ند پرایس: انتخابات عراق فرصت مردم آن کشور برای تصمیم‌گیری در مورد آینده‌شان بود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 ند پرایس: انتخابات عراق فرصت مردم آن کشور برای تصمیم‌گیری در مورد آینده‌شان بود ▪ وزارت خارجه آمریکا شامگاه دوشنبه از بیانیه مطبوعاتی شورای امنیت سازمان ملل متحد در رابطه با انتخابات عراق استقبال کرد. ⬇ بیشتر بخوانید:

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، با انتشار یک بیانیه‌ مطبوعاتی ضمن استقبال از بیانیه شورای امنیت در مورد انتخابات ۱۰ اکتبر عراق، روند انتخاباتی «ایمن، از لحاظ فنی سالم، و عمدتا صلح‌آمیز» را به مردم و دولت عراق تبریک گفت.

وی همچنین بر تمایل ایالات متحده برای همکاری با دولت آینده عراق به منظور تقویت مشارکت راهبردی میان دو کشور در مسائل مورد علاقه دو طرف، تاکید کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقتدی صدر: به هیچ کشور خارجی اجازه مداخله در نتایج انتخابات عراق را نخواهیم دادمقتدا صدر، رهبر «جریان صدر» ضمن مخالفت خود با هر گونه مداخله خارجی در امور داخلی عراق، تهدید کرد اگر این کشورها مداخله در امور داخلی کشورش را متوقف نکنند،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری ازبکستان در آستانه پیروزی قاطع در انتخابات ریاست جمهوری است🔺رئیس جمهوری ازبکستان در آستانه پیروزی قاطع در انتخابات ریاست جمهوری است او در سال ۲۰۱۶ و پس از مرگ اسلام کریمف، رئیس جمهوری پیشین، زمام امور ازبکستان را در اختیار گرفت. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برای اولین بار بقایای دستگاه‌های شراب‌سازی با قدمتی ۲۷۰۰ ساله در عراق کشف شدباستان‌شناسان ایتالیایی و کُرد در جریان جستجوهای خود در یکی از دو منطقه باستانی در اقلیم کردستان عراق بقایای آنچه را که یک «یک شراب‌سازی در حد و اندازه‌های صنعتی» توصیف شده است کشف کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحصن معترضان به نتایج انتخابات در بغداد ادامه داردبه دنبال کاهش بی‌سابقه‌ شمار‌ آرای حشد الشعبی و گروه‌های وابسته به ایران در انتخابات پارلمانی عراق، تحصن این گروه‌ها در «منطقه سبز بغداد» در اعتراض به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ده کشته و صدها زخمی در تظاهرات علیه فرانسه در پاکستان | DW | 24.10.2021لاهور برای دومین روز شاهد رویارویی پلیس پاکستان با هواداران گروه اسلامگرای افراطی 'تحریک لبیک پاکستان' بود. معترضان خواستار آزادی رهبر خود و همچنین اخراج سفیر فرانسه از پاکستان شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور / ۲۲ شهر در وضعیت خطر کروناییافزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور ۲۲ شهر در وضعیت خطر کرونایی بر اساس رنگ‌بندی جدید اعلام شده در کشور، شمار شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی مجددا افزایش یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »