نخستین دولت ائتلافی محافظه‌کاران و سبزها در اتریش | DW | 02.01.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

مقامات استرالیا نگران شکل‌گیری یک موج تازه گرمای شدید در جنوب شرق این کشور هستند. از ده‌ها هزار گردشگر خواسته شده ظرف ۴۸ ساعت آینده سواحل جنوب شرقی را ترک کنند اما شعله‌های آتش‌ و درختان واژگون شده جاده‌ها را مسدود کردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حزب محافظه‌کار مردم (ÖVP) به رهبری سباستیان کورتس با حزب چپ‌گرای سبزها به رهبری ورنر کوگلر برای تشکیل یک دولت ائتلافی بی‌سابقه در اتریش به توافق رسیدند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، سباستیان کورتس در جمع خبرنگاران اذعان کرد که مذاکرات ائتلاف به هیچ وجه ساده نبوده زیرا دو حزب برنامه‌ها و رویکردهای"بسیار بسیار" متفاوتی دارند. کاهش مالیات از وعده‌های انتخاباتی حزب محافظه‌کار مردم و مقابله با تغییرات اقلیمی و حفاظت از محیط زیست از محورهای اصلی برنامه‌های حزب سبزهای اتریش است.در دولت ائتلافی آینده کورتس صدراعظم و رهبر حزب سبزها جانشین صدراعظم خواهند بود. ورنر کوگلر می‌گوید مذاکره‌کنندگان دو حزب در زمینه حفاظت از محیط زیست به توافق‌هایی فراتر از آنچه انتظار می‌رفت دست یافته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گرماي شديد استراليا چه ارتباطي با دولت ائتلافي اتريش دارد؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بمباران ادلب در نخستین دقایق سال نو توسط جنگنده‌های روسیهجنگنده روسیه شب گذشته برخی مناطق استان ادلب سوریه را چندین بار بمباران کردند. - خبرگزاری آناتولی آی بیشرف روسیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حزب محافظه‌کار اتریش برای تشکیل دولت با سبزها به توافق رسیدبعد از ماه ها مذاکره حزب محافظه کار اتریش برای تشکیل دولت ائتلافی به توافقی بی سابقه با حزب سبز این کشور رسیده است. Don't forget a CARBON TAX recommended by economists. Puerto Rico, Florida, and Texas only ones paying this tax so far.....
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کهنه‌سرباز شوروی در افغانستان: هر ساله روز نجات در جنگ را جشن تولد می‌گیرمپس از چهل سال تهاجم ارتش اتحاد جماهیر شوروی به افغانستان شماری از کهنه سربازان برگشته ارتش سرخ هنوز با خاطرات جنگ افغانستان زندگی می‌کنند. قچقار نار قابل، شاعر و نویسنده ازبکستانی می‌گوید او هر ساله روز نجاتش را در جنگ خونین افغانستان را مانند روز تولدی دیگر جشن می‌گیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای امنیتی سفارت آمریکا در بغداد به حالت آماده‌باش در آمدنددر پی بالا گرفتن اعتراضات در محیط پیرامونی سفارت آمریکا در بغداد و سوزاندن درب خارجی سفارت به دست مرگ بر آمریکا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل در آستانۀ امضای توافق با یونان و قبرس، پمپاژ گاز در مدیترانه را آغاز کرداسرائیل روز سه‌شنبه و تنها چند روز قبل از امضای توافقی مهم با یونان و قبرس در موضوع ساخت خطوط لولۀ انتقال گاز طبیعی، پمپاز اولیۀ گاز از یکی از میدان‌های دریای مدیترانه به دکل ساحلی خود را آغاز کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفارت آمریکا در بیروت به شهروندان این کشور در لبنان هشدار داددر پی حمله به سفارت آمریکا در عراق٬ واشنگتن نسبت به دعوت‌های صورت گرفته برای تجمع مقابل سفارت آمریکا در لبنان هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »