ند پرایس درباره مذاکره با ایران: دیپلماسی مستقیم مؤثرتر و سریع‌تر است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ند پرایس درباره مذاکره با ایران: دیپلماسی مستقیم مؤثرتر و سریع‌تر است سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره احتمال مذاکره_مستقیم با ایران گفت دولت جو بایدن از ابتدا گفته است که باور دارد دیپلماسی مستقیم مؤثرتر است و سریع‌تر به نتیجه خواهد رسید.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه ۷ بهمن گفت این جمهوری اسلامی ایران است که باید در مورد گفت‌و‌گوی مستقیم با ایالات متحده تصمیم بگیرد.

وی در ادامه ماهیت فنی و پیچیده موضوع را یکی دیگر از دلایل ارجحیت مذاکره مستقیم ذکر کرد و گفت «اگر قرار باشد به تبعیت متقابل [برجام] برسیم باید پیشرفت سریع‌تر باشد.» ویکتوریا نولند، معاون وزیر خارجه آمریکا در امور سیاسی، در یک کنفرانس خبری گفت: «ما در ارجحیت دادن به دیپلماسی متحد هستیم. در عین حال در این زمینه که اگر مسکو پیشنهاد ما را برای گفت‌و‌گو رد کند بهای سنگین و سریعی خواهد پرداخت، نیز متحدیم.»

سرگئی لاوروف همچنین اضافه کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در خصوص پیشنهادهای ایالات متحده آمریکا و ناتو که چهارشنبه ارائه شدند، تصمیم خواهد گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امریکاییها تصمیم گرفتند نرمش قهرمانانه بکنند،منتهی اینجا باید آمادگی سرکشیدن جام زهر وجود داشته باشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشاور امنیت ملی آمریکا: به دیپلماسی در پیشبرد مذاکرات با ایران متعهدیممشاور امنیت ملی آمریکا: *به دیپلماسی در پیشبرد مذاکرات با ایران متعهدیم *در صورت شکست دیپلماسی، آمریکا به دیگر گزینه‌ها روی خواهد آورد امریکا بدنبال بازگشت به تعهدات خود در برجام است. ارزشمند است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امیر قطر در دیدار با جو بایدن درباره امنیت جهانی انرژی گفت‌وگو می‌کندواشینگتن اعلام کرد که امیر قطر روز دوشنبه ۱۱ بهمن دیداری با رئیس جمهوری ایالات متحده در کاخ سفید خواهد داشت که به بحث پیرامون مسائل متنوعی از جمله امنیت جهانی انرژی خواهد گذشت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حمله روزنامه «کیهان» به اظهارات وزیر خارجه ایران درباره مذاکره مستقیم با آمریکاحسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه «کیهان» در یادداشتی، اظهارات شماری از مقامات ایران مانند حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه این کشور، درباره احتمال مذاکره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اطلاعیه شدیداللحن طلاب حوزه علمیه قم درباره مذاکره با آمریکا | DW | 26.01.2022از طلاب حوزه علمیه قم تا روزنامه کیهان به وزیر خارجه دولت رییسی تاخته‌اند. امیرعبداللهیان امکان مذاکره با امریکا را منتفی ندانسته بود. شپشو ها تا وقتی جایگاه وزارت ایتقدر ضعیفه که چهارتا آخوند براش امرو نهی میکنن وضعیت همینه که هست دوباره سروکلشون پیداشد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جیک سالیوان: در صورت شکست مذاکره با ایران گزینه‌های دیگر آماده است | DW | 27.01.2022مشاوران امنیت ملی آمریکا و اسرائیل در یک جلسه ویدیویی درباره روند مذاکرات بازگشت به برجام گفت و گو کردند. سالیوان در این دیدار تاکید کرد در همکاری با اسرائیل استفاده از گزینه‌های دیگر علیه ایران ممکن است. گزینه دیگر اینست که در برابر اراده ملت ایران سر تسلیم فرود آورید. موووز🍌🍌
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وکیل علی یونسی: موکلم با یک قاچاقچی در سلول بند ۲۰۹ است | DW | 27.01.2022مصطفی نیلی، وکیل علی یونسی، دانشجوی نخبه زندانی به امتداد نیوز گفت موکلش به همراه یک قاچاقچی مواد مخدر و یک متهم به فساد مالی در یک سلول نگهداری می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »