نروژ یک دیپلمات روس را به اتهام جاسوسی اخراج کرد

29/05/1399 04:56 ب.ظ

نروژ یک دیپلمات روس را به اتهام جاسوسی اخراج کرد بیشتر بخوانید🔽

روابط میان نروژ، از اعضای ناتو و روسیه، دو کشوری که دارای مرز مشترک در دایره قطب شمال هستند طی دهه‌های گذشته بواسطه پرونده‌های متعدد جاسوسی بارها دستخوش تنش شده است.

روابط میان نروژ، از اعضای ناتو و روسیه، دو کشوری که دارای مرز مشترک در دایره قطب شمال هستند طی دهه‌های گذشته بواسطه پرونده‌های متعدد جاسوسی بارها دستخوش تنش شده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پروازهای ترکیه به ایران و افغانستان از دو هفته دیگر از سرگرفته می‌شودپروازهای شرکت‌های هواپیمایی ترکیه به ایران و افغانستان از ابتدای سپتامبر(یازدهم شهریور) از سر گرفته می‌شود.

نتانیاهو: به دنبال خط پرواز مستقیم به امارات با گذر از آسمان عربستان هستیمرووین ریولین، رئیس‌جمهوری اسرائیل با ارسال نامه‌ای از محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی برای سفر به بیت المقدس دعوت کرده است.

نخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز داردنخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز دارد نخست وزیر عراق قرار است این هفته با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، دیدار کند تا گفتگوهای استراتژیک عراق و آمریکا که از ماه ژوئن در مورد روابط دو کشور آغاز شد، به سرانجام برسد

کارمند سابق سیا به جاسوسی برای چین متهم شد - BBC News فارسییک مامور سابق آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا، همراه با یکی از بستگانش که او هم برای سیا کار می‌کرد به اتهام توطئه و جاسوسی برای دولت چین بازداشت شده است.

یک کارمند پیشین سازمان سیا به جاسوسی برای چین متهم شد | جهان | DW | 18.08.2020یک افسر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) که به تازگی خبر بازداشت او منتشر شده بود، متهم به ارائه داده‌ها و اطلاعات محرمانه به چین شده است. گفته می‌شود که ممکن است او به مجازات حبس ابد محکوم شود.

افشای بازداشت کارمند ایرانی فیسبوک و تلاش سپاه پاسداران برای مجبور کردن او به جاسوسیافشای بازداشت کارمند ایرانی فیسبوک و تلاش سپاه_پاسداران برای مجبور کردن او به جاسوسی ماموران اطلاعات سپاه پاسداران همچنین به او پیشنهاد دادند که در ازای آزادی و تعلیق پرونده‌اش، اطلاعات مورد نیاز سپاه را از برخی افراد در اختیار آنها بگذارد. فیسبوک چه خریه که تو ایران کارمند داره