نخستین اثر رسمی پارسا خائف منتشر شد؛ قطعه‌ای ‌به نام "عشق بی‌پایان"- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخستین اثر رسمی پارسا خائف منتشر شد؛ قطعه‌ای ‌به نام 'عشق بی‌پایان' پارسا_خائف در گفت‌وگو با تسنیم: نخستین اثرم برای کشورم ایران و با استعاره‌‌ای از وطن، به نام عشق بی‌پایان ساخته شد

پدیده نوجوان موسیقی سنتی کشور گفت: این اثر بدون حضور موثر و هنرنمایی استاد فرید سعادتمند و محمدمهدی سیار، آنی نمی‌شد که باید.

خائف بیان کرد: همچنین از آقایان هاشمی‌گلپایگانی و مهران و مهرگان علوی به عنوان تهیه‌کننده و کارگردانان برنامه میدون تشکر می‌کنم که با اعتماد و سپردن تیتراژ این برنامه به بنده، باعث شدند فرصتی فراهم شود تا دیگر بار مهمان خانه‌های مردم عزیزمان باشم. وی اظهار کرد: از تمامی نوازندگان بزرگی که در قالب آهنگ‌سازی استاد فرید سعادتمند و میکس و مستر نوید صالح‌زاده به هنرنمایی پرداختند نیز کمال تشکر و قدردانی را دارم.

ستاره برنامه استعدادیابی عصر جدید گفت: امیدوارم ثمره این تلاش‌ها‌ اثری در خور توجه و مورد پسند هم‌وطنان عزیزم باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کسب نخستین طلای ایران توسط «دهدار» در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهانایرنا - پاتایا - «رضا دهدار» ملی پوش دسته ۱۰۲ کیلوگرم وزنه برداری ایران عصر چهارشنبه نخستین مدال طلای ایران را در رقابت‌های قهرمانی جهان تایلند کسب کرد.«رضا دهدار» در حرکت دو ضرب به ترتیب وزنه های ۲۰۸، ۲۱۷ و ۲۱۹ کیلوگرمی را مهار کرد و مدال طلای حرکت دوضرب را بدست آورد.دهدار با مهار وزنه ۱۷۵ کیلوگرم در تک‌ضرب به کار خود پایان داد و در پایان این بخش عنوان ششمی را به دست آورد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: جوان‌ها را نباید رها کنیم / از مشکلات عبور خواهیم کرد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimقالیباف: *جوان‌ها را نباید رها کنیم *ربا خوردن جنگ با خداست و کسی که ربا بخورد شکست خواهد خورد، حالا چطور می‌خواهیم در اقتصاد با ربا به موفقیت برسیم *مشکل کشور پول نیست روزی که پول داشتیم و نداشتیم وضعیت ما یکی بود مشکل باورهای ماست رها نکردید در زندانند . البته جا برای دیگر جوانان نیست . شاید منظورشان ساختن زندان های جدید به روش جهادی است .
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

الجبیر: هر توافقی با ایران باید شامل موشک‌ها بشود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimالجبیر: هر توافقی با ایران باید شامل موشک‌ها بشود وزیر مشاور در امور خارجه عربستان: که توافق_هسته‌ای با ایران توافقی ضعیف است و باید ساز و کار بازرسی از تاسیسات هسته‌ای ایران سختگیرانه باشد زررررررشک عرب نجس ما آخرش نفهمیدیم این زنه یا مرد 😃 قیافه شبیه اقا محمدخان قاجار است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

«ژاک شیراک» رئیس جمهور اسبق فرانسه درگذشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس جمهور پیشین فرانسه در سن 86 سالگی درگذشت. به اسفل سافلین الهم العنهم جمیعا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اعتصاب ناگهانی سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«اعتصاب ناگهانی سفارتخانه‌های رژیم_صهیونیستی» کارمندان سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی در اعتراض به سیاست‌های وزارت دارایی این رژیم به اعتصاب گسترده و ناگهانی دست زدند Global genocide alert
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سردار پاکپور: امنیت خوبی در مرز‌های غربی کشور حاکم است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسردار پاکپور:امنیت خوبی در مرز‌های غربی کشورحاکم است فرمانده نیروی زمینی سپاه: امروزمرحله نهایی رزمایش امنیتی محرم توسط قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه اجراشد. این یکی ازبرنامه‌های اساسی مادرمناطق عملیاتی شمال غرب،جنوب غرب است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »