نخستین و تنها داروی مورد تایید برای درمان کووید-۱۹ در آمریکا معرفی شد

23/10/2020 11:07:00 ق.ظ

نخستین و تنها داروی مورد تایید برای درمان کووید-۱۹ در آمریکا معرفی شد جزئیات بیشتر🔽

ویروس کرونا, شرکت های داروسازی

نخستین و تنها داروی مورد تایید برای درمان کووید-۱۹ در آمریکا معرفی شد جزئیات بیشتر🔽

با این حال، سازمان جهانی بهداشت هفته گذشته اعلام کرد که آزمایش‌های جهانی آن‌ها درباره بیماری کووید-۱۹ نشان می‌دهد که رمدسیویر تاثیر مهمی بر طول مدت بستری شدن بیماران یا احتمال زنده ماندن آن‌ها ندارد.

قیمت رمدسیویر چقدر است؟قیمت رمدسیویر که بانام تجاری وکلوری Veklury به فروش می‌رسد، برای یک دوره درمان پنج روزه ۳ هزار و ۱۲۰ دلار است که این قیمت برای خریداران دولتی به ۲ هزار و ۳۴۰ دلار کاهش می‌یابد. با اعلام این خبر سهام شرکت گیلئاد در معاملات بورس ۴.۳ درصد افزایش یافت و به ۶۳.۳۰ دلار رسید.

توییت شرکت گیلئاد پس از دریافت تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکاهنوز ثابت نشده است که آیا این دارو روی بیمارانی که مبتلا به کووید-۱۹ ملایم هستند کمکی می‌کند یا نه و برخی از پزشکان همچنان نسبت به استفاده از آن در بیمارانی که شدت بیماری در آن‌ها کمتر است وحدت نظر ندارند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

دروغ هست این بخاطر انتخابات شان هست و یک تبلیغ باز هم یک هیچ به نفع پولداران, علم و تکنولوژی در خدمت منافع متمولین و سهامداران و سلامت افراد خاص یورو نیوز فارسی رسما تبدیل به چرت و پرت گویی و فیک نیوز شده، چتونه بابا، مشنگا خفه! خبر جعلی 👎 Fake news 👎

آخرین خبرهای پنج‌شنبه آبان ۱۳۹۹ | DW | 22.10.2020قراره که از این سکینه سلطان هم لیدر بسازید ؟ قلبهای خون چکان یکی یکی وارد بیدادگاهها و زندانها میشوند و ما فقط نظاره گریم بسیار متاسفم مهربانو وسمقی شما رو بسیار دوستمیدارم شکست دمکراسی مکرون.

ادعای دخالت ایران در انتخابات آمریکا؛ تهران سفیر سوییس را به وزارت خارجه احضار کردسخنگوی وزارت خارجه ایران می‌گوید نتیجه که انتخابات آمریکا هیچ تفاوتی برای تهران ندارد و اتهامات وارد شده از سوی نهادهای امنیتی ایالات متحده در خصوص دخالت ایران در انتخابات بی‌اساس است.

ادعای داروی درمان کرونایی که در همدان تولید شد ولی مستندات آن ارائه نشدادعای داروی درمان کرونایی که در همدان تولید شد ولی مستندات آن ارائه نشد اخیرا در خبرها ادعای تولید دارویی برای درمان مبتلایان به ویروس کرونا از سوی یکی از محققان همدانی منتشر شده، ولی تاکنون مستندات علمی این دارو مبتنی بر تایید آن اعلام نشده است. مستنداتش یعنی دقیقا چی؟

آموزش و پرورش: دلیل خودکشی دانش‌آموز ۱۳ ساله در طلاتپه ارومیه فقر و نداشتن گوشی نبود، از تلویزیون درس می‌خواندبه دنبال خودکشی یک دانش‌آموز ۱۳ ساله، به نام پرستو جلیلی آذر، در روستای طلاتپه ارومیه، آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد که دلیل خودکشی این دانش‌آموز «فقر و نداشتن گوشی برای ادامه تحصیل» نبوده چون «از طریق تلویزیون» مطالب آموزشى را فرا می‌گرفت عذر بدتر از گناه. درایران مدرن امروز خودکشی به دلیل فقر ونداشتن وبالندگی آموزش واحساس بیش از اندازه به خوشبختی وامید فراوان به زندگی جایی ندارد 😑😑😑 خودکشی به هر دلیلی و بهانه‌ی از نظر ما قتل عمد است و بهیچوجه نباید حمایت شود!! البته در قتل عمد هم ممکن است عده‌ای آتش بیار معرکه بوده باشند که وظیفه پلیس جنایی است که پیدا کند! دوستان خواهش میکنیم خودکشی را بشدت محکوم کنید و حمایت مثبت از آن نکنید تا گسترش نیابد! زندگی زیباست...

آمار ابتلا به ویروس کرونا در اسپانیا از یک میلیون گذشت - BBC News فارسیاسپانیا به اولین کشور در اروپای غربی بدل شده که آمار ابتلا به کووید-۱۹ در آن از یک میلیون نفر فراتر می رود. اسپانیا از شناسایی اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در روز ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ تاکنون در مجموع یک میلیون و ۵۲۹۵ مورد ابتلا ثبت کرده است. Stop having SEX

شرکت داروسازی گیلئاد احتمال «جانبداری» در مطالعات سازمان جهانی بهداشت را مورد سوال قرار داده است.آخرین خبرهای پنج‌شنبه آبان ۱۳۹۹ [۱۳:۳۰] جایزه ساخاروف اتحادیه اروپا به مخالفان بلاروس اعطا شد جایزه پارلمان اروپا برای آزادی اندیشه به مخالفان دموکراسی‌خواه الکساندر لوکاشنکو  رئيس‌جمهور بلاروس تعلق گرفت.Aa سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران روز پنجشنبه ۱ آبان، از احضار سفیر سوئیس به دلیل آنچه او «اتهامات بی‌اساس آمریکا علیه ایران» خوانده بود خبر داد.به گزارش ایسنا، با جهانی شدن ویروس کرونا همه کشورها به دنبال تولید دارو بودند تا بتوانند این بیماری را مهار کنند و به دنبال آن عزم همگانی برای تولید واکسن این بیماری شروع شد.

قیمت رمدسیویر چقدر است؟ قیمت رمدسیویر که بانام تجاری وکلوری Veklury به فروش می‌رسد، برای یک دوره درمان پنج روزه ۳ هزار و ۱۲۰ دلار است که این قیمت برای خریداران دولتی به ۲ هزار و ۳۴۰ دلار کاهش می‌یابد. با اعلام این خبر سهام شرکت گیلئاد در معاملات بورس ۴. مخالفان بلاروس توسط شورای هماهنگی رهبری می‌شوند که سوتلانا تیخانوفسکایا، کاندیدای اصلی آنها در انتخابات ماه اوت بلاروس بود.۳ درصد افزایش یافت و به ۶۳. در آستانه انتخابات این کشور، طرح ادعاهای بی‌اساسی چون دخالت ایران، تنها با هدف فرافکنی طرح می‌شود و دور از ذهن نیست که طراحان چنین سناریوهای بچه‌گانه‌ای، به دنبال انحراف توجهات و افکار عمومی و انجام تحریکات مشکوک در آستانه انتخابات باشند.۳۰ دلار رسید. مخالفان اما از تقلب گسترده در این انتخابات سخن گفته و برنده واقعی را خانم تیخانوفسکایا اعلام کردند. توییت شرکت گیلئاد پس از دریافت تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز ثابت نشده است که آیا این دارو روی بیمارانی که مبتلا به کووید-۱۹ ملایم هستند کمکی می‌کند یا نه و برخی از پزشکان همچنان نسبت به استفاده از آن در بیمارانی که شدت بیماری در آن‌ها کمتر است وحدت نظر ندارند. طرح کشوری داروی"فاوی‌پیراویر"، برای درمان آنفلوآنزا و تولید شده در کشور ژاپن است که اجرایی شد، ولی این دارو نیز از پروتکل درمانی حذف شده است.

شرکت گیلئاد گفته است که در حال حاضر توانسته است تقاضاهای این دارو در ایالات متحده آمریکا را برآورده کند اما این پیش‌بینی را می‌کند که تا پایان ماه اکتبر بتواند به تقاضاهای جهانی نیز پاسخ دهد. سوتلانا تیخانوفسکایا به دلیل تهدید جانی از کشورش خارج شده و در لیتوانی به سر می‌برد.» اوباما در حمایت از بایدن: آمریکا رئیس جمهوری «دروغگو» نمی‌خواهد آقای رتکلیف بدون اشاره به جزئیات، تنها به بیان این نکته بسنده کرد که هدف ایران و روسیه از این اقدامات «ایجاد هرج و مرج» و همچنین «تضعیف اعتماد شهروندان به دموکراسی آمریکا» است. این شرکت اعلام کرد که رمدسیویر در حدود ۵۰ کشور دیگر دارای مجوزهای نظارتی یا مجوزهای موقت است. سازمان غذا و داروی آمریکا همچنین مجوز استفاده اضطراری این دارو برای درمان کودکان زیر ۱۲ سال که وزن کافی برای دریافت آن را دارند صادر کرد. جایزه ساخاروف برای آزادی اندیشه به افراد یا سازمان‌هایی اهدا می‌شود که زندگی خود را وقف دفاع از حقوق بشر و آزادی اندیشه می‌کنند. شرکت گیلئاد همچنین در حال تهیه نسخه استنشاقی [حالت اسپری] دارو است تا شاید در صورت تایید بتوان آن را در خارج از بیمارستان استفاده کرد.. هم‌رسانی این مطلب: . نسرین ستوده، وکیل زندانی در ایران و جعفر پناهی، کارگردان ایرانی در سال ۲۰۱۲ به‌طور مشترک برنده جایزه ساخاروف برای آزادی بیان شدند. داروی “اینترفرون” دارویی است که می‌تواند با ویروس مقابله کند و “کورتیکوئید استروئید” نیز به عنوان دارویی برای مقابله با التهاب ریه تجویز می‌شود.