نرگس محمدی، فعال مدنی، برای بازگشت به زندان احضار شد

16/12/1400 09:10:00 ب.ظ

تقی رحمانی، همسر نرگس محمدی، به رادیو فردا گفت: بازگشت به زندان، به وکیل خانم محمدی اعلام شده است و طبق نظر مسئولان قضایی، این فعال مدنی باید برای تحمل کیفر به بدترین زندان برگردد.

تقی رحمانی، همسر نرگس محمدی، به رادیو فردا گفت: بازگشت به زندان، به وکیل خانم محمدی اعلام شده است و طبق نظر مسئولان قضایی، این فعال مدنی باید برای تحمل کیفر به بدترین زندان برگردد. بازکردن در پنجره جدید تقی رحمانی با اشاره به فشارهای نهادهای امنیتی بر زندانیان، می‌گوید نرگس محمدی در زندان باید برای این‌که بتواند با بچه‌هایش صحبت کند، اعتصاب غذا کرد و قوه قضاییه در این وضعیت در حال «محاکمه خانواده» است و دارد از زندانی انتقام...

بازکردن در پنجره جدید تقی رحمانی با اشاره به فشارهای نهادهای امنیتی بر زندانیان، می‌گوید نرگس محمدی در زندان باید برای این‌که بتواند با بچه‌هایش صحبت کند، اعتصاب غذا کرد و قوه قضاییه در این وضعیت در حال «محاکمه خانواده» است و دارد از زندانی انتقام می‌گیرد تا او را مطیع و رام کند.

خانم محمدی روز ۲۵ آبان در جریان یورش نیروهای امنیتی به مراسم سوگواری در آرامگاه ابراهیم کتابدار، از کشته‌شدگان آبان ۹۸، بازداشت و پس از ۶۴ روز حبس در سلول‌های انفرادی بند امنیتی ۲۰۹ اوین، اواخر دی‌ماه به زندان قرچک ورامین منتقل شد.

تقی رحمانی اول اسفند در پیامی توئیتری خبر داده بود که حکم قطعی هشت سال و دو ماه زندان، شلاق و محرومیت اجتماعی به خانم محمدی در زندان قرچک ورامین ابلاغ شد. نرگس محمدی، در پرونده‌ دیگری که مهرماه پارسال حکم آن قطعی شد، به ۳۰ ماه زندان و ۸۰ ضربه شلاق محکوم شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ماجد عموری، جوان عرب اهوازی محكوم به اعدام به قرنطینه منتقل شدسازمان حقوق بشر اهواز گزارش داد ماجد عموری، فرزند ناجی، جوان عرب 25 ساله اهل شهر خلفیه (رامشیر) محكوم به اعدام به قرنطینه زندان سپیدار اهواز منتقل شده و زمان بدست گرفتن سلاح و بدست گرفتن سرنوشت فرا رسیده است. زنده با خلق ها از تورک گرفته تا عرب و کرد و ....

به فرزندان متولد ۱۴۰۰ به بعد سهام اختصاص پیدا می‌کندبه فرزندان متولد ۱۴۰۰ به بعد سهام اختصاص پیدا می‌کند نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را مکلف کردند که به فرزندانی که از ابتدای سال ۱۴۰۰ به بعد در استان‌هایی با نرخ باروری پایین به دنیا می‌آیند، سهام اختصاص داده شود.

سازمان ملل: تاکنون بیش از 1.5 میلیون اوکراینی به عنوان پناهجو به کشورهای همسایه پناه برده‌اندسازمان ملل: تاکنون بیش از 1.5 میلیون اوکراینی به عنوان پناهجو به کشورهای همسایه پناه برده‌اند

۳ نفر در زاهدان به اتهام «افساد فی الارض» به اعدام محکوم شدندایرانبروبیرون از بلوچستان Irangetout of Beluchistan

گزارش لحظه‌ به‌ لحظه از جنگ اوکراین؛ آمریکا مسکو را به استخدام پیکارجویان سوری متهم کردآمریکا رو دوشنبه روسیه را متهم کرد که پیکارجویان سوری را در جنگ با اوکراین به خدمت گرفته است. مسکو نیز می‌گوید که دالان‌های امن برای کمک‌های بشردوستانه به اوکراین ایجاد خواهد کرد. آخرین اخبار مربوط به حمله روسیه به اوکراین در روز دوشنبه را در این گزارش دنبال کنید. چطور میشه تروریستهای جبهه النصره دارن میارن اوکرائین محکوم نیست دست بردارین از پارادوکس بازی هاتون چقد چندشین شماها با رفتارهای دوگانه تون گوه خورد با آدمین 😂🍆 شهردار میکولائیف گلوله‌باران این شهر را تایید کرد آخرین اخبار و گزارش‌ها از حمله روسیه به اوکراین را به صورت لحظه به لحظه از یورونیوز دنبال کنید:

بنت: اسرائیل به هیچ‌وجه خود را به توافق برای احیای برجام مقید نمی‌داندنفتالی بنت تصمیم مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای ندادن پاسخ مثبت به درخواست‌ ایران جهت بستن پرونده‌های فعالیت تهران در چند سایت مشکوک را «یک تصمیم حرفه‌ای مهم» دانست. زندانی سیاسی آزاد باید گردد از ما مردم ایران حمایت واقعی و موثر کنید نه_به_جمهوري_اسلامي کوه خورد با کارمندان حرومزاده ی رادیو فردا🍆🍆هومن زن تو 😂😂🍆🍆🍆🍆