ریاض, اسرائیل, خبر اول, روابط اسرائیل عربستان, پرواز ریاض بیروت, پیمان ابراهیم, توافقنامه ابراهیم, اسرائیل کشورهای عربی

ریاض, اسرائیل

نخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو دوشنبه در اسرائیل فرود می‌آید

پرواز مستقیم ریاض به بیروت عصر روز دوشتبه ۳ آبان در فرودگاه بن‌گوریون فرود می‌آید. این نخستین پرواز مستقیم از عربستان سعودی به اسرائیل است.

25/10/2021 04:05:00 ب.ظ

🔺نخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو دوشنبه در اسرائیل فرود می‌آید ▪️جروزالم پست به نقل از کان‌نیوز گزارش داد که این پرواز ۷۳۷ وی‌آی‌پی متعلق به شرکت هواپیمایی رویال جت امارات متحده عربی است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

پرواز مستقیم ریاض به بیروت عصر روز دوشتبه ۳ آبان در فرودگاه بن‌گوریون فرود می‌آید. این نخستین پرواز مستقیم از عربستان سعودی به اسرائیل است.

چاپنخستین پرواز مستقیم ریاض به تل آویو عصر دوشنبه ۳ آبان در فرودگاه بن‌گوریون بر زمین خواهد نشست.این نخستین پرواز مستقیم از عربستان سعودی به اسرائیل است.جروزالم پست به نقل از کان‌نیوز گزارش داد که این پرواز ۷۳۷ وی‌آی‌پی متعلق به شرکت هواپیمایی رویال جت امارات متحده عربی است.

آنالنا بربوک؛ اولین وزیر خارجه زن آلمان و منادی دیپلماسی سبز | DW | 28.11.2021 طنزی که زندگی‌ست | DW | 28.11.2021 واکنش آمریکا به اعتراضات اصفهان؛ 'مردم ایران حق دارند سرخوردگی‌شان را ابراز کنند' | DW | 28.11.2021

اسرائیل از سال گذشته با شکل‌گیری «پیمان‌ ابراهیم» روابط خود را با برخی کشورهای عربی آغاز کرده است و در این مدت بحرین و امارات متحده عربی با میانجی‌گری ایالات متحده روابط خود را با اسرائیل عادی کردند. سودان و مراکش نیز از اقدام بحرین و امارات پیروی کرده‌اند.

توافقنامه ابراهیم بر مبنای منافع تجاری و نگرانی‌های مشترک این کشورها در مورد ایران شکل گرفت. ادامه مطلب: VOA Farsi »

گریه‌های پزشک عراقی-لهستانی برای مهاجران درمانده در مرز بلاروس

ارسلان عزالدین ۴۰ سال پیش از کردستان عراق به لهستان آمد و هم‌اکنون پزشک است. او می‌گوید پناهجویان سرمازده‌ای که به اینجا می‌رسند، معمولا یک تا دو هفته بدون آب و غذا در جنگل راه رفته‌اند.

مسلماني و غیرت فقط به ما افغانها مانده، ديگران همه غلام و بيغيرت شدن

نخستین پرواز مستقیم عربستان سعودی به تل‌آویونخستین پرواز مستقیم عربستان سعودی به تل‌آویو برخی رسانه‌های رژیم صهیونیستی از پرواز مستقیم عصر امروز (دوشنبه) از مبدأ ریاض به مقصد تل‌آویو انجام خواهد شد، خبر دادند. حال سید علی گدا خریدار داره اینجاست که باید گفت خاک بر سرت خامنه‌ای دیگه تو موندی و چهارتا گروه تروریستی مفلس اینم یه نوحه برای وضعیت پتال ولی فقیه ارتجاع 💩 از چپ و راست همه ریدن تو جمهوری کثیف اخوندی...

روسیه در واکنش به اظهارات امیرعبداللهیان: «به زودی» به چه معناست؟میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در واکنش به وعده دوباره حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران مبنی بر «به زودی» از

عربستان به دنبال دستیابی به وضعیت «کربن خنثی» تا سال ۲۰۶۰ استعربستان سعودی که اولین صادرکننده نفت خام در جهان محسوب می‌شود یکی از کشورهایی است که فعالیت‌هایش بیشترین آلودگی زیست محیطی را رقم می‌زند.

۱۱ اثر پیکاسو به قیمت بیش از ۱۰۸ میلیون دلار در لاس‌وگاس به فروش رفتتابلوی «زنی با کلاه لبه‌دار قرمز و نارنجی» که به قیمت ۴۰ میلیون و ۴۷۰ هزار دلار فروخته شد آخرین بار در دهه ۱۹۸۰ به حراج گذاشته شده بود. این تابلو در آن زمان حدود ۹۰۰ هزار دلار به فروش رسید. جالبه،خالقین این آثار،اغلب درفقروغربت وگمنامی وانزوابدرودحیاط گفتن... پولشویی، نقاشی های کلاس سوم ابتدایی.

آمریکا از کره شمالی خواست با پایان دادن به رزمایش‌های موشکی به میز مذاکره بازگرددآخرین شلیک آزمایشی بالستیکی کره شمالی نگرانی همسایگان این کشور و همچنین ایالات متحده را برانگیخته است. جواب کره شمال: چشم منتظر بودیم شما ب ما بگید 😂😂😂😂😂 اون هم در حالی که دستاش به تخمش بود گفت چشم هم رزمایش رو پایان بده هم به میز مذاکره برگرده، یه چارتا شرط دیگه می ذاشتی اینا کمه تازه مذاکره بدون پیش شرط می خواستن 🤣🤣

ادامه درخواست‌ها از ایران برای بازگشت به گفت‌و‌گوها؛ امیرعبداللهیان: مذاکرات «به زودی» از سر گرفته می‌شودمتولد تهران در مهرماه ۱۳۵۱، پس از هشت سال تدریس زبان انگلیسی در کانون زبان ایران؛ از سال ۱۳۷۷ خبرنگار ایرنا شد.\r\n از سال ۱۳۸۲ خبرنگار خبرگزاری فرانسه در تهران بود. ماموریت خبری فرانس پرس فرصت سفر به عراق، عربستان سعودی، لبنان، استانبول، مسکو و آلماتی را برای او فراهم کرد. چی شده دیگه در می رن از مذاکرات نه به اون وقت که اون کثافت بی همه چیز ماله کش دوره راه افتاده بود کشور فروشی می کرد و همش بر جام بر جام می کرد تموم شد ؟؟ نظام سراسر دروغ ‌‌خدعه و نیرنگ و مردم فریب که رئیس جمهورش بیش از ۵ کلاس سواد ندارد چه انتظاری جز دروغ بیشتر از آنها میتوان داشت؟ ایران