نخستین پرواز تجاری ایران پس از روی کار آمدن طالبان در کابل بر زمین نشست

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخستین پرواز تجاری ایران پس از روی کار آمدن گروه طالبان در افغانستان در کابل پایتخت این کشور بر زمین نشست. - خبرگزاری آناتولی

نخستین پرواز تجاری ایران پس از روی کار آمدن گروه طالبان در افغانستان در کابل پایتخت این کشور بر زمین نشست.براساس اعلام رسانه‌های ایرانی، نخستین پرواز تجاری این کشور پس از روی کار آمدن گروه طالبان در افغانستان در فرودگاه کابل بر زمین نشسته است.

پرواز امروز صبح شرکت هواپیمایی ماهان ایران به شکل چارتری از مبداء فرودگاه مشهد به فرودگاه کابل صورت گرفته است. خبرگزاری‌های ایران شمار مسافران این پرواز را 14 تا 19 تن اعلام کرده‌اند. همچنین پیش‌بینی می‌شود این هواپیما ظهر امروز با 26 مسافر پرواز برگشت خود را در مسیر کابل-مشهد انجام دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ مسافران نخستین پرواز تجاری پس از قدرت‌گیری طالبان از اسلام‌آباد وارد کابل شدندشبه نظامیان طالبان از پانزدهم ماه گذشته میلادی یک روز پس از خروج کلیه نظامیان آمریکایی از خاک افغانستان کنترل کابل را به دست گرفتد و تسلط خود بر خاک این کشور را کامل کردند. لک الحمد یا الله خبر خوش است ، بخاطريکه يک کشور اسلامي است ، نه شما واری . . .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خاموشی‌های زنجیره‌ای در ونزوئلا؛ وزیر نیرو: در حال جنگ با تروریست‌ها در جبهه برق هستیموزیر نیروی ونزوئلا از رخداد یک حمله تروریستی به شبکه برق این کشور خبر داد که در نتیجه آن بخش‌های قابل توجهی از مرکز کشور از جمله پایتخت را غرق خاموشی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیش ایرلاینز با 1263 پرواز در اروپا دوم شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلینکن: کسی انتظار سقوط سریع کابل را نداشت؛ با آمریکایی‌های باقیمانده در افغانستان در تماسیم«ژنرال میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش هم گفت که نه او و نه هیچ کس دیگری هیچ چیزی ندیده بود که نشان‌دهنده سقوط ارتش و دولت افغانستان ظرف ۱۱ روز باشد.» 42 countries defeated by 70000 terrorists group shame on U جمع کنید بساط نیرنگ و تزویرتان را اشتباه افغانیها این بودکه نفهمیدن آمریکا نامرده وبه طالبان افغانستان راخواهدفروخت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پس‌لرزه جهانی کودتا در گینه؛ قیمت آلومینیوم به بالاترین سطح در ۱۳ سال گذشته رسیدقیمت هر تُن آلومینیوم همزمان با افزایش نگرانی‌ها نسبت به کاهش عرضه آن در پی رخداد کودتای نظامی در گینه روز دوشنبه به بالاترین سطح در ۱۳ سال گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آسمان صاف در بیشتر مناطق کشور/ باد و گرد و غبار در انتظار استان‌های شرقیآسمان صاف در بیشتر مناطق کشور باد و گرد و غبار در انتظار استان‌های شرقی مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی ‌پایدار در کشور، از وزش باد شدید به‌همراه خیزش گردوخاک در نوار شرقی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »