نرخ ارز و طلا در بازار آزاد استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

29.07.2020هر دلار آمریکا امروز چهارشنبه 29 ژوئیه در آغاز معاملات بازار آزاد استانبول به بهای 6.9390 لیر خرید و با قیمت 6.9410 لیر فروخته شد.

این درحالی است که قیمت فروش دلار و یورو در معاملات روز گذشته بازار آزاد استانبول به ترتیب 6.9620 و 8.1730 لیر بود.

در این میان، قیمت هر گرم طلای 24 عیار 435 لیر، ربع سکه 712 لیر، نیم سکه 1430 لیر، تمام‌سکه 2845 لیر و قیمت هر اونس طلا نیز در بازار آزاد استانبول 1951 دلار است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ثبت پاین‌ترین نرخ دلار آمریکا در ۲ سال گذشته؛ رکورد تاریخی قیمت طلا شکقیمت جهانی طلا همزمان با افزایش تنش دیپلماتیک میان چین و آمریکا و تدارک بانک‌های مرکزی جهان برای تزریق منابع مالی جدید برای مقابله با رکود ناشی از شیوع ویروس کرونا، روز دوشنبه به بالاترین سطح تاریخی خود رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حکم زندان 'اخلال‌گران ارز و طلا و قاچاقچیان فراورده‌‌های نفتی' در ایران | DW | 28.07.2020سخنگوی قوه قضاییه ایران از احکام زندان و شلاق برای 'اخلالگران نظام ارزی' و گروهی دیگر خبر داد که 'دست‌اندرکار قاچاق و توزیع فرآورده‌های نفتی' بوده‌اند. اما احکام زندانیان حقوق بشری بسیار سنگین‌تر است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/05/07|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز/ سکه کاهشی شد- اخبار بازار - اخبار تسنیم - Tasnimهم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 60 هزار تومان، قیمت دلار 23 هزار و 500 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 200 هزار تومان است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نرخ آزاد دلار به بالاترین حد در ۸ روز گذشته بازگشتبا وجود ثبات نرخ رسمی عرضه ارز توسط بانک مرکزی ایران، قیمت آزاد فروش دلار روز سه‌شنبه نیز به صعود خود ادامه داد و به بالاترین حد در ۸ روز گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت ۱۹ اخلالگر بازار ارز در تهران/ دستگیری ۵ مدیر رشوه‌گیر سازمان غذا و دارودادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به برخورد قضایی با عوامل التهاب و نوسانات کاذب بازار ارز، از دستگیری ۱۹ نفر از دلالان ارز در تهران در روزهای اخیر خبر داد و گفت که پرونده این متهمان در مرحله تکمیل تحقیقات قرار دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دادستان تهران: ۱۹ اخلالگر بازار ارز در تهران بازداشت شدنددادستان تهران از بازداشت '۱۹ اخلالگر بازار ارز در تهران' خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »