نخستین پرواز یک هواپیمای امارات به فرودگاه بن گوریون تل‌آویو | DW | 20.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخستین هواپیمای شرکت هواپیمایی اتحاد، متعلق به امارات متحده عربی، در فرودگاه بن گوریون شهر تل آویو بر زمین نشست. هدف از این پرواز تاریخی، تحویل لوازم پزشکی موردنیاز فلسطینیان برای مقابله با ویروس کرونا اعلام شده است.

هواپیمای وابسته به شرکت هواپیمایی اتحاد که حامل لوازم پزشکی برای شهروندان فلسطینی بود، روز سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت در فرودگاه بن گوریون تل‌آویو بر زمین نشست. این نخستین پرواز یک هواپیمای متعلق به امارات متحده عربی به اسرائیل است.

خبرگزاری رویترز نوشته است، نگرانی کشورهای عربی از افزایش نفوذ ایران در منطقه، باعث نزدیکی پوشیده و پنهان این کشورها به اسرائیل شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤔🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موفقیت نخستین مرحله آزمایش واکسن شرکت مادرنا؛ این واکسن در خون انسان پادتن کرونا ایجاد می‌کندموفقیت نخستین مرحله آزمایش واکسن شرکت مادرنا؛ این واکسن در خون انسان پادتن کرونا ایجاد می‌کند شرکت مادرنا در اطلاعیه خود اعلام کرد که در خون همه ۴۵ شرکت‌کننده، پادتن ویروس کرونا به میزانی معادل یا به مراتب بیشتر از بیماران بهبود یافته کووید-۱۹ پیدا شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرواز نمادین هواپیمای ترکیش‌ایرلاینز به مناسبت 19 مه از استانبول به سامسونپرواز شماره TK1919 خطوط هوایی ترکیه به مناسبت صدو‌یکمین سالگرد آغاز مبارزه ملی توسط آتاترک از استانبول به مقصد سامسون حرکت کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رکورد مرگ‌بار کرونا در برزیل؛ فوت ۱۱۷۹ نفر فقط در یک روز | DW | 20.05.2020کرونا در برزیل هر روز قربانیان بیشتری می‌طلبد. در این کشور برای نخستین بار ظرف یک روز بیش از هزار نفر جان خود را از دست دادند. برزیل از نظر ابتلا به کرونا بعد از آمریکا و روسیه در سومین رتبه در جهان قرار دارد. Iran کرونا ویروسیست ضد انسان که هنوز واکسن ان کشف نشده ایران با رقم ده برابر میتوانید به عمق فاجعه پی ببرید ،هرجا گنترل جدی بوده جان گمتری از دست رفته ولی درمملکتی با حاکمان بدورازعلم ودانش شاهدمرگ انسانهای بیشتری حواهیم بود .معادلات زندگی درجهان رنگ عوض کرده، رئيس جمهور برزيل به ج٠ا گفته زكي اينا يه مشت پوپوليست هستند كه درد وطن ندارند فقط اومدن به روياهاي شخصي شون جامعه عمل بپوشانند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیم‌ها و نگرانی‌ها در آستانه شروع به کار نیروگاه اتمی امارات | DW | 19.05.2020امارات نخستین راکتور هسته‌ای خود را به بهره‌برداری رسانده است. سایر کشورهای منطقه هم مایلند در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند. جامعه جهانی با نگرانی تحولات هسته‌ای منطقه را رصد می‌کند. بلافاصله شمارسانه ی اصلاح طلب مصدقی تیتر می زنی که امارات هم اینگونه است که امریکاست برای ایران هم شصت سال پیش امریکاییها و پهلوی ساختند ان موقع که هسته ای روی بورس بود و از صنایع پیشرفته اول جهان بود,وگرنه ایران هم نداشت. ضمن اینکه امارات یک منطقه ی خشکه, ایران کلی دسترسی به ابهای دریایی دارد و می تواند به صرفه تر ازهسته ای دراین دوره از منابع ابی برق تولید کند 😂😂😂😂جامعه جهانی یا آمریکا و کشور های جیره خوار و نوچه اس مثل آلمان انگلیس و فرانسه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

'به چشم‌های من نگاه کن'، چشم‌هایی که حرف می‌زنند | DW | 20.05.2020ارتباط انسان‌ها با وجود ماسک بر چهره، چگونه است؟ خواندن احساسات و حالات چهره تنها از روی چشم‌ها امکان‌پذیر است؟ کدام فرهنگ‌ها ارتباط چشمی را بهتر بلدند؟ آسیایی‌ها یا غربی‌ها؟ از نگاه مستقیم به چشمان چه می‌توان دریافت؟ اسیایی ها چشمشون کجا بود! دو تا خط این حرفا رو نداره 😑 بیا ایران ؛ما با انگشت شصت پامون هم حرف میزنیم داداش .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سقوط_هواپیمای_اوکراینی سخنگوی قوه قضائیه: تا امروز یک نفر در این پرونده بازداشت است و افراد دیگری مورد تحقیق قرار گرفتند بخشی از این پرونده در گرو اقداماتی است که باید وزارت راه در خصوص جعبه سیاه هواپیما نظر بدهند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »