نخستین خلبان زن سیاه‌پوست هواپیماهای تهاجمی نیروی دریایی آمریکا نشان «بال‌های طلایی» دریافت کرد

02/08/2020 04:43:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کرونا, مدلین سویگل

نخستین خلبان زن سیاه‌پوست هواپیماهای تهاجمی نیروی دریایی آمریکا نشان «بال‌های طلایی» دریافت کرد به گزارش فاکس نیوز، این دستاورد در حالی رقم خورد که نیروی دریایی آمریکا، به خاطر همه‌گیری جهانی کرونا ، با چالش‌های آموزشی زیادی روبرو بوده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageIn this photo provided by the U.S. Navy, student Naval aviator Lt. j.g. Madeline Swegle, assigned to the Redhawks of Training Squadron (VT) 21 at Naval Air Station Kingsville, Texas, stands by a T-45C Goshawk training aircraft following her final…

مدلین سویگل، نخستین خلبان زن سیاه‌پوست هواپیماهای تهاجمی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، روز جمعه ۱۰ مرداد، در یک مراسم فارغ‌التحصیلی کوچک در پایگاه هوایی نیروی دریایی آمریکا در شهر کینگزویل تگزاس، نشان «بال‌های طلایی» را دریافت کرد.نیروی دریایی آمریکا تکمیل کلاس‌های پرواز نیروی دریایی توسط ستوان نیروی دریایی مدلین سویگل و دریافت نشان «بال‌های طلایی» را رویدادی «تاریخ‌ ساز» نامید.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

ترامپ ممکن است تیک‌تاک را در آمریکا ممنوع کند - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است می‌خواهد اپلیکیشن چینی تیک‌تاک را در این کشور ممنوع کند. مقام‌های امنیتی آمریکا پیشتر نسبت به امنیت اطلاعات کاربران در اپلیکیشن تیک تاک ابراز نگرانی کرده بودند.

تعویق زمان کنکور ضروری است/ دورۀ پیگیری مشکلات اقتصادی مردم آغاز شده استقالیباف: تعویق زمان کنکور ضروری است متاسفانه به وعده‌های داده شده دربرگزاری کنکور دکتری عمل نشد بی‌توجهی‌های تاسف آوری در برگزاری آن کنکور وجود داشت این کوتاهی‌ها،نگرانی مردم درخصوص برگزاری کنکور سراسری را بیشتر کرده سلامت دانش آموزان خط قرمز مجلس است

الگوی تولید آثار عاشقانه، دم‌دستی و کوچه‌بازاری است/مشغول تغییر روش‌های قدیمی آموزش موسیقی هستممجید اخشابی می‌گوید: تولید آثار عاشقانه، الگویی دم ‌دستی و خیلی ساده است. اگر قرار باشد تولیدکنندگان چنین آثاری، راجع به مفاهیم ملی، اجتماعی و انسانی کار کنند، نمی‌توانند از همان الگوی عاشقانه تبعیت کنند. به همین دلیل اغلب انها همان الگو را مد نظر قرار می‌دهند و در ادامه، آن زبان و صرفا همان نوع گفتمان را به کار می‌گیرند.

شیب صعودی آمار کرونا در آمریکا؛ 1442 نفر طی یک روز جان باختند

نماینده پارلمان افغانستان: ایران با حمایت از طالبان در پی تضعیف حکومت افغانستان است

وزارت خارجه آمریکا از کشورهای جهان خواست از فناوری «فایوجی» چینی دوری کنند🔺وزارت خارجه آمریکا از کشورهای جهان خواست از فناوری «فایوجی» چینی دوری کنند ⚡️وزارت خارجه آمریکا با نقل قول از مایک پمپئو، از کشورهای جهان خواست از فناوری نسل پنجم ارتباطات موبایل (فایوجی/ ۵G) که توسط چین ارائه می‌شود استفاده نکنند.

Share via Email Print this page In this photo provided by the U.نسل زد چرا مهم است و چرا برای ترامپ دردسر ایجاد می‌کند؟ شرکت اصلی مالک تیک تاک در چین مستقر است و نگرانی‌هایی در باره به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربران با دولت چین یا سانسور ویدیوها مطرح شده است.به گزارش ایسنا، محمد باقر قالیباف در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: این عید سعید به معنای واقعی کلمه، عید امتحان الهی است.به گزارش خبرنگار ایلنا، یکی از ویژگی‌های هنر موسیقی تاثیر بر روح و روان مردم و مخاطبان است.

S. Navy, student Naval aviator Lt. تیک‌تاک اپلیکیشن شبکه‌های اجتماعی برای اشتراک ویدیو است که سریع‌ترین رشد را داشته است. j. وی افزود: با ایستادگی مردم در برابر انواع فتنه‌های داخلی دهه‌های دوم و سوم انقلاب، در مدت زمانی کوتاه به چنان قدرتی دست یافتیم که پیچیده ترین نقشه‌های دشمنان را خنثی کنیم و نظم جدیدی را در منطقه غرب آسیا برقرار کنیم.g. این اپلیکیشن به کاربران امکان پست فیلم‌های ۱۵ ثانیه‌ای می‌دهد. Madeline Swegle, assigned to the Redhawks of Training Squadron (VT) 21 at Naval Air Station Kingsville, Texas, stands by a T-45C Goshawk training aircraft following her final… مدلین سویگل، نخستین خلبان زن سیاه‌پوست هواپیماهای تهاجمی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، روز جمعه ۱۰ مرداد، در یک مراسم فارغ‌التحصیلی کوچک در پایگاه هوایی نیروی دریایی آمریکا در شهر کینگزویل تگزاس، نشان «بال‌های طلایی» را دریافت کرد. اپیدمی بیماری‌ها نیز یکی دیگر از وقایع اجتماعی است که در گذشته و امروز به عنوان یکی از بحران‌های اجتماعی شناخته شده است.

نیروی دریایی آمریکا تکمیل کلاس‌های پرواز نیروی دریایی توسط ستوان نیروی دریایی مدلین سویگل و دریافت نشان «بال‌های طلایی» را رویدادی «تاریخ‌ ساز» نامید. تیک تاک پیشتر در آمریکا به خاطر جمع‌آوری اطلاعات شخصی کودکان زیر ۱۳ سال بدون رضایت والدین‌شان، جریمه شده بود. آموزه عید قربان به همه‌ی ما مسئولان کشور این است که اگر به وعده های تخلف ناپذیر خداوند اعتماد کنیم، بدون نیرنگ و ظاهرسازی و به معنای واقعی کلمه ارادۀ الهی را محقق کنیم و به جای خودمحوری و خودأیی، فداکاری و ایثار را سرلوحه اعمال و رفتار خود قرار دهیم و خود را یکسره وقف خدمت به مردم، یعنی وظیفۀ شرعی خود کنیم، پیروزی ما حتمی است و با عبور از این مرحله، ان‌شاءالله مردم ایران قدرتی مضاعف خواهند یافت و از مشکلات کشور کاسته می شود. به گزارش فاکس نیوز، این دستاورد در حالی رقم خورد که نیروی دریایی آمریکا، به خاطر همه‌گیری جهانی کرونا، با چالش‌های آموزشی زیادی روبرو بوده است. خانم سویگل گفت: «من از این فرصت که می توانم سخت تر کار کنم و با هواپیماهای جت با کارایی بیشتر در این ناوگان پرواز کنم، بسیار هیجان زده هستم. طبق گزارش‌ها، مایکروسافت ممکن است یکی از خریداران احتمالی تیک تاک باشد. مشاهده کسی مثل من در این سمت [بسیار خوب است. از همین رو تحول مجلس و شکل گرفتن مجلس قوی و فعال شرط لازم برای تحول اقتصاد کشور است.] هیچوقت فکر نمی‌کردم که اولین باشم.  مجید اخشابی درباره تاثیر موسیقی بر وضعیت روحی و روانی مردم در شرایط بحرانی می‌گوید: موسیقی عالی‌ترین، پرنفوذترین، سهل‌الوصول‌ترین و حتی ارزان‌ترین هنری است که می‌تواند پا به پای جامعه کارکرد داشته باشد.

امیدوارم بتوانم دیگران را تشویق کنم.» فرماندهی آموزش‌های هوایی نیروی دریایی ایالات متحده ماه گذشته در توئیتی نوشت که خانم سویگل «اولین خلبان زن سیاه‌پوست هواپیماهای جنگنده است. وقتی انتظار از یک فرد زیاد است و به اقدامات او امید دارید، در برابر او سختگیرانه عمل می‌کنید؛ توجه مردم به تمامی تصمیمات این دوره از مجلس نشان دهندۀ همین امید و انتظار عمومی است و همۀ ما نمایندگان در قبال این انتظار وظیفۀ شرعی داریم.» خانم سویگل اهل شهر برک ایالت ویرجینیا در حومه واشنگتن است. او در سال ۲۰۱۷ از مدرسه نیروی دریایی آمریکا فارغ التحصیل شد. نخستین خلبان زن سیاه‌پوست هواپیماهای تهاجمی نیروی دریایی آمریکا کار خود را آغاز کرد نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا به نخستین خلبان زن سیاه‌پوست هواپیماهای تهاجمی خود خوشامد گفت. این دو جریان دو لبۀ یک قیچی هستند تا مسیر پیشرفت ملت ایران را مسدود سازند و کشور را به فروپاشی اقتصادی برسانند. طی این مدت که بیماری کرونا زندگی همه اقشار جامعه را مختل کرده، به چه فعالیت‌های دیگری مشغول بوده‌اید؟ پس از تولید و ارائه اثری که می‌گویید، قطعات دیگری را نیز منتشر کرده‌ام.

خبرهای بیشتر .