نخل طلای افتخاری جشنواره کن به جودی فاستر اهدا می‌شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺نخل طلای افتخاری جشنواره کن به جودی فاستر اهدا می‌شود ▪️به گزارش هالیوود ریپورتر، این جایزه افتخاری به پاس سال‌ها حضور درخشان در عرصه سینما و دستاوردهای ارزنده هنری به این‌ بازیگر، کارگردان، و تهیه‌کننده آمریکایی اهدا می‌شود.

جشنواره فیلم کن جایزه یک عمر دستاورد هنری، یا «نخل طلای افتخاری» خود را به جودی فاستر، سینماگر آمریکایی و برنده دو جایزه اسکار، اهدا می‌کند.

جودی فاستر این جایزه را روز ششم ژوئیه و در مراسم افتتاحیه هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن دریافت می‌کند. جودی فاستر برای نخستین بار در سال ۱۹۷۶ و هنگامی که فقط سیزده سال داشت، به عنوان یکی از بازیگران فیلم‌ «راننده تاکسی» ساخته مارتین اسکورسیزی، در جشنواره فیلم کن شرکت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخل طلای افتخاری کن به جودی فاستر اهدا شددر بیانیه جشنواره کن آمده است که هدف از اعطای نخل طلایی به جودی فاستر، «ادای احترام به زندگی هنری درخشان، شخصیت نادر و تعهد سرسختانه او به موضوعات مهم زمانه است». شاهکارش سکوت بره هابوددرمقابل عالیجناب آنتونی هلپکینز... Dear Judy Foster, she really deserves this award
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فضای انتخاباتی کشور، سیاسی نیست؛ امنیتی است/ همتی در حوزه اقتصادی مورد وثوق حاکمیت استیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: از نظر کارگزاران کار اقتصادی بر کار سیاسی ارجحیت دارد. در این مرحله از بعضی از اعضای مهم کارگزاران شنیده شده که کاری به سیاست نخواهند داشت، بنابراین طبیعی است از آقای همتی حمایت کنند. اگر میخواهید همتی رو بهتر بشناسید , بروید سراغ کسانی که توی بورس سرمایه هاشون و پس اندازشون با پول های داغ بانک_مرکزی و تحت ریاست همتی به اتش کشیده شد. اتفاقا همین اقای همتی از بانیان و عوامل وضع موجود در بورس و اقتصاد هستش. انتخابات انتخابات_۱۴۰۰ انتخابات۱۴۰۰ رييسي
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ریحانه‌سادات رئیسی در گفتگوی ویژه خبری: پدرم خیلی مهربان استوی گُه خورد. بله، مهربانیش را دهه شصت به مردم ایران هم ثابت کرده! رئیسی کم آورده ،ناموس وسط آورده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تجمل‌گرایی‌ خطرناک اما «تظاهر به فقر» خطرناکتر استعبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در توئیتی با بیان اینکه تجمل‌گرایی‌ خطرناک است، تاکید کرد: تظاهر به فقر خطرناک‌تر است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چرا احساس شادمانی در انسان زودگذر است؟اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: چرا احساس شادمانی در انسان زودگذر است؟ محققان با انجام پژوهشی که به کمک چهار بازی در گوشی‌های هوشمند انجام گرفت دریافتند احساس شادمانی افراد به عواملی چون میزان توقعات فرد و هدف یا ابزار دانستن حس خوشبختی وابسته است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

هدف من قطع دست سیاسیون از اقتصاد است/ ایالت‌های اقتصادی درست می‌کنمنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: اگر مردم به این سرباز وطن اعتماد کنند من تمام زندگی خود را فدای ملت ایران خواهم کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »