نخست‌وزیر اسرائیل: مذاکرات هسته‌ای با ایران فورا متوقف شود

11/09/1400 05:31:00 ب.ظ

نخست‌وزیر اسرائیل به آمریکا فراخوان داد تا مذاکرات هسته‌ای با ایران را فورا متوقف کنند. - خبرگزاری آناتولی

هسته‌ای, مذاکرات

نخست‌وزیر اسرائیل: مذاکرات هسته‌ای با ایران فورا متوقف شود نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، امروز پنجشنبه 2 دسامبر در گفت‌وگویی تلفنی با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا ، خواستار «پایان فوری» مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین شد.

نخست‌وزیر اسرائیل به آمریکا فراخوان داد تا مذاکرات هسته‌ای با ایران را فورا متوقف کنند. - خبرگزاری آناتولی

02.12.2021قدس/ خبرگزاری آناتولینفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، امروز پنجشنبه 2 دسامبر در گفت‌وگویی تلفنی با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار «پایان فوری» مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین شد.بر اساس بیانیه‌ منتشر شده از سوی دولت اسرائیل، بنت در این گفت‌وگوی تلفنی تاکید کرد که برنامه هسته‌ای دولت تهران و مذاکرات در وین مورد بحث قرار گرفت، تاکید کرد که باج‌گیری هسته‌ای به تاکتیک ایران در مذاکرات تبدیل شده است.

نخست وزیر اسرائیل همچنین اظهار داشت که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی گزارشی اشاره کرد که ایران فرآیند غنی‌سازی اورانیوم تا سطح 20 درصد را از طریق سانتریفیوژهای پیشرفته مستقر در تاسیسات زیرزمینی فردو آغاز کرده است.وی همچنین با تاکید بر اینکه باج‌گیری هسته‌ای به تاکتیک ایران در مذاکرات تبدیل شده، از قدرت‌های جهانی خواست مذاکرات را سریع خاتمه دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

اسرائیل از آمریکا خواست مذاکرات هسته‌ای با ایران فوراً پایان یابدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل در گفت‌وگویی تلفنی با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا ، خواستار «پایان فوری» مذاکرات هسته‌ای با ایران شد. درست میگه . از تجربه ملت ما عبرت بگیرید که این حاکمیت اصلاح پذیر نیست و زیر بار هیچ تعهد و مسئولیتی نمیره . با ادم / حکومتی که با تقیه و خدعه به قدرت میرسه و حرف اش اعتباری نداره ، مذاكرات فقط اب در هاون کوبیدنه . گوه خورد😂🍆 گل واژه بنت الاغ از خدا میخواد ایران به برجام برگرده شب بخیر. صهیونسیت

نخست‌وزیر اسرائیل خواستار توقف مذاکرات اتمی با ایران شدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا درباره مذاکرات اتمی وین میان ایران و قدرت‌های جهانی و برنامه هسته‌ای تهران گفت‌وگو ضيفوني الله يسعدكم 😊 به نخست وزیر بگو که خواسته شما رد میشه دعا رئيس الوزراء الإسرائيلي إلى وقف المحادثات النووية مع إيران حذر وزير الدفاع الإسرائيلي بني غانتس من احتمال توجيه ضربة عسكرية لإيران إذا استمرت في برنامجها النووي.

اسرائیل: با هر روشی مانع از دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای خواهیم شدامیکام نورکین، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل اعلام کرد که تل‌آویو در جهت مقابله با برنامه هسته‌ای ایران و تضمین عدم دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای گام بر شیطونه میگه بیا چهارتا بمن اتم بساز ببینیم این اوباش جهانی چه غلطی میخوان بکنن ؟ آخه گوساله ، شماها که حریف چهارتا جوان فلسطینی (حماس و جهاد اسلامی ) نمیشید ، وقتی چندتا جوان با بالن آتش‌زا شمارو چنان به وحشت می اندازند که شب تا صبح میرید داخل پناهگاه ، شما رو چه به غلط زیادی ؟ برجام ۲۰۱۵ معروف ب برجام اوبامایی نزد ما مُرده میباشد👎🏻 برجام یعنی زنده نگهداشتن تهدیدات از سوی رژیم یاغی فرقه شیعه آیت الله ها .یعنی تهدید علیه دیگر ملت ها بخصوص ملت اسرائیل شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید. اسرائیل یک آشوبگر و تروریست است که برای قتل و غارت دنیا از هیچ کاری دریغ نمی کند . نفرین_بر_اسرائیل_فتنه_گر_غاصب

اسرائیل خواستار توقف فوری گفت‌وگوهای هسته‌ای با ایران شد | DW | 02.12.2021نخست‌وزیر اسرائیل جمهوری اسلامی را به 'اخاذی هسته‌ای ' متهم کرد و خواهان توقف فوری مذاکرات با ایران در وین شد. وزیر خارجه اسرائیل به تازگی گفته 'تهدید نظامی باورپذیر' تنها راه جلوگیری از دستیابی ایران به بمب اتمی است. ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست.....عرض خودمیبری و زحمت مامیداری.... 😂😂😂😂😂شماها كه بيش از چهل ساله كه دارين تهديد ميكنين،خسته نشدين از اين همه تهديد !ولى درك تون ميكنم، تهديد نكنين كه ديگه بايد لال بشين و اونم براتون قابل قبول نيست. ياديكى افتادم كه 'اَرّه' رفته بودبه ماتحطش، نه ميتونست بيرون بكشه، نه به جلو فشار بده ! مصداق چوب دوسَرگوهى !! اگر منصفانه نظر بدیم،باید بگیم که فقط انگشت اتهام رو بسمت جمهوری اسلامی نباید گرفت.دشمنان دوست نما،کم نیستن.اگر وقت و هزینه ای صرف نمیشد و عملی انجام نمیشد،بعد گفته میشد مقصر ما نیستیم.میخواستیم قدم هایی برداریم،ولی عدم حضور و انفعال و ممانعت از تفاهم، باعث شکست دیپلماسی شد..

انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر: در کنار مذاکرات با ایران موضوع دراویش گنابادی مطرح شود«انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر» در نامه‌ای به جوزف بورل، کمیسر عالی اتحادیه اروپا در سیاست‌ خارجی و امور امنیتی، خواستار توجه این نهاد به وضعیت دراویش

ترکیه ششمین کشور جهان با بالاترین مقاومت در برابر کرونا شدترکیه در رتبه ششم فهرست کشورهای دارای بالاترین مقاومت در برابر نوع ویروس کووید-19 قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

نخست‌وزیر اسرائیل به آمریکا فراخوان داد تا مذاکرات هسته‌ای با ایران را فورا متوقف کنند.Send نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، روز پنجشنبه ۱۱ آذر (۲ دسامبر) در گفت‌وگویی تلفنی با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار «پایان فوری» مذاکرات هسته‌ای با ایران شد.کردند.می‌دارد.

02.12. اینک او در گفتگوی خود با وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه «ایران شرط‌هایش را در مورد برنامه هسته‌ای خود اضافه کرده است»، گفت که پاسخ این روش تهران باید «قطع فوری مذاکرات» و واکنش «ملموس» قدرت‌های بزرگ نسبت به این کشور باشد.2021 قدس/ خبرگزاری آناتولی نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، امروز پنجشنبه 2 دسامبر در گفت‌وگویی تلفنی با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، خواستار «پایان فوری» مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین شد. او افزود، باید در پاسخ به این رفتار ایران مذاکرات را سریعا متوقف کرد و همزمان قدرت‌های جهانی اقدامات سختگیرانه‌ای علیه ایران انجام دهند. بر اساس بیانیه‌ منتشر شده از سوی دولت اسرائیل، بنت در این گفت‌وگوی تلفنی تاکید کرد که برنامه هسته‌ای دولت تهران و مذاکرات در وین مورد بحث قرار گرفت، تاکید کرد که باج‌گیری هسته‌ای به تاکتیک ایران در مذاکرات تبدیل شده است. نخستین دور گفتگوهای احیای توافق هسته‌ای ایران پس از ۶ ماه روز دوشنبه ۲۹ نوامبر در وین شروع شده است. نخست وزیر اسرائیل همچنین اظهار داشت که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی گزارشی اشاره کرد که ایران فرآیند غنی‌سازی اورانیوم تا سطح 20 درصد را از طریق سانتریفیوژهای پیشرفته مستقر در تاسیسات زیرزمینی فردو آغاز کرده است. پیش از این و همزمان با ادامه مذاکرات وین برای احیای «برجام»، مقامات اسرائیل به قدرت‌های جهانی هشدار دادند که لغو تحریم‌ها علیه ایران می‌تواند اسرائیل را به «اقدام نظامی یکجانبه» علیه رژیم ایران وادار کند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه باج‌گیری هسته‌ای به تاکتیک ایران در مذاکرات تبدیل شده، از قدرت‌های جهانی خواست مذاکرات را سریع خاتمه دهند. دو سند ایران علی باقری‌ کنی، سرپرست تیم‌ مذاکره‌کنندگان ایران هم خبر داد که در چهارمین روز این مذاکرات، ایران دو سند مربوط به لغو تحریم‌ها و اقدامات هسته‌ای این کشور را در اختیار طرف‌‌های مقابل قرار داده است. طبق بیانیه فوق طرفین در این تماس تلفنی همچنیند درباره سویه جدید ویروس کرونا «امیکرون»، سیستم دفاع موشکی"گنبد آهنین" اسرائیل و شهرک‌های غیرقانونی اسرائیل که قصد دارد در نزدیکی فرودگاه در قدس شرقی اشغالی بسازد را مورد بحث و بررسی قرار داده‌اند. .