نخست‌وزیر اسرائیل: ایران باید هزینه اقدامات خود را بپردازد | DW | 05.12.2021

14/09/1400 06:49:00 ب.ظ

نفتالی بنت خواستار جلوگیری از ادامه غنی‌سازی اورانیوم در ایران همزمان با مذاکرات احیای برجام در وین شد. قرار است رئیس موساد و وزیر دفاع اسرائیل درباره برنامه‌های هسته‌ای ایران با مقام‌های ارشد آمریکایی گفت‌وگو کنند.

نفتالی بنت خواستار جلوگیری از ادامه غنی‌سازی اورانیوم در ایران همزمان با مذاکرات احیای برجام در وین شد. قرار است رئیس موساد و وزیر دفاع اسرائیل درباره برنامه‌های هسته‌ای ایران با مقام‌های ارشد آمریکایی گفت‌وگو کنند. به نوشته روزنامه هاآرتص، نفتالی بنت می‌گوید اسرائیل باید از این فرصت استفاده کند و به"دوستان آمریکایی" بگوید، الان دقیقا زمان مناسب برای اتخاذ تدبیرها و ساز و کارهای جدید برای پاسخگو کردن جمهوری اسلامی و توقف غنی‌سازی اورانیوم در ایران است.

هاآرتص به نقل از یک مقام اسرائیلی که نامش فاش نشده نوشت، ایالات متحده انتظار نداشته که ایران بر مواضع خود برای بازگشت به اجرای تعهدات خود مطابق برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) پافشاری کند و"سردرگم" شده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید هشدار درباره باج‌خواهی هسته‌ای ایران او از کشورهای طرف مذاکره با جمهوری اسلامی در وین خواست با اتخاذ مواضع جدی و قاطع به تهران بفهمانند که نمی‌تواند در حین مذاکرات به غنی‌سازی اورانیوم ادامه دهد. headtopics.com

🤣🤣🤣

و براى شما رسانه هاى به ظاهر مستقل اين نشانى از رويكرد دوگانه غرب به مسئله توازن قدرت در آسياى غربى و فناورى هسته اى توسط ايران نيست؟ سكوت وقيح شما در برابر اين قلدورى رژيم آپارتايد صهيونيستى براى مخاطب آزاد انديش بخشودنى نيست.

پدرسگ برای ماهم تصمیم میگیره

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

دروغ بنت غلط کرده با ترامپ

انتشارمقاله‌های نخبه‌ای که در ایران حق تحصیل نداشت در معتبرترین مجلات علمی دنیا

تجمعات اعتراضی در چند شهر ایران در واکنش به کاهش بودجه «قانون معلولان»🔺تجمعات اعتراضی در چند شهر ایران در واکنش به کاهش بودجه «قانون معلولان» معترضان می‌گویند این سازمان «بودجه اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان در لایحه بودجه ۱۴۰۱ را کمتر از بودجه سال‌جاری در نظر گرفته است.» ⬇️ بیشتر بخوانید:

تاثیر توقف مذاکرات هسته‌ای: قیمت دلار در ایران به بالاترین میزان در یکسال گذشته رسید🔻تاثیر توقف مذاکرات هسته‌ای: قیمت دلار در ایران به بالاترین میزان در یکسال گذشته رسید ▪️قیمت دلار آمریکا از مرز ٣٠ هزار تومان گذشت و ارزش یورو و پوند بریتانیا نیز به ترتیب به ۳۴ هزار تومان و ۴۰ هزار تومان رسید. ⬇️بیشتر بخوانید: اگر فشار اسرائیل نبود، تا ب امروز بایدن خائن و حزب او ب رژیم یاغی و تروریستی و نامشروع جمهوری اسلامی پول و امکانات داده بود.فعلا بایدن مایه ننگ آمریکایی ها میباشد و نامحبوب نزد اکثریت مردم ایالات متحد حزب دموکرات آمریکا بداند یا با اسرائیل یا باج ب رژیم و عواقب آن برای آمریکا 😏

اسرائیل: به دلیل 'باج‌گیری هسته‌ای' ایران به مذاکرات پایان دهید | DW | 04.12.2021نخست‌وزیر اسرائیل از آمریکا خواست، به گفت‌وگوهای غیرمستقیم هسته‌ای با ایران 'به فوریت' پاپان دهد. او در تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا گفت، تاکتیک مذاکرات ایران 'قلدری و باج‌گیری هسته‌ای' است. خیلی غلط کرده نخست وزیراسرائیل!خود آمریکابرای تمام دنیانقشه میکشه،ازدخالت درسرنگونی وروی کارآمدن حکومتهابگیرتاحتی دخالتهای کوچک دیگر! درسته مامردم ازحماقتهای حکومت خودمون خسته ایم ونسبت به تمام عمال حکومت بدبین هستیم ولی آنقدرکشورمون رودوست داریم که مقابل کشوردیگه ازش دفاع کنیم! موش تو سوراخ نمیرفت، جارو تو مقعدش کرد ... حالا اسرائیل کجای برجام قرار داره که نظر هم میده!؟ تازه شما هم چاپش میکنید!!! اسرائیل باج چیه؟ رژیم آخوند میگه مرگ تو و اگر همه جهان هستی را به او دهی باز هم او میگه مرگ تو.

اسرائیل: ایران باید هزینه اقدامات خود را بپردازدبه دنبال توقف دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» در وین، نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل در اظهاراتی عنوان کرد که ایران می‌باید هزینه اسرائیل باد هوا ست بدتر از آخوند، فقط حرف می زند. اسقاطیل باید نابود شود 💪👊✊🤜

همه چیز برای حذف یهودیان از جامعه ایران با اعدام حاج حبیب شروع شد