نخست وزیر فرانسه: زندگی در دوران پسا‌قرنطینه با قبل از آن متفاوت است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

نخست وزیر فرانسه: زندگی در دوران پسا‌قرنطینه با قبل از آن شباهتی ندارد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ادوارد فیلیپ،‌ نخست وزیر فرانسه روز یکشنبه ضمن تشریح راهبرد کشورش برای مدیریت بحران سلامت کنونی ناشی از شیوع بیماری کووید۱۹ تاکید کرد که بازگشت به زندگی قبل از قرنطینه حتی پس از برداشته شدن محدودیت‌ها به زمانی بسیار طولانی نیاز خواهد داشت.

وی در عین حال راهبرد دولت فرانسه برای مقابله با ویروس کرونا پس از برداشته شدن قرنطینه عمومی را در سه بخش کلی یعنی ادامه اقدامات احتیاطی و پیشگیرانه،‌ انجام آزمایش‌های گسترده و در قرنطینه قرار دادن افراد حامل ویروس خلاصه کرد و گفت که سیاست دولت از این پس انجام آزمایش‌های زیاد در مدت زمان کم و با سرعت بالا است.

آقای فیلیپ سپس تاکید کرد که به رغم پیشرفت‌های بسیار خوبی که با همراهی شهروندان و به واسطه اجرای محدودیت‌های بی سابقه در کنترل و کاستن از سرعت شیوع ویروس کرونا بدست آمده اما این بحران سلامت هنوز تمام نشده و به زمان زیادی برای خروج کامل از آن نیاز است. با آنکه این آمار با احتساب شمار افرادی که در بیمارستان‌ها و خانه‌های سالمندان جان باخته‌اند ارائه شده برخی معتقدند که شمار فوت شدگان در منازل یا مراکز نگهداری افراد سالخورده با دقت محاسبه نشده است. برخی نیز علت پایین آمدن شمار قربانیان فرانسه در روز یکشنبه را تعطیل بودن برخی بخش‌های اداری و اطلاع رسانی در بیمارستان‌ها عنوان کرده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جهانیان باید چشم وگوش های خودشان را بازکننداگرگوش هامشکل داردپاک کنندوقتی درایران رحم به جوجه های بی دفاع وبی پناه یک روزه که جان دارندنمیکنندومدام روی منبرهاحدیث حفظ حیات جانداران میگویند و میخوانندوزنده به گور میکنندحیوان راپس بدانیداین حاکمان رحم بجان بشریت نمیکنند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه بهروز بنیادی به سعید نمکی وزیر بهداشت🔻نامه بهروز بنیادی، نماینده مجلس، به وزیر بهداشت:جهان آینده در خطر بیوتروریسم و بیماری‌های نوپدید قرار دارد/جایگاه CDC کشور به یک سازمان مستقل ارتقا یابد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا حملات سایبری علیه بخش درمانی کشورها را محکوم کرد🔺وزیر خارجه آمریکا حملات سایبری علیه بخش درمانی کشورها را محکوم کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا حملات سایبری که فعالیت‌های مراکز درمانی را برای مبارزه با ویروس_کرونا مختل می‌کند محکوم کرده و می‌گوید چنین اقداماتی می‌تواند پیامدهای ناگواری به دنبال داشته باشد. چیزی که عوض داره گله نداره! خلاصه فرمایش عالیجناب پومپئو: زدی ضربتی! ضربتی نوش کن! عروس بلد نیست برقصه میگه حمله سایبری بود🤣🤣🤣 FakeNewsVOA
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه: آمار بهبودیافتگان کرونا از مرز 10 هزار نفر گذشتوزارت بهداشت ترکیه از بهبودی 10 هزار و 453 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کووید-19 در کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت ترکیه: طی یک روز اخیر 3783 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شد، با فوت 121 نفر دیگر آمار قربانیان به 1890 و مبتلایان نیز به 82 هزار و 329 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر ارتباطات: سیم‌کارت‌ها باید آنلاین ثبت‌نام شوندتهران- ایرنا- پس از اعلام دولت مبنی بر لزوم به نام بودن سیم‌کارت سرپرستان خانوار به منظور ارسال پیامک دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی، صف‌های طویلی تشکیل شد که وزیر ارتباطات در واکنش به این مساله به اپراتورها دستور داد این روند را متوقف کرده و آنلاین ثبت‌نام کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

فرازی از "مناجات شعبانیه" با دستخط رهبر انقلاب + عکس- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimرهبر معظم انقلاب فرمودند: زبانِ صادق، سخن با صداقت حرفی که در آن شائبه‌ای از مادّیت و خودخواهی و هواپرستی نباشد، این سخنی است که به‌سمت خدا بالا می‌رود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مهمترین ویژگی‌های زندگی دوران پساکرونارئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بیان اینکه اختلالات روانی در دوران پساکرونا نسبت به دوران کرونا و قبل از کرونا افزایش می یابد و شیوع آن نیز بسیار بالا خواهد بود و باید برای دوران پساکرونا برنامه‌های مدونی را تدوین کنیم، گفت: در دوران پساکرونا زندگی مردم هوشمند خواهد بود و باید مبتنی بر خودمراقبتی و دیگرمراقبتی باشد. شما چهل ساله برای مملکت هیچ برنامه ای ندارید حالا برا کرونا اونم پساش برنامه دارین؟ فکر کنم بهترین برنامه برای 'پساکرونا' ریختن ج.ا. و رژیم آخوند به فاضلاب باشه. 💩 بی پدر، تو اول واسه همین دوران کرونا یه برنامه ریزی بکن، پسا کرونا بخوره تو سرت!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »