نخستین محموله کمک‌های بشردوستانه روسیه به کابل رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

نخستین محموله کمک‌های بشردوستانه روسیه به افغانستان وارد کابل شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی

ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان صبح امروز پنجشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نخستین محموله کمک‌های بشردوستانه روسیه به افغانستان از طریق سه پرواز به وزن 36 تن حامل آرد، روغن و پتو وارد کابل شده است. وی افزود: «در جریان تسلیم این کمک‌ها، از طرف مردم افغانستان و امارت اسلامی از دولت و مردم روسیه قدردانی شد و از کشورهای دیگر نیز خواسته شد تا اقدامات مشابه را انجام داده و به کمک رسانی به مردم افغانستان ادامه دهند».

مجاهد تاکید کرد: تمامی کمک‌های بشردوستانه روسیه در سه مرحله در اختیار مردم افغانستان قرار می‌گیرد که اولین دسته آن امروز و بسته‌های باقی مانده در آینده ارائه خواهد شد. قرار است روسیه 108 تن کمک بشردوستانه به افغانستان ارسال کند. گفتنی است در پی سقوط دولت و تسلط طالبان، بحران بشری در افغانستان تشدید شده و نهادهای بین‌المللی در مورد وقوع فاجعه هشدار می‌دهند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رکورد فروش تابلوهای فریدا کالو، نقاش مکزیکی در حراج ساتبیز شکسته شدتابلوی «دیگو و من» اثر فریدا کالو روز سه‌شنبه به قیمت ۳۴ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار در حراج ساتبیز به فروش رسید. fridaaaaf تبریک میگم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سقوط دوباره پول ملی ترکیه؛ هر دلار آمریکا با بیش از ۱۰ لیر مبادله شد🔺سقوط دوباره پول ملی ترکیه؛ هر دلار آمریکا با بیش از ۱۰ لیر مبادله شد ▪️به گزارش رویترز، با این کاهش ارزش، برخی از تحلیلگران نسبت به یک بحران ارزی دیگر در ترکیه به دلیل تسلیم شدن بانک مرکزی در برابر فشارهای سیاسی و کاهش نرخ‌های بهره هشدار می‌دهند. نتیجه رفاقت با آمریکا Now if TRY whant to get 1k oil need 78k usd = 81.7k TRY Befor 1 years 1k oil = 40 k usd 40k* 7.9 TRY =316k try Mabey thy need to eat soudi camls
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نامه طالبان به کنگره آمریکا: ذخایر ارزی افغانستان را آزاد کنید | DW | 17.11.2021امیرخان متقی، سرپرست وزارت خارجه طالبان به مناسبت صدمین سالگرد برقراری مناسبات کابل با واشنگتن، به کنگره آمریکا نامه نوشته و خواستار آزادسازی ذخایر ارزی بلوکه شده افغانستان شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ناتو: روسیه در پرتاب موشک به ماهواره بی‌پروا عمل کرددبیرکل ناتو اقدام روسیه در شلیک موشک به ماهواره غیرفعال خود در مدار زمین را «بی‌ پروا» و عامل آسیب به امنیت فضا خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لحظاتی پیش انفجاری در غرب کابل به وقوع پیوستلحظاتی پیش انفجاری در غرب کابل به وقوع پیوست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روسیه ماهواره غیرفعال خود در مدار زمین را با موشک زدروسیه ماهواره غیرفعال خود در مدار زمین را با موشک زد وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور ماهواره غیرفعال خود در مدار زمین را در 15 نوامبر با شلیک موشک هدف قرار داده است. mosbatboy سایر کشورها هم از این کارا کردن؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »