نخست وزیر بریتانیا ابتلای خود به کرونا را اعلام کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست وزیر بریتانیا، ابتلای خود به کرونا را اعلام کرد العربية

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، امروز جمعه 27 مارس، اعلام کرد که مبتلا به کووید 19 شده است.بر اساس گزارش‌ها، جانسون خودش را در قرنطینه خانگی قرار خواهد داد اما وظایف خود را در رهبری دولت، از طریق ویدئو کنفرانس، پی خواهد گرفت.

این در حالی است که به گزارش روزنامه‌های بریتانیا، وزیران دادگستری و بهداشت، پس از تعامل فیزیکی داشتنن با جانسون، ممکن است خود را در قرنطینه خانگی قرار دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بالاخره خیاط در کوزه افتاد!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا به ویروس کرونا مبتلا شدبوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا به ویروس کرونا مبتلا شد ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽 احمق اون موقع که با کرنایی ها دست می داد باید فکرشو می کرد،بعد این احمق ها به ما حکومت می کنن خیلی دوست دارم اسم این کرونا رو ویروس حاکمان بزاریم!! اینم عاقبت پلشت بازی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

معاون نخست وزیر اسپانیا کرونا گرفتدولت اسپانیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که کارمن کالوو، معاون نخست وزیر اسپانیا به کرونا مبتلا شده است دولت در این بیانیه گفته است که جواب آزمایش خانوم کالوو که در روز سه‌شنبه انجام داد منفی بود، اما در تکرار این آزمایش متوجه شدیم که او به کرونا مبتلا شده است چه شود اگر تست مجتبی خامنه ای هم مثبت شود . آنوقت شاید سیدعلی بخودش بیاد و بفکر چاره بیوفته
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: پمپئو وزیر خارجه است یا وزیر نفرتتهران- ایرنا- وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات مایک پمپئو مبنی بر تداوم فشار حداکثری بر ایران در بحبوحه مبارزه با کرونا، گفت: آدم معتجب می‌ماند که آیا او وزیر خارجه است یا وزیر نفرت. والله ما هم تو حيرتيم شما خر تشريف داري يا الاغ ، خوب عظما مگه نمی گفت هیچ غلطی نمکنن! وزیرنفرت وماله کش اعظم تنها برازنده خودت.است .
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه درباره ویروس کرونا: این دشمن جدید سلامت بشر، هنوز ناشناخته استوزیر بهداشت ترکیه درباره ویروس کرونا: این دشمن جدید سلامت بشر، هنوز ناشناخته است وزیر بهداشت ترکیه: موفقیت کشورمان در مقابل ویروس کرونا به رفتار تک‌تک ما بستگی دارد وزیر بهداشت ترکیه درباره ویروس کرونا: یکی از بیماران‌ 65 ساله ما 8 روز در «آی.سی.یو» بستری و دیروز از بیمارستان مرخص شد. یک بیمار 60 ساله نیز امروز بهبود یافت و مرخص شده است. وزیر بهداشت ترکیه درباره داروی ارسالی از چین: برای درمان 136 بیمار بستری در «آی.سی.یو» از این دارو استفاده می‌شود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توافق ولی‌عهد سعودی و وزیر خارجه آمریکا بر سر همکاری برای مبارزه با کرونامایک پمپئو وزیر خارجه ایالات‌متحده آمریکا روز چهارشنبه 25 مارس 2020 گفت که با شاهزاده محمد بن سلمان همکاری آمریکا و عربستان برای شکست کرونا_ویروس ؟ برای تقویت سیستم ایمنی بدن جک و طنز گفتن عالی ست. حالا عربستان کمک میکند یا آمریکا؟! عربستان که گاو_شیرده ست.آمریکا هم ماسک یکبار مصرف را استفاده مجدد میکند. چرا هر توییتی رو دوبار میزنی؟ با ریتوییت خودت آشنا نیستی؟ واقعا لازمم نیست دوباره ریتوییت یا توییت کنی خبر چند لحظه پیش رو که توییت کردی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: فقط رژیم ایران می‌داند چه اتفاقی برای باب لوینسون افتاده استوزیر خارجه آمریکا: فقط رژیم_ایران می‌داند چه اتفاقی برای لوینسون افتاده است پمپئو: از ایران می‌خواهیم تا توضیحات کاملی درباره سرنوشت باب ارائه دهد و تا زمانی که تمامی آمریکایی‌هایی که ناعادلانه در ایران محبوس شده‌اند به خانه بازنگردند، آرام نخواهیم نشست Congratulations .... US Government Global Management .... Secretary or Clown فقط رژیم آمریکا می فهمد و می داند، چه اتفاقی برای حاج قاسم افتاده. انتقام سخت روزی نه چندان دور پرده‌ها کنار می رود و چهره کریه حاکمان چسپیده به مذهب و اعتقادات مردم بیگناه ایران آشکار می شود!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »