نرخ ارز و طلا در بازار استانبول

11/09/2019 09:26:00 ق.ظ

دلار, طلا

نرخ ارز و طلا در بازار استانبول

11.09.2019استانبول/ خبرگزاری آناتولیهر دلار آمریکا امروز چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 در بازار آزاد استانبول به بهای 5,7810 لیر خرید و با قیمت 5,7830 لیر فروخته شد.همچنین هر یورو نیز به قیمت 6,3910 لیر خرید و به بهای 6,3930 لیر فروخته شد.در همین حال هر گرم طلای 24 عیار 278 لیر، ربع سکه 459 لیر، نیم سکه 924 لیر، تمام‌سکه «جمهوریت» 1833 لیر و هر اونس طلا نیز 1494 دلار معامله شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

به جای دادن ارز بی‌زبان به وارد کنندگان آن را در اختیار مردم می‌گذاشتند/ با توزیع ارز مداخله‌ای می‌خواهند قیمت‌ها را ثابت نگه دارندیک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از دولت‌ها به زور یک مدتی با سیاست‌هایی مانند پاشیدن و توزیع ارز مداخله‌ای سعی می‌کنند قیمت ارز را پائین نگه دارند که بر اثر آن یک پدیده دیگری رقم می‌خورد.

نرخ تورم کالاهای وارداتی به ایران به ۱۵۰ درصد رسیدمرکز آمار ایران اعلام کرد که تورم قیمت کالاهای وارداتی در ۱۲ ماهه منتهی به بهار ١٣٩٨، حدود ۱۵۰ درصد بوده است.\r\n بر اساس گزارشی که در وبسایت مرکز ایران منتشر شده است، تغییرات میانگین شاخص قیمت کالاهای

چین به‌زودی ارز دیجیتال ملی‌اش را عرضه می‌کند

احتمال افزایش 100 تومانی نرخ هر لیتر بنزین/ منتظر تصمیم دولت هستیم/ طبق قانون، کارمزد جایگاه‌داران از سوی مصرف‌کننده باید پرداخت شودرئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت گفت: تکلیف قانونی است که جایگاه‌دارحق‌الزحمه را از مردم بگیرد، جایگاه داران لیتری 200 تومان حق‌الزحمه را پیشنهاد کرده بودند و در حال حاضر متقاعد شدند که 150 تا 100 تومان بابت هر لیتر از مصرف کننده دریافت شود. هرکه به فکر ریشه دولت به فکر خویشه . با این وضع حمل نقل عمومی بالا رفتن بنزین دیوانگی .

شاخص ترامپ‌سَنج به بازار آمدشاخص ترامپ‌سَنج به بازار آمد 💢بانک سرمایه گذاری جی‌پی مورگان با هدف بررسی تاثیر توئیت‌های دونالد ترامپ بر نوسان نرخ بهره و بازار اوراق قرضه آمریکا شاخص جدیدی را با عنوان «Volfefe» طراحی کرد. این گزارش را بخوانید 🔽

چین به‌زودی ارز دیجیتال ملی‌اش را عرضه می‌کند

دلار آمریکا امروز در بازار استانبول با قیمت 5.حیسنعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره این‌که بارها  سال گذشته ۱۴ میلیارد دلار یعنی حدود ۱۶۸ هزار میلیارد تومان برای تامین کالاهای اساسی هزینه شد ،این واگذاری در زندگی و معیشت مردم چه تاثیری داشته است، گفت: سال ۹۷ در اختیار تولید و واردکنندگان کالا ۱۴ میلیارد دلار قرار داده شد تا بتوانند معیشت و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را در یک حالت متعادلی نگه دارند.نظرات بیشتر شهریور ۱۸, ۱۳۹۸ تنش میان اسرائیل و شبه نظامیان مورد حمایت ایران؛ اسرائیل «از پرتاب‌ ناموفق چندین موشک از خاک سوریه» خبر داد عکس آرشیوی است ناظران حقوق بشر در سوریه گزارش دادند که در جریان حمله هوایی توسط هواپیماهای ناشناس به پایگاه‌ها و انبارهای جنگ‌‌افزار شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در شرق سوریه دست‌کم ۱۸ نفر کشته شده‌‌ا‌ند.بانک مرکزی چین در مراحل نهایی عرضه ارز دیجیتال این کشور است و به گفته مقام‌های بانکی چین، این ارز «تقریبا آماده» بهره‌برداری است.

7830 لیر و یورو نیز به بهای 6.3930 لیر ترکیه فروخته شد. وی ادامه داد:ئاز سوی دیگر تولیدکنندگان حدود ۳۰ درصد هزینه‌های تولیدشان وابسته به ارز است، بنابراین با این وضعیت بیشتر واردکنندگان ارز را گرفتند و به دلیل آن که با فروش ارز حدود ۲۰۰ درصد سود می‌کردند حاضر شدند آن ۳۰ درصد ضمانتی هم که سپردند و برای ارز گرفتن گذاشته بودند را قیمتش را آزاد بپردازند و خودشان را از قید ضمانت آزاد کنند اما ارز را به قیمت دلخواه‌شان در بازار بفروشند و یا کالاهایی وارد کنند تا قیمت آزاد به فروش برسانند. 11. همزمان آسوشیتدپرس می‌گوید شماری از منابع داخلی در سوریه آمارهای متفاوتی ارائه کرده‌ و گفته‌اند این حملات ۲۱ کشته و ۳۶ زخمی درپی داشته است.09. وی خاطرنشان کرد: به جای اینکه این ارز بی زبان را در اختیار واردکنندگان بگذارند که کالا وارد نکردند و یا اگر هم وارد کردند آن را به قیمت دلخواه‌شان عرضه کردند، به حساب هر ایرانی  با قیمت ارز پارسال ۲۰۰ هزار تومان هر ماه وازیر می‌کردند.2019 استانبول/ خبرگزاری آناتولی هر دلار آمریکا امروز چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 در بازار آزاد استانبول به بهای 5,7810 لیر خرید و با قیمت 5,7830 لیر فروخته شد. در همین حال، مقام‌های دولتی آمریکا نسبت به احتمال محبوبیت ارز فیسبوک ابراز نگرانی کرده‌اند.

همچنین هر یورو نیز به قیمت 6,3910 لیر خرید و به بهای 6,3930 لیر فروخته شد. وی ادامه داد: سال قبل ارز به ۳ برابر قیمت رسیده بود اما قیمت کالایی که عرضه شد، نه تنها ۴ برابر پائین‌تر نبود بلکه تقریبا یک دوم یک برابر آن تفاوت ارز در قیمت کالا مشاهده می‌شد. در هفته‌های گذشته نیز و پس از چند حمله به انبار مهمات شبه نظامیان شیعه مورد حمایت ایران در عراق، بنیامین نتانیاهو گفت که اسرائیل به ایران اجازه نمی دهد در هیچ جا امنیت داشته باشد. در همین حال هر گرم طلای 24 عیار 278 لیر، ربع سکه 459 لیر، نیم سکه 924 لیر، تمام‌سکه «جمهوریت» 1833 لیر و هر اونس طلا نیز 1494 دلار معامله شد. این در حالی است که قیمت فروش دلار و یورو گذشته به ترتیب 5,7790 و 6,3800 لیر بود. وی یادآور شد: از ۵۰ سال پیش به این طرف نرخ رشد تولید ناخالص داخلی ما تنها ۲/۵ برابر افزایش پیدا کرده است. .» بنابر اعلام ارتش این کشور «پرتاب این موشکها از نزدیکی دمشق به دست عناصر شیعه و به فرماندهی نیرو قدس ایران انجام گرفت.