نخست‌وزیر ژاپن از برگزاری المپیک در تابستان امسال خبر داد - BBC News فارسی

12/10/1399 10:56 ب.ظ

نخست‌وزیر ژاپن از برگزاری المپیک در تابستان امسال خبر داد

نخست‌وزیر ژاپن از برگزاری المپیک در تابستان امسال خبر دادتوضیح تصویر،نخست‌وزیر ژاپن گفته با وجود نگرانی از افزایش موارد ویروس کرونا، المپیک و پارالمپیک تاخیری سال ۲۰۲۰ توکیو تابستان امسال برگزار می‌شود.طی روزهای اخیر در ژاپن موارد ابتلای به کرونا افزایش یافته است و توکیو برای اولین بار بیش از ۱۰۰۰ ابتلای روزانه را گزارش کرده است.اما یوشیهیده سوگا، نخست وزیر گفته "بازی‌ها تابستان امسال برگزار می‌شود" و شرایط "امن و مطمئن" است.

نخست‌وزیر ژاپن گفته با وجود نگرانی از افزایش موارد ویروس کرونا، المپیک و پارالمپیک تاخیری سال ۲۰۲۰ توکیو تابستان امسال برگزار می‌شود. طی روزهای اخیر در ژاپن موارد ابتلای به کرونا افزایش یافته است و توکیو برای اولین بار بیش از ۱۰۰۰ ابتلای روزانه را گزارش کرده است.اما یوشیهیده سوگا، نخست وزیر گفته "بازی‌ها تابستان امسال برگزار می‌شود" و شرایط "امن و مطمئن" است.

ادامه مطلب:
bbcpersiansport »

هواداران ورزشی خارجی اجازه شرکت در المپیک ژاپن را ندارند | DW | 20.03.2021در بازی‌های تابستانی المپیک در توکیو تماشاگران ورزشی خارجی، به دلیل پاندمی کرونا، اجازه سفر به ژاپن را نخواهند داشت. این تصمیم را سازماندهندگان ژاپنی به اطلاع کمیته بین‌المللی المپیک و پارالمپیک رسانده‌اند. اینجاست که سامسونگ باید اقایی کنه و به هر خونه ای یه تلویزیون qhdکادو بده مردم المپیک رو ببینن

ژاپن پیشنهاد چین برای واکسینه کردن شرکت‌کنندگان در بازی‌های المپیک توکیو را رد می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ویدئو؛ بارش سنگین برف در ژاپن ارتش را برای نجات در راه‌ماندگان وارد عمل کرددر پی بارش سنگین برف در استان مرکزی ژاپن به نام فوکوی، بیش از ۱۰۰ خودروی باری و سواری در بزرگراه‌های این استان گرفتار شد. دنیا رو گوووووه برداشته... 😍😍😍

رباتیک ژاپن در عصر کرونا؛ ربات «پاپرو» در خدمت سالمندانماتسودا تسوگوهیرو، طراح پاپرو: «من طراحی پاپرو را شروع کردم زیرا مادرم دور از من زندگی می کرد و می خواستم راهی برای مراقبت از او پیدا کنم. تنها زندگی کردن غم‌انگیز است، بنابراین مردم می خواهند کسی با آنها صحبت کند.» Spotlight

ایرانی‌ها در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه در ماه فوریهاتباع ایرانی با خرید 477 واحد مسکونی در ماه فوریه جایگاه نخست خریداران خارجی مسکن در ترکیه را به خود اختصاص دادند. - خبرگزاری آناتولی سلام وقتتون بخیر خوشحال میشم برای اشنایی بیشتر با قوانین و مشکلات اپارتمان نشینی پیج هومتیک رو دنبال و لایک کنین homtick هومتیک اپلیکیشن همیشه رایگان در حوزه مدیریت ساختمان هستش

نخست‌وزیر ژاپن از برگزاری المپیک در تابستان امسال خبر دادتوضیح تصویر،

بازی‌های المیپک و پارالمپیک سال گذشته در ژوئیه و اوت امسال برگزار می‌شود

نخست‌وزیر ژاپن گفته با وجود نگرانی از افزایش موارد ویروس کرونا، المپیک و پارالمپیک تاخیری سال ۲۰۲۰ توکیو تابستان امسال برگزار می‌شود.

بازی‌های المپیک قرار است در ۲۳ ژوئیه و پارالمپیک یک ماه بعد در روز ۲۴ اوت آغاز شود.

طی روزهای اخیر در ژاپن موارد ابتلای به کرونا افزایش یافته است و توکیو برای اولین بار بیش از ۱۰۰۰ ابتلای روزانه را گزارش کرده است.اما یوشیهیده سوگا، نخست وزیر گفته "بازی‌ها تابستان امسال برگزار می‌شود" و شرایط "امن و مطمئن" است.

ژاپن در حال بروز واکنش به ابتلای به ویروس کرونای جدید است که برای اولین بار در بریتانیا دیده شده و یوریکو کویکه، فرماندار توکیو، نسبت به "انفجار" تعداد مبتلایان هشدار داده است.

در روز ۳۱ دسامبر تعداد مبتلایان جدید در توکیو به ۱۳۳۷ نفر رسید که رقمی بی‌سابقه بود و روز جمعه - امروز - هم ۷۸۳ مورد ابتلای جدید گزارش شد.

طبق اعلام دانشگاه جانز هاپکینز ، ژاپن تا کنون ۲۳۹۰۴۱ مورد ابتلای به ویروس کرونا و ۳۳۳۷ مورد مرگ مبتلایان را ثبت کرده است.

به دلیل اقدامات لازم برای جلوگیری از سرایت ویروس کرونا هزینه برگزاری مسابقات المپیک ۲.۸ میلیارد دلار (۲.۱ میلیارد پوند) افزایش یافته اما برگزارکنندگان تأخیر مجدد در بازی‌ها را رد کرده‌اند.

به این ترتیب بازی‌های امسال می‌تواند گرانترین المپیک تابستانی در تاریخ باشد.

در همان حال نظرسنجی انجام شده توسط تلویزیونی ملی ان اچ کی نشان داده که اکثر مردم ژاپن با برگزاری بازی‌ها در سال ۲۰۲۱ مخالف هستند و تعویق یا حتی لغو کامل این رویداد را ترجیح می‌دهند.

یوشیهیده سوگا گفته است که بازی‌های پیش رو می‌تواند به عنوان "نمادی از همبستگی جهانی" در مقابل ویروس کرونا محسوب شود.