در حالت اغما به سر می‌برد. گفته می‌شود که وضعیت ناوالنی به دلیل 'مسمومیت احتمالی' بحرانی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آلکسی ناوالنی به کما رفتوزارت بهداشت روسیه اعلام کرد که آلکسی ناوالنی، مخالف دولت روسیه به دلیل مسمومیت به حال اغما فرو رفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبر مخالفان دولت بلاروس از اتحادیه اروپا خواست انتخابات را به رسمیت نشناسندبا ادامه اعتراضات در بلاروس اسوتلانا تیخانوفسکایا، رهبر مخالفان دولت، از شورای اتحادیه اروپا خواست انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را به دلیل «تقلبی» بودن به رسمیت نشناسد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

یافته‌های «اطمینان‌بخش» از نرخ کم ابتلا به ویروس کرونا در هواپیمادر ماه مارس گذشته پیش از آنکه زدن ماسک به اتفاقی عادی بدل شود، ۲۴ گردشگر آلمانی شامل افرادی مبتلا به ویروس کرونا با یک پرواز در حال بازگشت از اسرائیل بودند. پژوهشگران در کمال شگفتی دریافته‌اند که از ۱۰۲ فرد حاضر در هواپیما تنها ۲ نفر در جریان این پرواز به کرونا مبتلا شدند. توضیح علمی این اتفاق چیست؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »