نخست وزیر پاکستان به دیدار روحانی آمد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روحانی و عمران خان، نخست وزیر پاکستان، در نیویورک دیدار و گفتگو کردند. UNGS

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این دیدار خطاب به عمران خان اظهار کرد: سفر خوب و بسیار پربارتان در تهران در خاطره ما است و امیدوارم تفاهمات و توافقاتی که داشتیم را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: خوشحالیم که در فرصت حاشیه اجلاس مجمع عمومی می توانیم با یکدیگر دیدار و گفت و گو داشته باشیم. نخست وزیر پاکستان هم در این دیدار اظهار امیدواری کرد بتواند نقش بزرگی در کاهش تنش میان ایران و آمریکا بازی کند. عمران خان بااشاره به کمک های ایران در چند دهه گذشته به ملت و دولت پاکستان، برای هر گونه همکاری با کشورمان جهت کاهش تنش در منطقه اعلام آمادگی کرد. وی همچنین تشکر ویژه خود و ملت پاکستان را از رهبر معظم انقلاب اسلامی و مسئولان ایرانی برای اتخاذ مواضع صحیح و اصولی در حمایت از مردم کشمیر اعلام کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست وزیر پاکستان: مذاکرات صلح امریکا با طالبان باید دوباره آغاز شودعمران خان، نخست وزیر پاکستان یکشنبه 22 سپتامبر در دیدار با زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه امریکا برای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه پاکستان و گرجستان با ظریف دیدار کردندوزیر خارجه پاکستان و گرجستان در نیویورک با وزیر خارجه کشورمان دیدار کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حمایت فهرست مشترک اعراب اسراییل از نخست وزیری گانتس | DW | 23.09.2019نمایندگان عرب کنست تصمیم گرفته‌اند که به دوران نخست وزیری نتانیاهو پایان دهند. رهبر لیست مشترک اعراب پارلمان اسرائیل حمایت خود را از بنی گانتس رهبر ائتلاف سفید آبی برای پست نخست وزیری اعلام کرده است. لیبرمن با لجبازی درآوردن با نتانیاهو اول از همه خودش را به فنا داد واى فكرش رو بكن،چقد دلمون براى زِرهاى مفت بن تنگ ميشه روزنامه کیهان شریعتمداری با Dw فارسی فرقی ندارد وقتی خبری را گزارش میکند شما مطمئن میشوید خبر چیز دیگریست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمایت احزاب عرب از «گانتس» برای پایان دادن به نخست وزیری نتانیاهوحمایت اعراب از یک نامزد نخست وزیری در انتخابات اسرائيل یک اقدام تاریخی است که برای نخستین بار طی سه دهه اخیر رخ داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمایت ائتلاف اعراب اسرائیل در نخست وزیری بنی‌گانتسنزدیک به یک هفته از انتخابات پارلمانی اسراییل گذشته و تلاش‌ها برای تشکیل یک ائتلاف برای تعیین نخست‌وزیر ناکام مانده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت 263 شهروند کرد طی شش ماه نخست سال 98طی شش ماه نخست سال جاری خورشیدی به طور متوسط هر هفته دست کم 11 شهروند کرد به اتهام فعالیت سیاسی،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »