نخستین نشست کابینه بایدن برگزار شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

رئيس‌جمور جدید آمریکا در پی تصویب اعضای کابینه در سنای این کشور نخستین نشست کابینه خود را برگزار کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئيس‌جمور جدید آمریکا در پی تصویب اعضای کابینه در سنای این کشور نخستین نشست کابینه خود را برگزار کرد.جو بایدن، رئيس جمهور ایالات متحده آمریکا تحت تدابیر پیشگیرانه در مقابل ویروس کرونا نخستین نشست کابینه خود را در کاخ سفید در واشنگتن برگزار کرد.

بایدن که در 20 ژانویه در واشنگتن آغاز به کار کرد، پیش از نشست نخستین کابینه دولت خود در جمع خبرنگاران سخنرانی کوتاهی کرد. وی طی سخنانی این کابینه را متنوع‌ترین‌ کابینه‌ در تاریخ این کشور دانسته و از سنای آمریکا به دلیل اینکه اعضای کابینه را به سرعت تصویب کرده‌است، تشکر کرد. بایدن با یادآوری اینکه روز گدشته طرح بازسازی زیرساختی را در شهر پیتزبورگ اعلام کرده‌است، گفت که برای اجرایی این طرح پنج وزیر در کابینه خود را موظف کرده‌است.نشست کابینه جدید آمریکا در پی سخنرانی بایدن پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پخش زنده / سخنرانی اردوغان پس از نشست کابینه دولت ترکیهپخش زنده / سخنرانی اردوغان پس از نشست کابینه‌دولت ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نشست کابینه دولت ترکیه به ریاست اردوغان پایان یافتنشست کابینه دولت ترکیه به ریاست رئيس‌جمهور ترکیه به پایان رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کودتای میانمار؛ نخستین جلسه دادگاه آنگ سان سوچی ۲۴ مه برگزار می‌شودآنگ‌ سان سوچی که پیش‌تر به دلیل تلاش برای برقراری دموکراسی در کشورش برنده جایزه صلح نوبل شده بود پس از کودتای اول فوریه که طی آن دولت میانمار سرنگون و خود وی نیز در حبس خانگی قرار گرفت هرگز در ملا عام دیده نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سایه وحشت بر نخستین نشست حضوری گروه ۷؛ تست کرونای دو نماینده هند مثبت شددر تصاویر پیروز جایشانکار نیز در حال دیدار با پریتی پاتل، وزیر کشور بریتانیا دیده شد. اما ظاهرا پاتل نیازی به قرنطینه نداشته است زیرا آن جلسه مطابق مقررات دقیق بهداشتی برگزار شده بود و هر دو وزیر نیز ماسک بر صورت داشتند. ترس نداره که یه مقدار روغن بنفشه چطور واس ما خوبه واسه اینا بده مگه اونجاشون از ما رنگی تره تازه اینا که تا دیروز همه عکس آستین بالا زده با واکسن میگرفتن دیگه از شهاب_حسینی که کمتر نیستن حتما کیت هندی منفی نشون می‌داده که پاشدن اومدن😆
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بنیامین نتانیاهو مسئول تشکیل کابینه شد؛ کار سخت نخست وزیر برای حفظ قدرترئيس جمهوری اسرائيل بار دیگر آقای نتانیاهو را مسئول تشکیل کابینه کرد. او برای این امر ۲۸ روز فرصت خواهد داشت و در صورت ناکامی می‌تواند ۲ هفته دیگر نیز این زمان را تمدید کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »