نخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو دوشنبه در اسرائیل فرود می‌آید

03/08/1400 04:05:00 ب.ظ

پرواز مستقیم ریاض به بیروت عصر روز دوشتبه ۳ آبان در فرودگاه بن‌گوریون فرود می‌آید. این نخستین پرواز مستقیم از عربستان سعودی به اسرائیل است.

ریاض, اسرائیل

🔺نخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو دوشنبه در اسرائیل فرود می‌آید ▪️جروزالم پست به نقل از کان‌نیوز گزارش داد که این پرواز ۷۳۷ وی‌آی‌پی متعلق به شرکت هواپیمایی رویال جت امارات متحده عربی است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

پرواز مستقیم ریاض به بیروت عصر روز دوشتبه ۳ آبان در فرودگاه بن‌گوریون فرود می‌آید. این نخستین پرواز مستقیم از عربستان سعودی به اسرائیل است.

چاپنخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو عصر دوشنبه ۳ آبان در فرودگاه بن‌گوریون بر زمین خواهد نشست.این نخستین پرواز مستقیم از عربستان سعودی به اسرائیل است.جروزالم پست به نقل از کان‌نیوز گزارش داد که این پرواز ۷۳۷ وی‌آی‌پی متعلق به شرکت هواپیمایی رویال جت امارات متحده عربی است.

اسرائیل از سال گذشته با شکل‌گیری «پیمان‌ ابراهیم» روابط خود را با برخی کشورهای عربی آغاز کرده است و در این مدت بحرین و امارات متحده عربی با میانجی‌گری ایالات متحده روابط خود را با اسرائیل عادی کردند. سودان و مراکش نیز از اقدام بحرین و امارات پیروی کرده‌اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تروما و جامعه‌ای که در اضطراب زندگی می‌کند

رئیس کمیته پیشگیری از خودکشی انجمن علمی روانپزشکان ایران در گفت‌وگویی به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

مسلماني و غیرت فقط به ما افغانها مانده، ديگران همه غلام و بيغيرت شدن

نخستین پرواز مستقیم عربستان سعودی به تل‌آویونخستین پرواز مستقیم عربستان سعودی به تل‌آویو برخی رسانه‌های رژیم صهیونیستی از پرواز مستقیم عصر امروز (دوشنبه) از مبدأ ریاض به مقصد تل‌آویو انجام خواهد شد، خبر دادند. حال سید علی گدا خریدار داره اینجاست که باید گفت خاک بر سرت خامنه‌ای دیگه تو موندی و چهارتا گروه تروریستی مفلس اینم یه نوحه برای وضعیت پتال ولی فقیه ارتجاع 💩 از چپ و راست همه ریدن تو جمهوری کثیف اخوندی...

روسیه در واکنش به اظهارات امیرعبداللهیان: «به زودی» به چه معناست؟میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در واکنش به وعده دوباره حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران مبنی بر «به زودی» از

عربستان به دنبال دستیابی به وضعیت «کربن خنثی» تا سال ۲۰۶۰ استعربستان سعودی که اولین صادرکننده نفت خام در جهان محسوب می‌شود یکی از کشورهایی است که فعالیت‌هایش بیشترین آلودگی زیست محیطی را رقم می‌زند.

۱۱ اثر پیکاسو به قیمت بیش از ۱۰۸ میلیون دلار در لاس‌وگاس به فروش رفتتابلوی «زنی با کلاه لبه‌دار قرمز و نارنجی» که به قیمت ۴۰ میلیون و ۴۷۰ هزار دلار فروخته شد آخرین بار در دهه ۱۹۸۰ به حراج گذاشته شده بود. این تابلو در آن زمان حدود ۹۰۰ هزار دلار به فروش رسید. جالبه،خالقین این آثار،اغلب درفقروغربت وگمنامی وانزوابدرودحیاط گفتن... پولشویی، نقاشی های کلاس سوم ابتدایی.

آمریکا از کره شمالی خواست با پایان دادن به رزمایش‌های موشکی به میز مذاکره بازگرددآخرین شلیک آزمایشی بالستیکی کره شمالی نگرانی همسایگان این کشور و همچنین ایالات متحده را برانگیخته است. جواب کره شمال: چشم منتظر بودیم شما ب ما بگید 😂😂😂😂😂 اون هم در حالی که دستاش به تخمش بود گفت چشم هم رزمایش رو پایان بده هم به میز مذاکره برگرده، یه چارتا شرط دیگه می ذاشتی اینا کمه تازه مذاکره بدون پیش شرط می خواستن 🤣🤣

ادامه درخواست‌ها از ایران برای بازگشت به گفت‌و‌گوها؛ امیرعبداللهیان: مذاکرات «به زودی» از سر گرفته می‌شودمتولد تهران در مهرماه ۱۳۵۱، پس از هشت سال تدریس زبان انگلیسی در کانون زبان ایران؛ از سال ۱۳۷۷ خبرنگار ایرنا شد.\r\n از سال ۱۳۸۲ خبرنگار خبرگزاری فرانسه در تهران بود. ماموریت خبری فرانس پرس فرصت سفر به عراق، عربستان سعودی، لبنان، استانبول، مسکو و آلماتی را برای او فراهم کرد. چی شده دیگه در می رن از مذاکرات نه به اون وقت که اون کثافت بی همه چیز ماله کش دوره راه افتاده بود کشور فروشی می کرد و همش بر جام بر جام می کرد تموم شد ؟؟ نظام سراسر دروغ ‌‌خدعه و نیرنگ و مردم فریب که رئیس جمهورش بیش از ۵ کلاس سواد ندارد چه انتظاری جز دروغ بیشتر از آنها میتوان داشت؟ ایران

اشتراک چاپ نخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو عصر دوشنبه ۳ آبان در فرودگاه بن‌گوریون بر زمین خواهد نشست.به گزارش ایسنا، روزنامه اورشلیم پست به نقل از مرکز پخش"کان" نوشت، عصر امروز (دوشنبه) یک پرواز مستقیم از ریاض در فرودگاه بن گوریون در تل‌آویو به زمین خواهد نشست.October 23, 2021 این دومین بار است که نماینده روسیه در هفته‌های اخیر از موضع ایران در مورد تاریخ بازگشت به مذاکرات ابراز نارضایتی می‌کند.ولیعهد عربستان همچنین گفت که ریاض در تلاش‌های بین‌المللی برای کاهش ۳۰ درصدی میزان انتشار گاز متان تا سال ۲۰۳۰ مشارکت خواهد کرد.

این نخستین پرواز مستقیم از عربستان سعودی به اسرائیل است. جروزالم پست به نقل از کان‌نیوز گزارش داد که این پرواز ۷۳۷ وی‌آی‌پی متعلق به شرکت هواپیمایی رویال جت امارات متحده عربی است. این روزنامه اسرائیلی جزئیات دیگری از این پرواز ارائه نکرد. اسرائیل از سال گذشته با شکل‌گیری «پیمان‌ ابراهیم» روابط خود را با برخی کشورهای عربی آغاز کرده است و در این مدت بحرین و امارات متحده عربی با میانجی‌گری ایالات متحده روابط خود را با اسرائیل عادی کردند. در واکنش به نگرانی‌های روزافزون جامعه جهانی، ایالات متحده و سه قدرت اروپایی، روز جمعه در جریان رایزنی‌هایی در پاریس، بر ضرورت بازگشت سریع ایران به مذاکرات هسته‌ای توافق کردند. سودان و مراکش نیز از اقدام بحرین و امارات پیروی کرده‌اند. توافقنامه ابراهیم بر مبنای منافع تجاری و نگرانی‌های مشترک این کشورها در مورد ایران شکل گرفت. امارات عربی متحده نیز حدود دو هفته پیش اعلام کرده بود که به دنبال دستیابی به تعادل در میزان انتشار و زدون دی اکسید کربن (وضعیت «کربن خنثی») تا سال ۲۰۵۰ است.

مطالب مرتبط ..