نخست‌وزیر هلند: مجارستان با قانون ضد دگرباشان جنسی دیگر جایی در اتحادیه اروپا ندارد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست‌وزیر هلند: مجارستان با قانون ضد دگرباشان جنسی دیگر جایی در اتحادیه اروپا ندارد جزئیات بیشتر🔽

مارک روته، نخست وزیر هلند می گوید مجارستان با قانون «تبعیض آمیز» خود علیه دگرباشان جنسی دیگر جایی در اتحادیه اروپا ندارد.

مارک روته در برابر خبرنگاران گفت: «از نظر من با این قانون آنها [مجارستان] دیگر جایی در اتحادیه اروپا ندارند اما این فقط من نیستم که تصمیم می گیرم و ۲۶ کشور دیگر هم هستند.»وی تاکید کرد که اتحادیه اروپا «مجموعه ای از ارزش‌های مشترک» است. سخنان روز پنجشنبه نخست وزیر هلند در حالی بیان شد که ساز و کاری برای اخراج یکی از اعضای اتحادیه اروپا پیش بینی نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گور باباتون آشغالا

چرا یهو به مجارستان علاقمند شدم

درود بر مجارستان👍👏

من یک سؤال دارن از این عزیزان LGBT و حامیان چپ و فمنیست آنها که هیچ وقت جواب دقیقی برایش نگرفتم! سؤال: اکثریت زنان -از جمله فمنیست‌ها- از رابطه مقعدی وحشت دارند (و کاملا هم حق دارند) اما چرا همین جماعت از همجنسگرایی مردانه دفاع می‌کنند؟

چه خوب براي مجارستان

نخست وزیر هلند گه خورد

خداییش این مجارستان چی از جون اون جانوران میخواد؟

هیچکدوم بقیه با سر رفتن تو منجلاب چپولیستی! نمیدونم از کی اروپا شده نهاد و مرجع اخلاق و درستی! که هر غلطی میکنن به اجبار همه دنیا باید ازشون‌ پیروی کنن!

یاشاسین مجارستان ❤️

انسان در مسیر سقوط

عالیه حالا باید لهستان اینکار رو بکنه

californianeve

نام اتحادیه اروپا به اتحادیه دگرباشان تغییر کرده است!

سلام بر مجارستان کبیر

درود بر مجار

درود بر مجارها

انسانیت هنوز نمرده .... مجارستان 💔

تا قبل از غلبه شرق اروپا که اغلب کمونیست هستند بر غرب و قدرت جناح شرقی مرکل و بعد هم ماکرون ،واز طرفی قبل از قدرت اوباما در بار اول در آمریکا،همواره اینگونه موارد +۱۸ مرز و خط قرمز داشت

زنده باد مجارستان

درود آمون بر مجارستان و ادامه دهندگان راه مجارها!

یک اتحادیه درست کردن که هرچی میل خوشونه انجام بدن اصلا دین و مذهب رو بیخیال شو اخه ابله احمق وقتی دگرباشی رو عرف میکنی نظام خانواده رو نابود میکنی نشل بشر رو با خطر مواجه میکنی جامعه شناسی و روانشناسی هم حالیتون نیست؟ مجارستان دمت گرم

کیر تو اتحادیه اروپا

Yeah, they should team up with china and russia

درود بر مجارستان .. به فال نیک بگیر و از این اتحادیه جدا شو و خودت رو نجات بده .. بعدها خواهی فهمید که چه کار درستی کردی ..

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قوانین ضد دگرباشی جنسیِ دولت مجارستان؛ ۱۶ رهبر اتحادیه اروپا واکنش مشترک نشان دادندشانزده تن از رهبران اروپایی در آستانه نشست بروکسل، نامه‌ای مشترک خطاب به روسای نهادهای اروپایی منتشر کردند. در این نامه رهبران می خواهند تا نسبت به تامین حقوق همه شهروندان اروپایی از جمله دگرباشان جنسی در سراسر اروپا التزام و پایبندی وجود داشته باشد. خاک تو سرشون که بدیهی ترین انحراف بشر رو یا نمیفهمن یا عمدا پافشاری میکنن... قضیه اتحادیه اروپا شده یک اصل در روانشناسی.وقتی یک نرمال بیوفته بین صد تا آبنرمال،اون نرماله که آبنرمال فرض میشه.اروپایی ها اینقدر از بیماری های مختلف روحی و روانی رنج میبرن که دیگه سلامت روانی براشون غیر قابل تحمل شده.گذشت دورانی که عده ای بیمار روانی برای یک دنیا تصمیم میگرفتن ایران و‌ کل دنیا با مجارستان هست نه با شما ابنه های لواطی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۵ سال پس از همه‌پرسی در بریتانیا نظر شهروندان اتحادیه اروپا درباره برکسیت چیست؟نتیجه نظرسنجی یورونیوز نشان می‌دهد که شهروندان چهار کشور عضو اتحادیه اروپا آماده‌اند تا در صورت موفقیت بریتانیا در دوران پسابرکسیت خروج کشورشان از اتحادیه اروپا را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایتالیا نگران موج گسترده مهاجرت به اروپا پس از خروج ناتو از افغانستان استماریو دراگی، نخست‌وزیر ایتالیا در برابر نمایندگان پارلمان این کشور گفت که ورود پناهجویان افغان به قاره اروپا «مشکلی» است که «جدی و جدی‌تر می‌شود». میرید میرینید تو کشور ها بعد ابراز نگرانی میکنید که قراره مهاجرت کنن افعانستان را به خرابه تبدیل کردند و بیگناهان را کشتند حالا نگران اند که اش پخته خودشان را بخورند یکی از منفعت های غربی ها بدست میآورند مهاجرت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست رهبران اروپایی؛ پیشنهاد ارتباط مستقیم با پوتین با استقبال مسکو مواجه شدصدراعظم آلمان در آستانه نشست دو روزه رهبران اروپایی گفت که اتحادیه اروپا باید سازو کاری برای پاسخ مشترک به تحرکات روسیه ایجاد کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست سران اتحادیه اروپا آغاز شدنشست سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در بروکسل آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح دموکرات‌ها برای اصلاح نظام انتخابات آمریکا با مخالفت جمهوری‌خواهان سنا ناکام ماندتلاش دموکرات‌های کنگره برای بازنویسی قانون انتخابات در ایالات متحده در سنای آمریکا و با مخالفت جمهوری‌خواهان، ناکام ماند. درود بر جمهوریخواهان که یکبار هم که شده ،،در مقابل این حزب کثیف دمکرات حامی آخوندهای ایران ایستادگی کردند 👏👏👏درود بر جناب دونالد_ترامپ 🇺🇸👏 تا اینکه به چی بگویند اصلاحات. اگه اصلاحاتشون مثل همان اصلاحاتی بود که امسال شورای نگهبان برای تعیین صلاحیت کاندیدهای انتخابات1400 اعمال کرد، همان بهتر که ناکام بماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »