نخست‌وزیر عراق فردا به ترکیه می‌آید

26/09/1399 10:15:00 ق.ظ

مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق فردا به منظور دیدارهای رسمی با مقامات ترکیه وارد آنکارا خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق فردا به منظور دیدارهای رسمی با مقامات ترکیه وارد آنکارا خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی 16.12.2020 بغداد/خبرگزاری آناتولی مصطفی الکاظمی، نخستوزیر عراق روز پنجشنبه 17 دسامبر در راس یک هیئت عالی‌رتبه و به دعوت رسمی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه فردا به آنکارا سفر خواهد کرد.

قرار است وی با اردوغان در مجتمع ریاست جمهوری بش‌تپه دیدار و گفت‌وگو کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

نخست‌وزیر عراق: عاملان حمله به عین الأسد هیچ وابستگی به عراق ندارندمصطفی الکاظمی نخست‌وزیر عراق امروز چهارشنبه 3 مارس گفت که مهاجمان به پایگاه عین الاسد هیچ گونه عراقی که بودند جملتو کامل کن و بگو به ج.ا ربط داشت

ارتش عراق به عصائب اهل الحق: یک میلیون و 800هزار نیروی نظامی گوش به فرمان نخست‌وزیردر واکنش به تهدید مصطفی الکاظمی نخست‌وزیر عراق از سوی پیکارجویان اهل الحق وابسته به تهران، ارتش عراق Invisible hand can be only one hand ✍️ we all pray for peace 1میلیون 800 هزار :)) وقتی داعش حمله کرد کجا بودن!؟ وقتی آمریکا و دارو دسته تروریست ها به جون مردم عراق افتادن و اونها رو مثل پرنده در آسمون شکار میکردن بی گناه کجا بودن!؟

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.

عراق: به ایران درباره واکنش آمریکا نسبت به حمله به سفارتش هشدار دادیمفواد حسین، وزیر امور خارجه عراق، روز دوشنبه 18 ژانویه در مصاحبه‌ای اختصاصی با تلویزیون الحدث، گفت که آخرشم چشمشون کور شد !!! همتی و آخوندها دارند دلار میخرند تا تو قیمت بالا بفروشن.البته دلار را از خود بانک مرکزی با کد ملی کارتن خوابها میخرند و وقتی باز دلار را بالا بردند .به خود بانک مرکزی میفروشند و از جیب مردم دزدی میکنند.الان که دلار ۲۱هزار تومان است.تو بازار معروفه .به اینکه همتی خریدار شد. 😁😁😁😁😁 جمهوری اسلامی.تو شاخص سهام ۶۰۰ هزار خریدند.و دلار را کردند ۳۵ هزار تومان.ملت فقیر و طمعکار را خر کردند و تو شاخص ۲میلیون.به ملت احمق فروختند و آمدند بیرون.الان شاخص با دلار ۲۱تومان شده ۱میلیون تومان.جهانگیری و روحانی و آخوندی و خامنه و اراذل به ریش ملت میخندند.

پیام‌های آشکار و پنهان سفر نخست‌وزیر عراق به عربستان | DW | 01.04.2021مصطفی کاظمی، نخست‌وزیر عراق به دعوت رسمی پادشاهی عربستان راهی آن کشور شد. هدف از این سفر گسترش سطح همکاری‌ها اعلام شده است. همکاری‌هایی که تنها به عرصه سرمایه‌گذاری عربستان در زیرساخت‌های عراق محدود نمی‌شود.