نرخ ارز و طلا در بازار استانبول

11/06/1398 09:29:00 ق.ظ

Belgin Yakışan,Zeyneb Sena Tunçher | 02.09.

2019 Istanbul استانبول/ خبرگزاری آناتولی هر دلار آمریکا امروز دوشنبه 2 سپتامبر 2019 در بازار آزاد استانبول به بهای 5.8320 لیر خرید و با قیمت 5.8340 لیر فروخته شد.

همچنین هر یورو نیز به قیمت 6.4140 لیر خرید و به بهای 6.4160 لیر فروخته شد. در همین حال هر گرم طلای 24 عیار 286 لیر، ربع سکه 472 لیر، نیم سکه 951 لیر، تمام‌سکه «جمهوریت» 1886 لیر و هر اونس طلا نیز 1524 دلار معامله شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قیمت طلا، سکه و ارز در روز شنبهقیمت سکه و طلا در بازار به کاهش تدریجی خود ادامه می‌دهد و همچنان نسبت به روز مشابه هفته گذشته، قیمت‌های پایین‌تری در نخستین روز هفته جاری به ثبت رسید.

قیمت طلا، سکه و ارز در روز یکشنبهقیمت سکه و طلا امروز در بازار در مواردی کاهشی و در مواردی بدون تغییر بود اما قیمت‌ها در بازار ارز روند افزایشی را تجربه می‌کند.

خروج سایه جنگ از کشور باعث کاهش نرخ ارز شد/ اقتصاد ایران تحمل دلار ۱۸ هزار تومانی را نداشت/ صادرکننده‌ای که ارز را برنگرداند، تنبیه می‌شودمعاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه به طور قطع ارز با نرخ بالا در اقتصاد ایران پایدار نخواهد بود و به همین دلیل شاهد بازگشت قیمت‌ها هستیم، گفت: از لحاظ واقعیت اقتصادی کشور نرخ دلار ۱۸ هزار تومانی هم نمی‌توانست پایدار باشد چراکه اقتصاد کشور قابلیت تحمل این نرخ را نداشت.

اصلاح فرآیند تعیین نرخ سود بانکی/ رابطه نرخ سود سپرده و تسهیلات برعکس می‌شود- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران گفت: الان ما نرخ سود سپرده را تعیین می‌کنیم بعد می‌رسیم به نرخ سود تسهیلاتی که به تسهیلات گیرنده پرداخت می شود و این باید برعکس شود و اصلاح این فرایند آرام آرام در حال انجام است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/09- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز» سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۰۵ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۹ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است

نماینده مجلس ایران: ارز دولتی را افراد نااهل دریافت کردندعلی اصغر یئسف نژاد نماینده مجلس ایران خواستار پاسخگویی تیم اقتصادی دولت درباره قیمت کالاهای موجود در