نخست وزیر کانادا حبس نسرین ستوده و نحوه رفتار با او را به شدت محکوم کرد

30/06/1399 05:18 ق.ظ

🔺نخست وزیر کانادا حبس نسرین ستوده و نحوه رفتار با او را به شدت محکوم کرد ⚡️جاستین ترودو در پیامی در توئیتر نوشت: حکم نسرین_ستوده و نحوه رفتار با او غیرقابل قبول است و ما از ایران می‌خواهیم او را فورا آزاد کند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. رضا خندان گفت، متخصصان پزشکی تصمیم گرفتند که نسرین ستوده را به خاطر مشکلات قلبی و تنفسی و فشار خون پایین بستری کنند.

رضا خندان گفت، متخصصان پزشکی تصمیم گرفتند که نسرین ستوده را به خاطر مشکلات قلبی و تنفسی و فشار خون پایین بستری کنند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

متاسفانه بایستی به جاستین ترودود بگم که با این شعارها مردم را بازی داده ا ی در جایی که دولت تو به جنایتکارها و تبهکارهای حکومت ایران پناه میدهد و پول مردم ایران را دزدیده و به کانادا میاورند مضحکانه است که خودت را طرفداران حقوق بشر رصد میکنی تو هم بدتر از تبهکارهای دنیا هستی

چرا زنگنه گفت قرارداد فاز ۱۱ با توتال را نظام امضا کرده است؟تهران- ایرنا- منتقدان همواره وزارت نفت را در موضوع امضای قرارداد با توتال برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی محکوم می‌کنند اما شواهد و قوانین ایران نشان می‌دهد، همانگونه که وزیر نفت در مجلس تاکید کرد، ‌این قرارداد را وزارت نفت امضا نکرده بلکه امضای نظام پای آن وجود دارد.

معاون وزیر بهداشت: در برخی شهرها انفجار کرونایی رخ داده است | DW | 18.09.2020موارد جدید ابتلا به کرونا در ایران برای نخستین بار از نیمه خرداد تا کنون به فراتر از سه هزار مورد در روز رسید. معاون وزیر بهداشت می‌گوید کل کشور در وضعیت قرمز کرونایی است و شمار قربانیان می‌تواند به ۴۵ هزار نفر برسد.

آشنایی با عکاس هندی که نیم قرن تاریخ دُبی را ثبت کرده است«در دُبی عکس‌های رامش را می‌توان همه‌جا دید، از درودیوار مترو گرفته تا موزهٔ اتحاد. مشهورترین عکسهای او امضای پیمان تشکیل این کشور را نشان می‌دهد.»

محافظ وزیر خارجه بریتانیا کلت کمری پر را در هواپیما جا گذاشتاین اتفاق هنگام بازگشت وزیر خارجه بریتانیا از سفرش به آمریکا روی داد.

ابتلای مجدد افراد مختلف به کرونا، فرضیه تاثیرگذاری واکسن را زیر سوال برده است/ مردم بی‌حوصلگی را کنار بگذارندرئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا خاطر‌نشان کرد: در دوران کرونا و پساکرونا سرمایه‌گذاری‌ها شکل متفاوتی گرفته است و باید این سرمایه‌گذاری‌ها تشدید و هدایت شود. خیلی رو داره

آیا ویتامین D جلوی ابتلا به ویروس کرونا را می‌گیرد؟ | DW | 18.09.2020به تازگی دانشمندان و پزشکان در حال بررسی تاثیر ویتامین D بر میزان سرایت ویروس کرونا و نیز شدت بیماری کووید ۱۹ هستند. هنوز اما رابطه علت و معلولی بین میزان این ویتامین و شدت بیماری ثابت نشده است.

که همسرش از زندان اوین به بیمارستانی در شمال تهران منتقل شده است.

رضا خندان گفت، متخصصان پزشکی تصمیم گرفتند که نسرین ستوده را به خاطر مشکلات قلبی و تنفسی و فشار خون پایین بستری کنند.

به گزارش صدای آمریکا، این مدافع حقوق بشر و وکیل زندانی پس از آن که طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته کلیه مکاتبات او با مسئولان زندان، سازمان زندان‌ها، و همچنین مسئولان قوه قضائیه در رابطه با حق و حقوق زندانیان، شرایط زیست زندانیان داخل زندان، ملاقات‌های حضوری، مرخصی زندانیان، و صدور احکام زندان طولانی‌‌مدت برای زندانیان سیاسی، بی‌جواب مانده بود، از روز سه شنبه ۲۱ مرداد در زندان اعتصاب غذا کرده است.