نخستین حضور ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب عربی استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ناشران ایرانی معتقدند که از نخستین حضورشان در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب عربی در استانبول تجربه خوبی کسب می کنند. - خبرگزاری آناتولی

ناشران ایرانی معتقدند که از نخستین حضورشان در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب عربی در استانبول تجربه خوبی کسب می کنند.ناشران ایرانی معتقدند که از نخستین حضورشان در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب عربی تجربه خوبی کسب می کنند.

این نمایشگاه که خبرگزاری آناتولی حامی رسانه ای آن است، به گفته ناشران شرکت کننده از بزرگترین نمایشگاه های کتاب عربی است که در یک کشور غیر عرب برگزار می شود. وی ادامه داد: این نمایشگاه یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی است که به میزبانی ترکیه برگزار می شود. بنا به شرایط و فراخور حال مخاطبین عرب زبان ما تصمیم گرفتیم در این رویداد شرکت کنیم. ما با بیش از 100 عنوان کتاب ترجمه شده به زبان عربی در زمینه های کودک و نوجوان، فلسفه و ادیان شعر، معرفی انقلاب اسلامی، جنگ 8 ساله تحمیلی در این جا حاضر هستیم.

اسکندری در رابطه فعالیت های این انتشارات گفت: ما با ناشران مختلفی از ترکیه در ارتباط هستیم و سعی می کنیم کتاب ها را در خود کشور مقصد ترجمه کنیم. چون باید ترجمه به فراخور حال مخاطب و دقیق انجام شوند. انتشارات ما در حوزه و زبان های دیگر نیز فعالیت دارد. کتاب گلستان یازدهم، با موضوع عاشقانه از همسر یک شهید در دوره جنگ ایران و عراق است که به زبان روسی ترجمه شد و امسال نیز نشان طلایی جایزه بین‌المللی اوراسیا را دریافت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری در هنگ‌کنگ در سالگرد تاسیس جمهوری خلق چیندو گروه از موافقان و مخالفان دولت پکن در مراسم سالگرد تشکیل جمهوری خلق چین با یکدیگر درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شرط‌گذاری برای شرکت در انتخابات درست نیست/ در شهرهای کوچک کار اصلاح‌طلبان برای انتخابات سخت استیک عضو حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه شرط گذاری در انتخابات درست نیست، گفت: حزب کارگزاران از ابتدا گفته که انتخابات مشروط را نمی‌پذیریم، از طرفی در شورای عالی اصلاح‌طلبان پذیرفته شده است که شرکت در انتخابات مستلزم شرط گذاری و پیش شرط نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز ساخت خط لوله نفتی ایران در جاسک برای حفظ صادرات در شرایط تحریم
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

واکنش معترض آبادانی به فساد در وزارت نفت: به فریاد آبادان در حصر برسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک کشته و چند زخمی در حمله مسلحانه به آموزشگاهی در فنلاند | DW | 01.10.2019شاهدان عینی از حمله یک فرد مسلح به کلاسی در یک مرکز کارآموزی در شهر کوپیو در فنلاند خبر داده‌اند. پلیس می‌گوید، این حمله دست کم یک کشته و ۱۰ زخمی بر جا گذاشته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در تظاهرات ضد فساد در عراق نیروهای امنیتی 3 نفر را کشتندرسانه‌های عراق روز سه‌شنبه اول اکتبر 2019 گزارش کردند که 3 تن از افرادی که علیه فساد در این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »