نرخ سبد معیشت باید ۱۱ میلیون تومان اعلام می‌شد/ رسالت ما این است که اهداف انقلاب را زنده نگه داریم

19/11/1400 08:37:00 ب.ظ

علیرضا حیدری: نرخ سبد معیشت باید ۱۱ میلیون تومان اعلام می‌شد/ رسالت ما این است که اهداف انقلاب را زنده نگه داریم

نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: نرخ سبد معیشتی که در شورایعالی کار تعیین شده ۸میلیون و ۹۰۰هزار تومان است در حالیکه حتی اگر معیار محاسبه‌ی ما همان معیار سالهای قبل باشد هم این رقم باید حدود ۱۱ میلیون تومان اعلام می‌شد. علیرضا حیدری (نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) در برنامه‌ای که به مناسبت دهه فجر در خانه...

علیرضا حیدری (نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) در برنامه‌ای که به مناسبت دهه فجر در خانه کارگر برگزار شد، گفت: انقلاب را مستضعفین برای مستضعفین به پا کردند. وقتی ما به این ۴دهه‌ای که از انقلاب گذشته نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم جهت‌گیریِ اصلیِ انقلاب در برخی بخش‌ها تا حدودی تغییر کرده است.

وی ادامه داد: رسالت ما این است که اهداف انقلاب را زنده نگه داریم. اهداف انقلاب اهداف شهدای ما است و ما هشت سال برای رسیدن یه این اهداف جنگ کردیم و هزینه‌های بسیاری دادیم. حیدری گفت: شرایط اقتصادی کشور شرایط مناسبی نیست. در حالیکه گروه عظیمی از مردم دچار خسران و مشکلات بسیار معیشتی هستند، عده‌ی کمی در بهترین وضعیت ممکن به سر می‌برند و این فضای اقتصادی به نفع آن‌ها است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روند تعیین «دستمزد ۱۴۰۱» و انتظارات گروه کارگری/ چرا سبد معیشت «۹ میلیون تومان» است؟علی خدایی تاکید می‌کند: برای اولین بار، سبد رقم معیشت را دولت ارائه داده و بنابراین دیگر هیچ راهی برای‌ عدم پذیرش آن یا فرار از اجرای قانون وجود ندارد.

وام ازدواج ۱۵۰ میلیون تومان شدوام ازدواج ۱۵۰ میلیون تومان شد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ از مصوبه این کمیسیون برای افزایش وام ازدواج جوانان به ۱۵۰ میلیون تومان و همچنین پرداخت وام فرزندآوری خبر داد. مبارک باشه.

نقدینگی در آذرماه از «۴۴۰۰ تریلیون تومان» فراتر رفتبدهی دولت به بانک مرکزی در دولت رئیسی حدود سه درصد افزایش یافته و به بیش از ۲۰۲ تریلیون تومان رسیده است، اما در مجموع بدهی بخش دولتی به کل بانک‌های کشور سه درصد کاهش یافته است. حالا صبر کن بقول یارو نشاشیده شب درازه...

هر دلار آمریکا ۲۷ هزار تومان؛ رئیس بانک مرکزی ایران: تامین ارز در داخل ۳۱ درصد افزایش یافته استرئیس کل بانک مرکزی ایران از افزایش ۳۱ درصدی تامین ارز در سالجاری به دلیل افزایش فروش و بالا رفتن قیمت جهانی نفت خبر داد، با این حال قیمت‌ها در بازار ارز آزاد ایران تغییر محسوسی نداشته است.

روند تعیین «دستمزد ۱۴۰۱» و انتظارات گروه کارگری/ چرا سبد معیشت «۹ میلیون تومان» است؟علی خدایی تاکید می‌کند: برای اولین بار، سبد رقم معیشت را دولت ارائه داده و بنابراین دیگر هیچ راهی برای‌ عدم پذیرش آن یا فرار از اجرای قانون وجود ندارد.

تهیه پیش‌نویس سند نهایی احیای برجام / مذاکرات می‌تواند این ماه به سرانجام برسداولیانوف: سندی نهایی برای احیای برجام پیش‌نویس شده است این سند بندهای متعددی دارد که باید بیشتر روی آن کار شود مذاکرات می‌تواند این ماه به سرانجام برسد به دنبال به سرانجام رساندن مذاکرات در اسرع وقت هستیم به شدت مخالف تعیین ضرب‌الاجل‌های ساختگی هستیم