نخست وزیر اسرائیل: جمهوری اسلامی سر اختاپوسی است که اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند

20/10/1400 05:40 ب.ظ

🔺نخست وزیر اسرائیل: جمهوری اسلامی سر اختاپوسی است که اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند ▪️آقای بنت روز دوشنبه ۲۰ دی، جمهوری اسلامی را به «سر اختاپوس» تشبیه کرد و گفت ایران از طریق گروه‌های نیابتی خود اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

آقای بنت روز دوشنبه ۲۰ دی، جمهوری اسلامی را به «سر اختاپوس» تشبیه کرد و گفت ایران از طریق گروه‌های نیابتی خود اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند.او گفت که اسرائيل «شبانه روز» با این گروه‌ها برخورد می‌کند.نفتالی بنت در مورد مذاکرات احیای توافق هسته‌ای برجام نیز بار دیگر مواضع پیشین رسمی دولت اسرائيل را تکرار کرد و گفت اسرائيل طرف این قرار داد نیست و اگر توافق امضا شود، خود را ملزم به مفاد آن نمی‌داند.

او گفت که اسرائيل «شبانه روز» با این گروه‌ها برخورد می‌کند. نفتالی بنت در مورد مذاکرات احیای توافق هسته‌ای برجام نیز بار دیگر مواضع پیشین رسمی دولت اسرائيل را تکرار کرد و گفت اسرائيل طرف این قرار داد نیست و اگر توافق امضا شود، خود را ملزم به مفاد آن نمی‌داند.

او در سخنانی تهدید آمیز گفت: «ما آزادی عمل نامحدود را در همه جا و همیشه حفظ خواهیم کرد.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اسراییل به مثال ماری خطرناکی هست که باید سرش را برید 😃 تا اسرائیل حرام زاده هست منتطقه همیشه آرام نمشود. تکمیلی که این اعمال تنها مربوط به ارتش نمی‌شود و نباید آنها را مقصر اصلی این اتفاقات بخوانیم زیرا شهروندان بسیاری مرتکب این اعمال شده‌اند. ..3/3 باید تخریب شوند.در طول سال‌های جنگ در عملیاتهای سرقت و تجاوز باندها و نطامیان بسیاری شرکت داشته‌اند و این اتفاقات به آتها ختم نمیشود و شهروندان عادی نیز مرتکب این جرایم در آن برهه زمانی شده‌اند.با بالا گرفتن اعتراضات به دلیل تجاوزها و سرقت، مسئولان اسرائیلی عنوان کرده بودند

..2/3برای به دردسر نیفتادن این افراد عنوان کرده بود که این جرایم بخشیده خواهند شد اما قتل غیر نظامیان جرم به حساب می‌آید. «داوید بن گوریون» نخست وزیر اسرائیل در آن سال‌ها عنوان کرده بود که ما موافق تخریب تمام مناطق نیستیم اما شهرها و روستاهایی که برای ما تهدید به حساب می‌آیند.. آپارتایدترین رژیم دنیا مقاله روزنامه عبری زبان 'هآارتص' در رابطه با میزان تجاوزها و سرقت‌های صورت گرفته توسط باندهای یهودی و نظامیان اسرائیلی طی جنگ ۱۹۴۸ در فلسطین: میزان تجاوزهای سربازان و باندهای یهودی در کرانه باختری به حدی زیاد بوده که دولت وقت اسرائیل...1/3

دشمن فرضی🍆💦💩👎👎👎💩💩💩

فشار جمهوری اسلامی برای تغییر زمان خاکسپاری پیکر بکتاش آبتین | DW | 09.01.2022یک روز پس از درگذشت بکتاش آبتین، نویسنده محبوس در زندان اوین، در روز شنبه ۱۸ دی (۸ ژانویه)، منابع حقوق بشری از فشار نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی برای خاکسپاری هر چه زودتر این نویسنده فقید خبر داده‌اند.

صلاح زواوی؛ پایان دوره یک سفیر کاملا غیرعادی در جمهوری اسلامی

انتخاب مجدد حلبوسی به ریاست مجلس عراق؛ گروه‌های نزدیک به جمهوری اسلامی: جلسه امروز «غیرقانونی» بودمحمد حلبوسی روز یکشنبه ١٩ دی‌ماه در نخستین نشست مجلس جدید عراق، با بە دست آوردن ٢٠٠ رای موافق از مجموع ٢٢٨ رای، برای دومین بار به عنوان رئیس مجلس عراق انتخاب شد. 😎 اقتدار ایران اخراج آمریکا میدان داری ایران در منطقه

مقام پیشین جمهوری اسلامی که دو فرزندش را در پرواز پی‌اس۷۵۲ از دست داد: هواپیما «سپر انسانی» شد تا جنگ نشودیک مقام پیشین دولت جمهوری اسلامی ایران و همسرش که دو فرزندشان را در واقعه سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین دقایقی پس از برخاستن از فرودگاه بین‌المللی تهران در اثر شلیک موشک‌های سپاه پاسداران از دست داده‌اند، می‌گویند «به عنوان سپر انسانی هواپیما را زدند» تا از وقوع جنگ جلوگیری کنند. HelpRefugees_Indonesia خب الان این حرف یعنی چی توجیه جنایت حتی باقربانی کردن دوفرزند آمریکائیها در این سانحه دست داشتن می خواستند جامعه جهانی را درمقابل ایران قرار دهند وبر ترور سردارسلیمانی سرپوش بگذارند وافکار جهانی را ازاین جنایت منحرف کنند

دیدگاه: اشتراک‌های جمهوری اسلامی ایران با طالبان (نگاهی به دیدار سفیر ایران با سرپرست وزارت فرهنگ طالبان) گفت‌وگو با حسین علیزادهدیدار و گفت‌وگوی سفیر ایران در کابل با سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان که ذیل همکاری‌های دو حکومت صورت گرفته، افکار عمومی و تحلیلگران مسائل منطقه‌ای را با این پرسش مواجه کرده است که جمهوری اسلامی

وال‌استریت ژورنال: بندر جاسک تبدیل به کانون ارسال تسلیحات توسط جمهوری اسلامی به حوثی‌های یمن شده است🔺وال‌استریت ژورنال: بندر جاسک تبدیل به کانون ارسال تسلیحات توسط جمهوری اسلامی به حوثی‌های یمن شده است ▪️مبدا هزاران راکت‌انداز، مسلسل، تفنگ تک‌تیرانداز، و سایر سلاح‌ها که در دریای عمان ضبط شده‌اند، این بندر بوده است. بیشتر بخوانید:

آقای بنت روز دوشنبه ۲۰ دی، جمهوری اسلامی را به «سر اختاپوس» تشبیه کرد و گفت ایران از طریق گروه‌های نیابتی خود اسرائيل را در مرزهایش تهدید می‌کند.

او گفت که اسرائيل «شبانه روز» با این گروه‌ها برخورد می‌کند.

نفتالی بنت در مورد مذاکرات احیای توافق هسته‌ای برجام نیز بار دیگر مواضع پیشین رسمی دولت اسرائيل را تکرار کرد و گفت اسرائيل طرف این قرار داد نیست و اگر توافق امضا شود، خود را ملزم به مفاد آن نمی‌داند.

او در سخنانی تهدید آمیز گفت: «ما آزادی عمل نامحدود را در همه جا و همیشه حفظ خواهیم کرد.»

مقامات اسرائيل بارها گفته‌اند که ممکن است علیه برنامه هسته‌ای ایران دست به حمله نظامی‌ بزنند. برخی گزارش‌های‌ پیشین رسانه‌ای درباره قابلیت اسرائيل برای هدف قرار دادن تاسیسات هسته‌ای در ایران به تنهایی، و یا موثر بودن چنین اقداماتی در متوقف کردن آن برنامه ابراز تردید کرده‌اند.