نخست وزیر اسرائیل از اقدام آمریکا برای راه‌اندازی مکانیسم ماشه علیه ایران استقبال کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، روز پنجشنبه ۳۰ مرداد از اقدام دولت ایالات متحده برای راه‌اندازی مکانیسم ماشه جهت بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه رژیم ایران، که پس از اجرای برجام تعلیق شده‌اند، استقبال کرد.

آقای نتانیاهو در ادامه خاطر نشان ساخت که توافق سال ۱۳۹۴ هرگز نباید حاصل می‌شد: «آن توافق مسیر ایران به سمت بمب هسته‌ای را مسدود نکرد، بلکه «راه را برای دسترسی [جمهوری اسلامی] به بمب را هموار کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ریچارد هاس: یکجانبه‌گرایی آمریکا را بیشتر از ایران منزوی کرده استرییس شورای روابط خارجی آمریکا: «آمریکا اول» به راستی به «آمریکا تنها» تبدیل شده است. سیاست خارجی یکجانبه‌گرایی آمریکا را بیشتر از ایران منزوی کرده است. خروج از برجام و سپس تلاش برای بهره‌بری از مزایایش کاری نشدنی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا رسماً از ایران به شورای امنیت شکایت کرد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمنابع غربی گزارش دادند که وزارت امور خارجه آمریکا با تسلیم شکوائیه‌ای علیه ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد، ایران را به نقض برجام متهم کرده و رسماً خواستار بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

درخواست زالی از کنکوریها برای خودداری از مسافرت پس از اتمام آزمونفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران، از داوطلبان کنکور خواست که پس از اتمام آزمون از مسافرت به جهت رفع خستگی، خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تأکید نخست وزیر عراق بر گسترش روابط با آمریکا | DW | 21.08.2020مصطفی کاظمی در سفر به واشنگتن ضمن قدردانی از حمایت آمریکا بر گسترش روابط عراق با این کشور تأکید کرد. او با چند شرکت آمریکایی قراردادهایی در زمینه انرژی امضا کرده است. گروه‌های 'مقاومت' عراق از نتیجه سفر او خشمگین هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اپل برای دولت آمریکا آیپاد «فوق محرمانه» ساخته استیک کارمند پیشین اپل طرحی را افشا کرده‌ است که به موجب آن، این شرکت شماری دستگاه پخش موسیقی آیپاد فوق محرمانه برای دولت آمریکا ساخته است بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا دو شرکت مستقر در امارات را به علت حمایت از ایران تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا یک فرد و دو شرکت مستقر در امارات متحده عربی را به دلیل «تهیه قطعات کلیدی و لجستیک» برای شرکت هواپیمایی «ماهان ایر» ایران تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »