نرخ بیکاری در کشورهای مختلف+ نرخ بیکاری در ایران

28/01/2020 12:47:00 ب.ظ

سازمان ملل نرخ بیکاری ایران در سال قبل را ۱۲.۸ درصد اعلام کرد.

نرخ بیکاری در ایران سازمان ملل نرخ بیکاری ایران در سال قبل را ۱۲.۸ درصد اعلام کرد.

سازمان ملل نرخ بیکاری ایران در سال قبل را ۱۲.۸ درصد اعلام کرد.

۱-آمریکانرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۳.۶ درصدنرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۵.۹ درصدنرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۲.۴ درصد۴- فرانسهنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۸.۷ درصدنرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۳.۳ درصدنرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: چهار درصد۷- سوئیسنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۴.۹ درصد

نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۶.۴ درصد

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سازمان ملل هم علی برکت الله خوب بلده امار از نوع تدبیر و توسعه بده فک کنم اینم صب جمعه خبردار شده

تعقیب و گریز بانک مرکزی و نرخ دلار آزاد؛ یورو ۱۵ هزار توماننرخ عرضه ارز در سامانه رسمی بانک مرکزی ایران به بالاترین سطح در ۴۷ روز گذشته رسید.

محمود صادقی: نرخ تایید صلاحیت ۴ میلیارد تومان است!واکنش تشکر نرخ را اعلام وما را از, چانه زنی خلاص کردی البته بعد از انتخابات یک گوش مالی کوچولو بابت تشکر آقای صادقی دفعه قبل چقدر دادی؟ ایندفعه که حالا نتونستی پرداخت کنی شاکی شدی. قرمساق پفیوز نرخ تو چقدره،باز هم لباس سپاه میپوشی،یا مثل یک مرد فریاد حق سر بده و افشا گری کن

تعقیب و گریز بانک مرکزی و نرخ دلار آزاد؛ یورو ۱۵ هزار توماننرخ عرضه ارز در سامانه رسمی بانک مرکزی ایران به بالاترین سطح در ۴۷ روز گذشته رسید.

گزارشگر ویژه سازمان ملل برای بررسی وضعیت فقر در اسپانیا وارد مادرید شدبه گزارش سازمان ملی آمار اسپانیا، ۲۶.۱ درصد جمعیت اسپانیا در خطر فقر و محرومیت‌های اجتماعی هستند که از رقم ۲۴.۷ درصد در سال ۲۰۱۸ بالاتر است. نرخ بیکاری نیز در اسپانیا ۱۴.۱ درصد است که دو برابر متوسط این نرخ در اتحادیه اروپاست. اروپا هم !؟ یه توک پا ایرانم بیان

«ترامپ بابت سخنان گمراه کننده‌اش در مورد حمله موشکی ایران عذرخواهی کند»رئیس جمهوری ایالات متحده روز چهارشنبه در نشست مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس سوئیس گفته بود که آسیب مغزی سربازان آمریکایی در عراق به دنبال حمله موشکی ایران «جدی» نیست. کهنه سرباز امریکایی هستین اما هنوز ترامپ رو نشناختین ،ترامپ قمار باز ،دروغگو،کلاهبردار وشیاده ...عمرا معذرت خواهی کنه فوقش بگه به من اطلاعات غلط دادن ... الان سگ های برعنداز میان میگن کهنه سربازهای آمریکایی جیره خوار ایران هستن (((((:

اینفوگرافی| سردترین و گرم‌ترین کشورهای جهان کدامند؟📊 اینفوگرافی| سردترین و گرم‌ترین کشورهای جهان کدامند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل 👈عضویت

به گزارش ایسنا، ارزیابی سازمان ملل از وضعیت بازار کشورهای جهان نشان می دهد که نرخ بیکاری در بسیاری از مناطق جهان روندی نزولی را طی می‌کند.بانک مرکزی ایران که روز شنبه با افزایش ۳۵۰ تومانی بهای عرضه دلار سعی کرد ضمن کاهش شکاف قیمتی موجود میان بازار آزاد و رسمی، نرخ دلار آزاد را نیز با افزایش عرضه در قیمت بالای دو بازار کاهش دهد، طی مبادلات روز یکشنبه نیز ناگزیر شد قیمت فروش دلار را در شبکه رسمی صرافی‌های بانکی ۵۰ تومان دیگر افزایش دهد و به ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان برساند، با این وجود بهای دلار در بازار آزاد تهران همچنان به صعود خود ادامه داد و از مرز ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان عبور کرد.نوشته ، «در این دوره‌ از انتخابات واسطه‌ها نرخ تایید صلاحیت را بعضا تا چهار میلیارد تومان بالا برده‌اند؛ چه شود این مجلس یازدهم!!» این سخنان محمود صادقی در ادامه پیگیری های قبلی او از درخواست رشوه از سوی افراد مرتبط به هیات‌های نظارت شورای نگهبان برای تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات بیان شده است.بانک مرکزی ایران که روز شنبه با افزایش ۳۵۰ تومانی بهای عرضه دلار سعی کرد ضمن کاهش شکاف قیمتی موجود میان بازار آزاد و رسمی، نرخ دلار آزاد را نیز با افزایش عرضه در قیمت بالای دو بازار کاهش دهد، طی مبادلات روز یکشنبه نیز ناگزیر شد قیمت فروش دلار را در شبکه رسمی صرافی‌های بانکی ۵۰ تومان دیگر افزایش دهد و به ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان برساند، با این وجود بهای دلار در بازار آزاد تهران همچنان به صعود خود ادامه داد و از مرز ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان عبور کرد.

نرخ بیکاری اکنون در برخی از کشورهایی نظیر آمریکا و انگلیس در یکی از کمترین سطوح خود طی نیم قرن اخیر قرار دارد و انتظار می رود که با تداوم روند بهبود رشد اقتصادی، نرخ بیکاری به صورت کلی روندی نزولی را طی کند. در ایران نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸ معادل ۱۲ درصد و در سال ۲۰۱۹ نیز ۱۲. پیشتر و در جریان معاملات روز ۱۹ آذر ماه گذشته، بانک مرکزی ایران با افزایش نرخ رسمی دلار تا ۱۳ هزار و ۸۰۰ و افزایش عرضه در این نرخ، بهای ۱۴ هزار و ۲۲۰ تومانی بازار آزاد را وادار به عقب‌نشینی کرد.۸ درصد اندازه گیری شده است. این سخنان منجر به شکایت شورای نگهبان از محمود صادقی به دادسرای فرهنگ و رسانه شد.  در ادامه با نرخ بیکاری در کشورهای منتخب آشنا می‌شوید: ۱-آمریکا نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۳. فعالان بازار ارز، رشد سالانه تقاضای ارز در دو ماه پایانی سال، افزایش کسری بودجه دولت و نگرانی از قرار گرفتن ایران در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی(FATF) را از دلایل عمده اقتصادی افزایش نرخ ارز می‌دانند.۹ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۳. ۸ عامل سرنوشت‌ساز دلار در ۳ ماه آخر سال؛ خط مقاومت بازار شناسایی شد با وجود تعطیلی پایان هفته بازار جهانی طلا، قیمت هر قطعه تمام سکه طلا در داد و ستدهای روز یکشنبه بازار تهران تا ۴ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان بالا رفت.

۷ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۳. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار از ۵۰۵ هزار تومان فراتر رفت..۶ درصد ۲- کانادا نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۵.۸ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۵.۹ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۵.۶ درصد ۳- ژاپن نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۲.

۴ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۲.۴ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۲.۴ درصد ۴- فرانسه نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۹.۱ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۸.۸ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۸.

۷ درصد ۵- آلمان نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۳.۴ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۳.۳ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۳.۴ درصد ۶- انگلیس نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: چهار درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: چهار درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۴.۲ درصد ۷- سوئیس نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۴.

۷ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۴.۶ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۴.۹ درصد ۸- اتحادیه اروپا نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۶.۸ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۶.۴ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۶.

۳ درصد ۹- نروژ نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۸: ۳.۹ درصد نرخ بیکاری در سال ۲۰۱۹: ۳.۴ درصد نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۳.۲ درصد نرخ بیکاری کشورهای همسایه در بین کشورهای همسایه ایران، نرخ بیکاری ترکیه در سال گذشته ۱۱.۴ درصد، عربستان ۶.

۴ درصد، پاکستان۵.۸ درصد، روسیه ۴.۵ درصد، گرجستان ۱۰.۶ درصد، آذربایجان ۴.۸ درصد و ارمنستان ۱۰.

۹ درصد اندازه‌گیری شده است. انتهای پیام .