نرخ بیکاری در کشورهای مختلف+ نرخ بیکاری در ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نرخ بیکاری در ایران سازمان ملل نرخ بیکاری ایران در سال قبل را ۱۲.۸ درصد اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، ارزیابی سازمان ملل از وضعیت بازار کشورهای جهان نشان می دهد که نرخ بیکاری در بسیاری از مناطق جهان روندی نزولی را طی می‌کند. نرخ بیکاری اکنون در برخی از کشورهایی نظیر آمریکا و انگلیس در یکی از کمترین سطوح خود طی نیم قرن اخیر قرار دارد و انتظار می رود که با تداوم روند بهبود رشد اقتصادی، نرخ بیکاری به صورت کلی روندی نزولی را طی کند. در ادامه با نرخ بیکاری در کشورهای منتخب آشنا می‌شوید:نرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۳.۶ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۵.

۶ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۲.۴ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۸.۷ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۳.۴ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۴.۲ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۴.۹ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۶.۳ درصدنرخ بیکاری پیش بینی شده در سال جاری: ۳.۲ درصددر بین کشورهای همسایه ایران، نرخ بیکاری ترکیه در سال گذشته ۱۱.۴ درصد، عربستان ۶.۴ درصد، پاکستان۵.۸ درصد، روسیه ۴.۵ درصد، گرجستان ۱۰.۶ درصد، آذربایجان ۴.۸ درصد و ارمنستان ۱۰.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سازمان ملل هم علی برکت الله خوب بلده امار از نوع تدبیر و توسعه بده فک کنم اینم صب جمعه خبردار شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعقیب و گریز بانک مرکزی و نرخ دلار آزاد؛ یورو ۱۵ هزار توماننرخ عرضه ارز در سامانه رسمی بانک مرکزی ایران به بالاترین سطح در ۴۷ روز گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محمود صادقی: نرخ تایید صلاحیت ۴ میلیارد تومان است!واکنش تشکر نرخ را اعلام وما را از, چانه زنی خلاص کردی البته بعد از انتخابات یک گوش مالی کوچولو بابت تشکر آقای صادقی دفعه قبل چقدر دادی؟ ایندفعه که حالا نتونستی پرداخت کنی شاکی شدی. قرمساق پفیوز نرخ تو چقدره،باز هم لباس سپاه میپوشی،یا مثل یک مرد فریاد حق سر بده و افشا گری کن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعقیب و گریز بانک مرکزی و نرخ دلار آزاد؛ یورو ۱۵ هزار توماننرخ عرضه ارز در سامانه رسمی بانک مرکزی ایران به بالاترین سطح در ۴۷ روز گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل برای بررسی وضعیت فقر در اسپانیا وارد مادرید شدبه گزارش سازمان ملی آمار اسپانیا، ۲۶.۱ درصد جمعیت اسپانیا در خطر فقر و محرومیت‌های اجتماعی هستند که از رقم ۲۴.۷ درصد در سال ۲۰۱۸ بالاتر است. نرخ بیکاری نیز در اسپانیا ۱۴.۱ درصد است که دو برابر متوسط این نرخ در اتحادیه اروپاست. اروپا هم !؟ یه توک پا ایرانم بیان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«ترامپ بابت سخنان گمراه کننده‌اش در مورد حمله موشکی ایران عذرخواهی کند»رئیس جمهوری ایالات متحده روز چهارشنبه در نشست مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس سوئیس گفته بود که آسیب مغزی سربازان آمریکایی در عراق به دنبال حمله موشکی ایران «جدی» نیست. کهنه سرباز امریکایی هستین اما هنوز ترامپ رو نشناختین ،ترامپ قمار باز ،دروغگو،کلاهبردار وشیاده ...عمرا معذرت خواهی کنه فوقش بگه به من اطلاعات غلط دادن ... الان سگ های برعنداز میان میگن کهنه سربازهای آمریکایی جیره خوار ایران هستن (((((:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| سردترین و گرم‌ترین کشورهای جهان کدامند؟📊 اینفوگرافی| سردترین و گرم‌ترین کشورهای جهان کدامند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »