نخستین نشست بین پارلمانی ترکیه و اتحادیه اروپا پس از 4 سال

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشست بین پارلمانی ترکیه و اتحادیه اروپا که آخرین بار سال 2018 صورت گرفته بود، ماه آینده در بروکسل برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

نشست بین پارلمانی ترکیه و اتحادیه اروپا که آخرین بار سال 2018 صورت گرفته بود، ماه آینده در بروکسل برگزار می‌شود.نشست کمیته پارلمانی مشترک ترکیه و اتحادیه اروپا 17 تا 18 مارس پیش‌رو در مقر پارلمان اروپا در بروکسل برگزار خواهد شد.

انتظار می رود در این نشست که از سال 2018 تا برگزار نشده بود؛ به ریاست اسماعیل امراه کارایل، رئیس کمیته پارلمانی مشترک ترکیه و اتحادیه اروپا به نمایندگی از ترکیه و سرگئی لاگودینسکی، نماینده پارلمان اتحادیه اروپا به نمایندگی از این اتحادیه اروپا شرکت کنند.بررسی روابط ترکیه - اتحادیه اروپا و رایزنی پیرامون بسترهای همکاری از محورهای این دیدار خواهد بود.

انتظار می‌رود نمایندگان ترکیه و اروپا نیز در مورد روابط دوجانبه بین پارلمانی و نیز مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی بحث و رایزنی کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حزب الله لبنان نفوذ پهپاد خود به عمق اراضی اشغالی را تایید کرد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimحزب‌الله نفوذ پهپاد خود به اراضی اشغالی را تائید کرد یک فروند پهپاد «حسان» امروز به مدت ۴۰ دقیقه در شمال فلسطین به پرواز درآمده و پس از انجام مأموریت خود با موفقیت به لبنان بازگشته است ارتش اسرائیل نتوانسته اين پهپاد را سرنگون کند اذلت_جبروتهم_وعادت خانه_عنکبوت شبیه پلیکان خودمونه ماشاءالله حزب الله
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واکنش دیپلمات ارشد روس به ادعای بی‌اساس رویترز درباره پیش‌نویس متن توافق وین- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید واکنش دیپلمات ارشد روس به ادعای بی‌اساس رویترز درباره پیش‌نویس متن توافق وین:همچنان‌ که مابه یک توافق بر سراحیای برجام نزدیکتر می‌شویم،مخالفان توافق هسته‌ای فعالیت‌های خود درفضای عمومی را بیشتر و بیشتر کرده و تلاش می‌کنندکه یک جو ناسالم را پیرامون مراحل پایانی مذاکرات ایجاد کنند بهر بره گم یشه این برجام نکبت و خفت بار و ننگین حسین شریعتمداری رو میگه ...!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

از سرگیری پروازهای تهران-باکو پس از دو سال کروناسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز پروازهای تهران - باکو و بالعکس پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا و با دو پرواز هفتگی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه و اتحادیه اروپا نیروهای خود را از مالی خارج می‌کننددولت فرانسه اعلام کرد که به دلیل اختلاف با حکومت نظامی مالی تا تابستان امسال نیروهای خود را از این کشور خارج می‌کند ولی حضور نظامی خود در سایر کشورهای غرب آفریقا را حفظ خواهد کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در نخستین ماه 2022شهروندان ایرانی با خرید 761 واحد مسکن از ترکیه در صد خریداران خارجی خانه در ماه ژانویه سال 2022 قرار گرفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاوشگر «پشتکار» راز حیات در دلتای رودخانه‌ باستانی مریخ را کشف می‌کندمریخ‌نورد «پشتکار» ناسا یک سال پس از فرود بر روی سیاره سرخ، آماده می‌شود تا بخش حساسی از ماموریت خود را آغاز کند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »