نرخ ارز و طلا در بازار آزاد استانبول

08/05/1399 12:07:00 ب.ظ

29.07.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی هر دلار آمریکا امروز چهارشنبه 29 ژوئیه در آغاز معاملات بازار آزاد استانبول به بهای 6.9390 لیر خرید و با قیمت 6.9410 لیر فروخته شد. همچنین هر یورو نیز به قیمت 8.1620 لیر خرید و به بهای 8.1640 لیر به فروش رسید.

این درحالی است که قیمت فروش دلار و یورو در معاملات روز گذشته بازار آزاد استانبول به ترتیب 6.9620 و 8.1730 لیر بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ثبت پاین‌ترین نرخ دلار آمریکا در ۲ سال گذشته؛ رکورد تاریخی قیمت طلا شکقیمت جهانی طلا همزمان با افزایش تنش دیپلماتیک میان چین و آمریکا و تدارک بانک‌های مرکزی جهان برای تزریق منابع مالی جدید برای مقابله با رکود ناشی از شیوع ویروس کرونا، روز دوشنبه به بالاترین سطح تاریخی خود رسید.

حکم زندان 'اخلال‌گران ارز و طلا و قاچاقچیان فراورده‌‌های نفتی' در ایران | DW | 28.07.2020سخنگوی قوه قضاییه ایران از احکام زندان و شلاق برای 'اخلالگران نظام ارزی' و گروهی دیگر خبر داد که 'دست‌اندرکار قاچاق و توزیع فرآورده‌های نفتی' بوده‌اند. اما احکام زندانیان حقوق بشری بسیار سنگین‌تر است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/05/07|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز/ سکه کاهشی شد- اخبار بازار - اخبار تسنیم - Tasnimهم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 60 هزار تومان، قیمت دلار 23 هزار و 500 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 200 هزار تومان است.

نرخ آزاد دلار به بالاترین حد در ۸ روز گذشته بازگشتبا وجود ثبات نرخ رسمی عرضه ارز توسط بانک مرکزی ایران، قیمت آزاد فروش دلار روز سه‌شنبه نیز به صعود خود ادامه داد و به بالاترین حد در ۸ روز گذشته رسید.

بازداشت ۱۹ اخلالگر بازار ارز در تهران/ دستگیری ۵ مدیر رشوه‌گیر سازمان غذا و دارودادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به برخورد قضایی با عوامل التهاب و نوسانات کاذب بازار ارز، از دستگیری ۱۹ نفر از دلالان ارز در تهران در روزهای اخیر خبر داد و گفت که پرونده این متهمان در مرحله تکمیل تحقیقات قرار دارد.

دادستان تهران: ۱۹ اخلالگر بازار ارز در تهران بازداشت شدنددادستان تهران از بازداشت '۱۹ اخلالگر بازار ارز در تهران' خبر داد.