ند پرایس: آمریکا آماده بازگشت به مذاکرات وین برای احیای برجام است/ عزم لازم را داریم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بر آمادگی واشنگتن مبنی بر بازگشت به گفت‌وگوهای وین جهت احیای توافق هسته‌ای با ایران تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنج‌شنبه در کنفرانسی خبری در پاسخ به پرسشی در خصوص مذاکرات وین برای احیای برجام گفت: همانطور که می‌دانید تاریخ برگزاری دور هفتم مذاکرات مشخص نشده است. ما بارها و بارها اعلام کرده‌ایم که آماده پیشروی در مسیر احتمالی بازگشت به پایندی مشترک به برجام هستیم و عزم لازم را داریم.

وی ادامه داد: باور داریم که دیپلماسی موثرترین ابزاری است که در اختیار داریم‌ و با کمک شرکای ۱+۵ تلاش می‌کنیم تا بار دیگر مطمئن شویم که ایران به طور دائم و قابل اطمینان از دستیابی به سلاح هسته‌ای محروم خواهد ماند. پرایس افزود: ما می‌دانیم که دولت ایران در دوره انتقالی است. آن‌ها باید تصمیم‌هایی در درون سیستم خود اتخاذ کنند. ما در خصوص این تصمیمات و اثرات آن‌ها گمانه‌زنی نخواهیم کرد. همانطور که گفتیم کارهای زیادی وجود دارد که هیات آمریکایی می‌توانند از واشنگتن انجام دهند و نماینده ویژه رابرت مالی و تیمش اینجا در وزارت خارجه مشغول هستند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به اینکه آیا ضرب‌العجلی برای مذاکرات وین وجود دارد؟ تکرار کرد: ما پیش‌تر نیز گفتیم که باور داریم که دیپلماسی موثرترین ابزار برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای است اما این روند نمی‌تواند بی‌انتها باشد. این تعلل بر روی محاسبات ما درخصوص مزایای بازگشت دوجانبه احتمالی به برجام تاثیر خواهند گذاشت. ما چارچوب زمانی تعیین نمی‌کنیم اما مسئله‌ای است که از نزدیک آن را تحت نظر داریم‌.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اينها هم همون شرايط ترامپ رو گزاشتن با لحتى متفاوت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ جف بزوس پس از سفر چند دقیقه‌ای به فضا به زمین بازگشتجف بزوس، میلیاردر مشهور آمریکایی روز گذشته پس از یک سفر ماجراجویانه چند دقیقه‌ای به فضا که شرکت فضایی تحت مالکیت او مجری آن بود با موفقیت به زمین بازگشت ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 خوزستان چه خبر؟ یورونیوز فارسی، بجای این خبر مزخرف، از کشتار مردم ایران در خوزستان_قهرمان بنویس! اگر شرف داری و انسانیت در تو و اربابانت نمرده است!!!!!!!!!!!!!!!! خوزستان_تنها_نیست اعتراضات_سراسری
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازگشت ناگهانی «گاندو» به آنتنبازگشت ناگهانی «گاندو» به آنتن شبکه سه سیما بدون اعلام قبلی سریال «گاندو» را روی آنتن فرستاد و آنطور که اعلام شده، پخش این سریال قرار است تا ۴۰ شب ادامه داشته باشد. ناموسن کسی هس که از رو علاقه این فیلمو ببینه ؟؟ فک نکنم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: اجماع بین‌المللی بی سابقه‌ای برای پایان دادن به جنگ یمن وجود داردتیم لیندرکینگ، فرستاده آمریکا به یمن، تاکید کرد که اجماع بین‌المللی و منطقه‌ای بی‌‌نظیری برای پایان دادن به جنگ در یمن به وجود آمده است.لیندرکنگ چهارشنبه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات خوزستان به بی‌آبی؛ واکنش رهبر ایران و آمریکادرحالی که اخبار دریافتی از شبکه‌های اجتماعی حاکی از گسترش این اعتراضات به دیگر مناطق خوزستان و برخی دیگر استان‌ها و همزمان تشدید حضور نیروهای ضدشورش در این استان است، دادستانی خوزستان با انتشار بیانیه‌ای درباره این اعتراضات هشدار داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاسخ یک سخنگوی اتحادیه اروپا به صدای آمریکا درباره ازسرگیری مذاکرات هسته‌ای وین: گذر زمان به نفع هیچکس نیست♦ یک سخنگوی اتحادیه اروپا روز پنج شنبه به صدای آمریکا، گفت: «فرصت دادن به دیپلماسی امری مهم است، اما گذر زمان به نفع کسی نیست. بنابراین باید از تأخیرهای بی‌مورد جلوگیری شود و در اسرع وقت و با انعطاف‌پذیری لازم به مذاکرات برگردیم.» ⬇ بیشتر بخوانید: برگردید کجا؟ خجالت نمی‌کشید؟ نمیبینید جمهوری اسلامی داره عریان وسط خیابون آدم سلاخی میکنه؟ با شیطان مذاکره؟ چرا؟ چرا؟ چرا اینقد شما ها بی پرنسیپ هستید؟ منظورش اينه :
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سناتور آمریکایی در واکنش به تلاش ایران برای ربودن مسیح علی‌نژاد: دولت آمریکا گفت‌و‌گوهای وین را متوقف کند♦ جیم ریش، سناتور جمهوری‌خواه، گفت که تلاش رژیم ایران برای ربودن مسیح_علینژاد در خاک آمریکا به منظور خاموش کردن صدای مخالفان «ثابت می‌‌کند که رژیم برای گسترش دادن دستور کار تروریستی خود حاضر است تا کجا پیش برود.» ⬇بیشتر بخوانید: تا جایی پیش می روند که یه روز بایدن خواب آلود و کودن در حالی که دستاش بسته شده از تو گونی به ماموران امنیتی ج.ا بگه منو دیگه دارید کجا می برید؟ من که در برابر گروگان گیری ،کشتار مردم ایران سکوت کردم و هرچقدر هم که خواستید پولاتون رو آزاد کردم تا هر کاری دلتون خواست بکنید. افراد کوته فکری مثل جیم ریش هر گزارشی را مبنای تحلیل های احمقانه خود قرار می دهند... طرح و آدم ربایی رژیم برای معصومه ق شاید در پرده نخست برای ایرانی هایی که هرگز در فضای کشور آمریکا زندگی نکرده اند، قابل باور باشد اما شهروندانی که در خاک ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند و به آنجا رفت و آمد دارند متوجه باگ های این سناریو خواهند شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »