نخست‌وزیر جدید مالزی سوگند یاد کرد

01/03/2020 09:47:00 ق.ظ

نخست‌وزیر جدید #مالزی سوگند یاد کرد

مالزی, ایستانا نگارا

نخست‌وزیر جدید مالزی سوگند یاد کرد

محیی‌الدین یاسین امروز به عنوان هشتمین نخست‌وزیر مالزی سوگند یاد کرد. - خبرگزاری آناتولی

01.03.2020کوالالامپور/ خبرگزاری آناتولیمحی‌الدین یاسین که روز گذشته از سوی سلطان عبدالله احمد شاه پادشاه مالزی به عنوان نخست وزیر جدید این کشور منصوب شد، طی مراسمی رسمی سوگند یاد کرد.این مراسم ساعت 10.00 ( به وقت محلی) در ایستانا نگارا کاخ سلطنتی مالزی در کوالالامپور برگزار شده و محی الدین یاسین به عنوان هشتمین نخست‌وزیر این کشور آغاز به کار کرد.

یاسین پیش از این وزیر کشور دولت مهاتیر محمد، نخست وزیر مستعفی مالزی بود. 

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

مردم مالزی شهادت سربازان ترکیه در ادلب را تسلیت گفتندبنیادهای مردم نهاد مالزی طی بیانیه های جداگانه شهادت نیروهای ارتش ترکیه در حمله هوایی رژیم اسد در ادلب سوریه را به مردم و دولت ترکیه تسلیت گفتند. - خبرگزاری آناتولی

مردم مالزی شهادت سربازان ترکیه در ادلب را تسلیت گفتندبنیادهای مردم نهاد مالزی طی بیانیه های جداگانه شهادت نیروهای ارتش ترکیه در حمله هوایی رژیم اسد در ادلب سوریه را به مردم و دولت ترکیه تسلیت گفتند. - خبرگزاری آناتولی

سیر و زنجبیل از کرونا پیشگیری می‌کنند؟سیر و زنجبیل از کرونا پیشگیری می‌کنند؟ وزارت بهداشت: اینکه گفته می‌شود برخی مواد غذایی مانند سیر، زنجبیل یا مکمل‌ها برای پیشگیری از کرونا موثرند، هیچ شواهد علمی و اثبات شده‌ای وجود ندارد، اما اگر مردم تنوع و تعادل را در تغذیه خود حفظ کنند، بسیار مفید است روغن بنفشه رو پنبه رم امتحان کن ایسنا جان... راستی مجلس الفراررررر یک عده مسولین بی عقل و بی تخم... در کل عملکرد مردم ایران در چنین شرایطی به ۴ دسته تقسیم میشه ۱: اونایی که مایه دارن دپو در سوله فروش با ده برابر سود. ۲:اونایی که سطح متوسط هستن گونی گونی دپو در خونه. ۳:بدبختایی مثل ما آواره و بی نسیب. ۴:مسئولین بی تفاوت به قضیه. البته دانشمندان اسلامی دریافتند که پمپاژ روغن بنفشه به مقعد بسیار مفید است

دلایل جاسوسی‌ نتانیاهو از رقیب انتخاباتی‌‌‌‌اش/ ساز و کار تشکیل دولت آینده در تل‌آویوکارشناس مسائل منطقه گفت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از هر ابزاری استفاده می‌کند تا بتواند در انتخابات آتی پیروز شود اما مساله اینجاست که دولت بعدی این رژیم بسیار شکننده است.

ترامپ خطاب به مردم افغانستان: از فرصت صلح استفاده کنیدوی ابراز امیدواری کرد که امضای این توافق‌نامه یک گام قوی در مسیر پایان دادن به جنگ در افغانستان و خروج نیروهای آمریکایی از این کشور باشد. اميد وارم امنيت فرا گير در افغانستان عزيز بر قرا ر گردد . مردم شريف ما هم احساس مسئوليت كنند در قبال اين سر زمين . اتحاد و همبستگي خودرا حفظ و قوي كنند آنهاي كه موانع را سر راه قرار ميدهند را اجازه ندهيد . حالا یکی نیست از این ترامپ ولاغ سوال کدام صلح؟

گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان؛ سه مورد جدید ابتلا در بریتانیادر حالیکه خبرها حاکی از گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان است، مقامات بهداشتی بریتانیا از آزمایش مثبت سه مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر دادند. در مجموع ۲۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا در بریتانیا شناسایی شده است. شناسایی اولین مورد ابتلا در قطر و سه مورد جدید در عراق و بحرین از آخرین تحولات مربوط به شیوع ویروس کروناست. bbckalbasi افرین بهمن از این خبرا بده چی حتما میخوای بگی اینام ایرانی بودن جالب! حالا که کرونا به انگلیس رسیده، تیتر میزنید: گسترش کرونا در جهان. اما وقتی به ایران رسیده بود، تیتر میزدید: گسترش کرونا در ایران. کرونا از ایران به ترکیه رسید، به عراق، به کل دنیا ... نگفتید ایران هم از چین گرفته! منتظر باشید ببینید چه طور کرونا یقه تون رو میگیره!!

محیی‌الدین یاسین امروز به عنوان هشتمین نخست‌وزیر مالزی سوگند یاد کرد.بنیادهای مردم نهاد مالزی طی بیانیه های جداگانه شهادت نیروهای ارتش ترکیه در حمله هوایی رژیم اسد در ادلب سوریه را به مردم و دولت ترکیه تسلیت گفتند.بنیادهای مردم نهاد مالزی طی بیانیه های جداگانه شهادت نیروهای ارتش ترکیه در حمله هوایی رژیم اسد در ادلب سوریه را به مردم و دولت ترکیه تسلیت گفتند.به گزارش ایسنا، دکتر زهرا عبداللهی با اشاره به تغذیه مناسب برای پیشگیری از بیماری‌هایی مانند کروناویروس گفت: اگر تغذیه درست باشد و تنوع و تعادل در آن رعایت شود، سیستم ایمنی بدن تقویت شده و بنابراین برای پیشگیری از همه بیماری‌ها و نه‌ فقط کرونا، مناسب است.

01.03.03.2020 کوالالامپور/ خبرگزاری آناتولی محی‌الدین یاسین که روز گذشته از سوی سلطان عبدالله احمد شاه پادشاه مالزی به عنوان نخست وزیر جدید این کشور منصوب شد، طی مراسمی رسمی سوگند یاد کرد.2020 کوالالاپور/ خبرگزاری آناتولی محمد فیصل عبدالعزیز، رئیس جنبش جوانان مسلمان مالزی با صدور بیانیه‌ای شهادت 36 نفر از نیروهای ارتش ترکیه در حمله هوایی رژیم اسد به محل استقرار آنها در ادلب را تسلیت گفت. این مراسم ساعت 10. وی ضمن عرض تسلیت به مردم و دولت ترکیه تصریح کرد: برای شهدا رحمت و مغفرت و آرزوی شفای عاجل برای مجروحان داریم.00 ( به وقت محلی) در ایستانا نگارا کاخ سلطنتی مالزی در کوالالامپور برگزار شده و محی الدین یاسین به عنوان هشتمین نخست‌وزیر این کشور آغاز به کار کرد. وی با بیان اینکه اصلا نیازی به مصرف مکمل‌ها نیست، گفت: باید توجه کرد که مصرف انواع منابع غذایی مانند همه سبزی‌ها و میوه‌های تازه حاوی ویتامین C، به تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند.

یاسین پیش از این وزیر کشور دولت مهاتیر محمد، نخست وزیر مستعفی مالزی بود. از سوی دیگر بنیاد مراقبت از سوریه «Suryie Care» که مشغول کمک رسانی به پناهجویان سوری است، با انتشار اطلاعیه حملات رژیم اسد علیه سربازان ترکیه در ادلب را محکوم کرد. از سوی دیگر بنیاد مراقبت از سوریه «Suryie Care» که مشغول کمک رسانی به پناهجویان سوری است، با انتشار اطلاعیه حملات رژیم اسد علیه سربازان ترکیه در ادلب را محکوم کرد.  دفتر نخست وزیر مالزی روز دوشنبه گذشته اعلام کرد که ماهاتیر محمد، نخست‌وزیر این کشور پس از ناکامی تلاش‌ها برای تشکیل دولت ائتلافی با حزب مخالف متن استعفای خود را به پادشاه مالزی تقدیم کرده است. . نیروهای هوایی و زمینی ارتش ترکیه نیز در واکنش به این حمله تمام اهداف رژیم اسد را بمباران کردند.