نخستین پرواز مستقیم تهران-آلانیا انجام شد

29/06/1398 06:29:00 ب.ظ

20.09.2019 آنتالیا/ یونس اوغور/ خبرگزاری آناتولیچ نخستین هواپیمای پرواز مستقیم فرودگاه امام خمینی تهران با 168 مسافر طی مراسمی به فرودگاه غازی پاشا-آلانیای ترکیه نشست.

جمیل اوزترک، فرماندار غازی پاشا ضمن ابراز خرسندی از افزایش مقاصد بین المللی این فرودگاه گفت: برقراری این پرواز از لحاظ دو کشور مهم است. با این پرواز شمار کشورهایی که از این فرودگاه استفاده می کنند به 13 کشور رسید. شمار مسافرانی که از این فرودگاه استفاده می کنند به 850 هزار نفر رسیده و امیدواریم این شمار تا پایان سال به بیش از 1.1 میلیون نفر برسد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

نخستین پرواز مستقیم از فرودگاه «امام خمینی» تهران به فرودگاه غازی‌پاشا-آلانیا واقع در شرق آنتالیا انجام شد. بله دیگه برای بنگاههای معاملات ملکی کشور شما خوب شد. شاید هم اصولا همین سیاست کشور شماست که تشویق کنید ایرانیها رُ که سرمایه ها رُ خارج کنن و بیان ملک بخرن آلانیا بهترين خبري بود كه تو اين ٦ ماه شنيدم 🙏

نخستین زن وزنه‌بردار ایرانی در پیکارهای جهانی به روی تخته رفتنخستین زن وزنه‌بردار ایرانی در پیکارهای جهانی به روی تخته رفت پوپک_بسامی در رقابت‌های دسته ۵۵ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جهان در تایلند با مجموع ۱۵۸ کیلوگرم و ارتقای ۲ رکورد ملی به کار خود پایان داد. 📝: 📸:

منع دانشجوی ایرانی دارای ویزای تحصیلی از پرواز به آمریکاروزنامه رسمی شهر دیویس در ایالت کالیفرنیا در گزارشی نوشت نیما عبدالله‌پور، دانشجوی ایرانی که برای تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه کالیفرنیا پذیرفته شده بود، از سوار شدن به هواپیما به مقصد آمریکا در ترکیه منع شد. پسر خاتمی یا بقیه اشغالزاده های نظام اسهالی چطور راحت میرن و میان، جاسبی چرا راحت رفته امریکا پیش دخترش بهتر.دانشگاه کالیفرگیگا یه شعبه بزنه تو ایران که دیگه کسی ازتحریمای آمریکا خجل نشه.

عملیات اینترپل در مدیترانه؛ شناسایی ده‌ها مظنون به عملیات تروریستیدر پی انجام عملیاتی در دریای مدیترانه که با هماهنگی اینترپل انجام شد، ده‌ها خارجی مظنون به انجام عملیات تروریستی شناسایی شدند.

سی‌بی‌اس: حمله به تاسیسات نفتی عربستان با تایید مشروط رهبر ایران انجام شددر پی اتهامات مقامات آمریکایی و سعودی در مورد نقش ایران در حمله به تاسیسات نفتی عربستان، شبکه خبری سی‌بی‌اس آمریکا در گزارشی تایید نشده به نقل از منابع دولتی گفته است که این حمله با تایید آیت‌الله خامنه‌ای صورت گرفت و شواهدی از پرتاب موشک از اهواز به سوی عربستان به دست آمده است. ایران تاکید دارد که حمله به تاسیسات نفتی عربستان توسط حوثی‌های یمن و با استفاده از پهپاد صورت گرفته و هرگونه ارتباطی با آن را به شدت تکذیب کرده است. پاسخ به جمهوری اسلامی باید انتقام جویانه و قاطع و نظامی باشد

ایران فینالیست والیبال قهرمانی آسیا شدتیم ملی والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تهران، کره جنوبی را شکست داد و فینالیست شد.

ظریف عازم نیویورک شدتهران-ایرنا- وزیر امورخارجه کشورمان برای شرکت در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، عازم نیویورک شد.