نخستین ظهور علنی رئیس‌جمهوری الجزایر بعد از دو ماه

23/09/1399 08:49 ب.ظ

نخستین ظهور علنی رئیس‌جمهوری الجزایر بعد از دو ماه العربية

عبدالمجید تبون رئیس‌جمهوری الجزایر در اولین حضور علنی خود از حدود دو ماه پیش، امروز یکشنبه 13 رئیس‌جمهوری الجزایر در یک سخنرانی ضبط شده گفت: «زمان دیدار ما در سرزمین مادری نزدیک است تا به ساخت الجزایر جدید را پی بگیریم.

» او افزود: «الجزایر همیشه در کنار مردم بزرگ و ارتش شجاع خود که فرزند ارتش آزادیبخش ملی است و نهادهای دولتی خواهد ایستاد.»

تبون در مورد انتخابات افزود: «من خواهان تدوین هرچه سریعتر لایحه جدید انتخابات شده‌ام.» او گفت: «فاصله من از میهن به معنای فراموش کردن آن نیست. من امور میهن را به شکل روزمره دنبال می‌کنم … و بحمدلله درحال بهبودی‌ام که چه بسا یک هفته، دو یا سه هفته زمان ببرد.»

رئیس‌جمهوری الجزایر توضیح داد که «اوضاع اقتصادی کشور به خوبی پیش می‌رود و انتظار تحولات منطقه ای به این شکل می‌رفت.»

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

ظهور علنی همسر رهبر کره شمالی پس از یک سال غیبتری سول جو همسر کیم جونگ اون رهبر کره‌شمالی که بیش از یک سال بود در هیچ مراسم رسمی و عمومی حضور پرزیدنت ترامپ پس فرستاده!!؟؟

در نخستین سالگرد کشته شدن سلیمانی ایران تهدید به انتقام‌گیری کرد | DW | 01.01.2021سران جمهوری اسلامی ایران در مراسم سالگرد کشته شدن قاسم سلیمانی آمریکا را تهدید کردند و گفتند 'دشمن منتظر انتقامی سخت باشد'. قاآنی، فرمانده سپاه پاسداران اعلام کرد که 'پاسخ ترور سلیمانی' ممکن است از داخل آمریکا داده شود. HERO انتقام سخت = عرعر بى پايان ، كه تا انقلاب مهدى تخيلى اين جماعت نادان ادامه خواهد داشت

تشریح برنامه‌های گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندسامیرعبداللهیان: آمران و عاملان اصلی ترور سردار شهید سلیمانی به ۴۸ تن افزایش پیدا کرده امیدواریم در کوتاه مدت شاهد صدور حکم قضائی این افراد باشیم انتقام سخت در زمان خود و به شیوه مناسب خود انجام خواهد شد؛هرچند چند سیلی مقتدرانه به گوش متجاوزین زده شده است من فکر میکنم همه دولتی ها بعد ساعات اداری یجایی تالاری چیزی جمع میشن بعد براشون جنس میارن همه با هم یه جنس میکشن. ریشه صحبت هاشون یچیزه که ما همه تخم سگیم بیشرف تو کجا به آمریکا سیلی زدی؟ هواپیمای مسافربری رو زدی اسمشو گذاشتی چند سیلی مقتدرانه؟ باشه قبول ! آرزو دارم به زودی فلاکت شما را ببینم.

نخستین تست خانگی کرونا که مورد تائید آمریکا قرار گرفت؛ خرید بدون نسخه پزشکنخستین تست خانگی کرونا که مورد تائید آمریکا قرار گرفت؛ خرید بدون نسخه پزشک سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا، اعلام کرد که مجوز استفاده اضطراری از یک تست کووید خانگی «سریع» که برای تهیه آن نیازی به نسخه پزشک نیست، را در آمریکا صادر کرده است. خدا بفریاد موش‌های آزمایشگاهی برسد

بایدن نخستین وزیر همجنس‌گرا را به کابینه می‌آورد | DW | 16.12.2020جو بایدن، رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا می‌خواهد پیت بوتیجج، رقیب انتخاباتی خود در دور مقدماتی کاندیداتوری را وارد کابینه خود کند. بوتیجج همجنس‌گرا برای سرپرستی وزارت امور حمل و نقل پیشنهاد شده است. بایدن رای واقعی نداشته و دهها میلیون از آرای او تقلبی است و به همین خاطر اگر به فرض محال به کاخ سفید برود، سیاستمداران معتبر نمی توانند با او همکاری کنند. فارغ از نتیجه، این انتخابات مایه خجالت و رسوایی برای دموکراسی آمریکا است. رستاخیز_ملی_با_پهلوی چه قیافه جاکشی داره

December 13, 2020

رئیس‌جمهوری الجزایر در یک سخنرانی ضبط شده گفت: «زمان دیدار ما در سرزمین مادری نزدیک است تا به ساخت الجزایر جدید را پی بگیریم.» او افزود: «الجزایر همیشه در کنار مردم بزرگ و ارتش شجاع خود که فرزند ارتش آزادیبخش ملی است و نهادهای دولتی خواهد ایستاد.»

تبون در مورد انتخابات افزود: «من خواهان تدوین هرچه سریعتر لایحه جدید انتخابات شده‌ام.»

او گفت: «فاصله من از میهن به معنای فراموش کردن آن نیست. من امور میهن را به شکل روزمره دنبال می‌کنم … و بحمدلله درحال بهبودی‌ام که چه بسا یک هفته، دو یا سه هفته زمان ببرد.»

رئیس‌جمهوری الجزایر توضیح داد که «اوضاع اقتصادی کشور به خوبی پیش می‌رود و انتظار تحولات منطقه ای به این شکل می‌رفت.»

او افزود: «ما حوادث مرزی را پیش‌بینی کرده بودیم و الجزایر قویتر از آن است که برخی پیش‌بینی می‌کنند.»