نخست‌وزیر عراق امروز به تهران می‌آید

31/04/1398 11:45 ق.ظ

نخست‌وزیر عراق امروز به تهران می‌آید منابع رسانه‌ای عراقی اعلام کردند که عادل عبدالمهدی، نخست وزیر این کشور امروز به تهران سفر می‌کند.

منابع رسانه‌ای عراقی اعلام کردند که نخست وزیر این کشور امروز به تهران سفر می‌کند. شبکه روسیا الیوم نیز این خبر را تایید و اعلام کرده عبدالمهدی در این سفر با مسئولان ارشد کشورمان دیدار می‌کند.

بنا بر اعلام روسیا الیوم، عبدالمهدی در این دیدار مساله تنش‌ها میان ایران با آمریکا و انگلیس را با مسئولان کشورمان مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

عربستان می‌گوید به درخواست تهران یک خدمه کشتی ایرانی را به عمان منتقل کرده استعربستان سعودی روز شنبه ۲۹ تیر اعلام کرد یکی از سرنشینان یک کشتی ایرانی را که نیاز به خدمات پزشکی داشته، به درخواست تهران به عمان فرستاده است. به گزارش رویترز، خبرگزاری رسمی سعودی از قول یک منبع آگاه

نخست‌وزیر جدید بریتانیا امروز مشخص می‌شودنخست‌وزیر جدید بریتانیا امروز -دوشنبه- تا ساعاتی دیگر انتخاب می‌شود.

معترضان به لایحه استرداد متهمان به چین بار دیگر به خیابان‌های هنگ‌کنگ آمدند🔺معترضان به لایحه استرداد متهمان به چین بار دیگر به خیابان‌های هنگ‌کنگ آمدند ⚡️در حالی که رئیس اجرایی هنگ کنگ می گوید لایحه استرداد متهمان به چین «مرده» است،‌اما بار دیگر معترضان به این لایحه به خیابان‌های این دولت‌شهر آمدند.

شمار قربانیان حملات امروز رژیم اسد و روسیه به ادلب افزایش یافتشمار قربانیان حملات امروز رژیم_اسد و روسیه به ادلب افزایش یافت

رسانه‌ پاکستان: عدم استقبال عمران خان از سوی مقام‌های آمریکایی عمل غیردیپلماتیک استعمران خان نخست‌وزیر پاکستان یکشنبه 21 ژوئیه به‌ دعوت رسمی دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا راهی این تحقیر عمران خان نخست وزیر پاکستان اتمی رو با تحقیر آمریکا و انگلیس توسط ایران مقایسه کنین و ببینین که اقتدار انقلاب یعنی چه، وقتی ریس جمهورافغانستان به اسلام اباداسوی امی اشرار بزیرای نشود شوما اوسولی ديپلوماتیکه میشناختی

میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته استرئیس جمهور با اشاره به ضرورت افزایش هماهنگی و تمرکز میان دستگاه های مسئول در بخش مسکن، گفت: کمک به مردم در بخش مسکن موجب افزایش رفاه، آسایش و امنیت آنان شده و ضمن ایجاد سرمایه برای مردم، ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی به آنان را تسهیل خواهد کرد.